Tlačíme najkrajšie plagáty TIE VAŠE!

Fotografia

  • Kvalitná profi tlač na lesklý papier
  • Rozmery od 24x18 do 150x100 cm
  • Možnost zarámovania a zalaminovania

Vhodné ako darček pre Vašich najbližších. V kombinácii so zalaminovaním a zarámovaním upevníte obraz bez problémov

Rozmery

Nahrať fotografiu vo formáte JPEG »
Nahrávajte obrázky vo formáte JPEG, minimálne rozlíšenie 1600x1200px

Obrazy na plátne

  • Vlastné fotografie vytlačené na plátne
  • Vhodné pre fotografie, reprodukcie aj grafiku
  • Vrátane dreveného rámu
  • Kvalitné canvas bavlnené plátno (340g/m2)

Originálna obrazová dekorácia do vášho bytu. Vďaka tomu, že p

Rozmery

Nahrať fotografiu vo formáte JPEG »
Nahrávajte obrázky vo formáte JPEG, minimálne rozlíšenie 1600x1200px

Vytlačíme vaše fotografie

Nahráte fotografiu z vášho fotoaparátu a my ju vytlačíme na plátno alebo ako plagát o rozmere, ktorý si vyberiete. Ak budete chcieť, môžete si nechať vytlačený plagát rovno zarámovať. Rozmer tlače si môžete vybrať, dôležité ale je, aby vaša fotografie mala dostatočné rozlíšenie. Fotografie nijako nezmenšujte, nahrávajte ich v najlepšej možnej kvalite. Všeobecne je potrebné aj pre menšie výtlačky použiť fotografie z digitálneho fotoaparátu. Fotografie nafotené mobilom zvyčajne nedosahujú potrebnú kvalitu. Náš e-shop vám automaticky zistí, či má vaša fotografia dostatočnú kvalitu a podľa toho vám doporučí vhodné rozmery.

Doporučená veľkosť a formát fotografií

Fotografie nahrávajte v najlepšej možnej kvalite vo formáte jpeg (štandardný formát digitálnych fotoaparátov). Maximálna veľkosť fotografie, ktorú dokážeme spracovať je 25 MB. Pre väčšinu našich výtlačkov je minimálna veľkosť fotografie 1600x1200px a vyššia. Konkrétne potrebné rozlíšenie pre vybranú veľkosť zistíte po výbere veľkosti tlače a nahraní fotografie. Náš e-shop sám overí kvalitu nahranej fotografie a doporučí vám vhodné rozmery pre potlač.

Orientačné doporučené rozlíšenie pre vybranú veľkosť tlače:

Veľkosť tlačeStredná kvalita (150 DPI)Výborné rozlíšenie (300 DPI)
30x20 cm 1.600 x 1.200 px 3.500 x 2.300 px
45x30 cm 2.600 x 1.700 px 5.300 x 2.500 px
60x40 cm 3.500 x 2.300 px 7.000 x 4.700 px
90x60 cm 5.300 x 3.500 px 10.000 x 7.000 px

Pomer strán fotografie

Náš e-shop nevie meniť pomer strán nahraných fotografií. Ak chcete iný pomer strán ako má vaša fotografia, je nutné, aby ste ju najprv samostatne upravili v grafickom editore. Ponúkame vám tlač štandardného pomeru strán (3:2) a pomer strán digitálnych fotoaparátov (4:3), k tomu taktiež panoramatické formáty 3:1 a 2:1. Náš e-shop vám po nahrání automaticky doporučí vhodné rozmery tlače tak, aby fotografia nebola deformovaná.

Doba dodania

Tlač bez rámovania (tlač plagátov aj tlač na plátno) vám doručíme približne do 7-14 pracovných dní. Ak budete chcieť obrázky zarámovať, doba dodania sa predĺži približne o 7 pracovných dní.

Kvalita tlače

Malé fotografie do rozmeru 30x45 cm sú tlačené na kvalitný 250g lesklý papier lakovaný (Povrchová úprava - lak).


Veľké a panoramatické fotografie tlačíme na papier 240g Glossy Photo Quality (240 g lesklý foto papier) vhodný pre fotografie ateliérovej, či profesionálne podarené, ktoré si zaslúžia najvyššiu kvalitu a lesklé prevedenie. Tlač je vykonávaný na 12 farebnej tlačiarni v najvyššej kvalite a nie je vodeodolný.
U fotografií počítajte s orezom. Vytvárajte teda podklady väčšia cca o 2 mm po celom obvode fotky. Tá bude orezaná na čistý formát.

Pre veľkoformátovú tlač 100x150 cm používame plagátový biely matný papier s gramážou 120g/m2. Tento tlač je vodeodolný a ekologický, takže možno použiť ako tapetu alebo na vonkajšie použitie.

Pre tlač na plátno používame 340 g Plátno Exclusive 340 g Canvas bavlnené plátno vhodné pre fotografie, reprodukcie aj grafiku. Krásne sa vyníma napnuté na rám. Z rubu je nažltlé.

Špecifické podmienky

Presné veľkosti výtlačkov formátov do 500 mm sa môžu líšiť až o + / -2 mm. U väčších formátov nad 500 mm, môže byť odlišnosť od presného formátu až 1%.
Pre dlhšie tvanlivost a profesionálny vzhľad odporúčame fotografie zarámovať. 

POSTERS.SK je od roku 2004 jednotkou na slovenskom trhu. Ponúka najrozsiahlejší a najkomplexnejší výber tovaru a služieb v oblasti predaja plagátov, posterov, fotografií, odosielaní pohľadníc a rámovaní.Vyberáme pre Vás najkrajšie obrázky, obrazy, fotografie a obrazové reprodukcie z celého sveta.

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×

3 + 1 zadarmo

Objednajte si 4 ľubovolné plagáty a zaplaťte len za 3!

Zľava sa automaticky prejaví pri objednávke v nákupnom košíku, kde je pri nákupe 4 plagátov automaticky odpočítaná cena jedného z nich.