We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: GAME OF THRONES, HRA O TRÓNY Zobraziť viac ×

5 faktov o: Wonder Woman

09. 06. 2017

Nový film o Wonder Woman je vonku a mám pocit, že ho všetci milujú! Samozrejme, že spolu s celým tímom Posters zdielame tento názor. Ako by to aj bolo, nemať rád kvalitné filmy superhrdinov plné moderných efektov a navyše s úžasným námetom, ktorý nemá len sekundárnu úlohu. Čo nás však očarilo najviac je postava hlavnej hrdinky princeznej Amazoniek Diana, známa ako Wonder Woman.

Už bolo načase, aby sa objavila záporná superhrdinka, s ľahkosťou si poradila s mužmi a ukázala im kde je ich miesto. Ale ešte pred tým, ako uverejníme našu filmovú recenziu (môžeme vám prezradiť, že v nej bude veľa ženskej sily), rozhodli sme sa, že vám odhalíme päť menej známych faktov o našej novej superhrdinke, Wonder Woman.

1.Wonder Woman je dcérou najvyššieho gréckeho boha Dia. Zachované úlomky Diovho štítu boli použité na výrobu náramkov, ktoré sú nezničiteľné. Drsné!

2. Gal Gadot, herečka, ktorá stvárňuje Wonder Woman, si prešla dvojročným vojenským výcvikom v izraelskej armáde. Okrem toho má diplom z práva a zúčastnila sa súťaže Miss Universe. To je život pravej Wonder Woman!

3.Wonder Woman bola vytvorená, aby reprezentovala emancipované ženy. Bola, a stále je, využívaná ako symbol feminizmu po celom svete. Girl Power!

Wonder Woman Posters! Cena 5,99€ za kus

4.Princezná vojny, Diana, má moc ovládať a telepaticky komunikovať so všetkými vojakmi po celom svete. Práve táto schopnosť, spomedzi ostatných šialených superschopností, ju robí jednu z najmocnejších superhrdinov DC Universe.

5.V komikse Diana randí so… Supermanom! Popravde mala aféru aj s Batmanom, ale nefungovalo to medzi nimi. Nie, nemá ani najmenšie zábrany v randení so svojimi kolegmi.

PREZRITE SI VIAC PRODUKTOV WONDER WOMAN

NAKUPUJTE VŠETKY NAŠE DC PRODUKTY

Zdroj 1/ Zdroj 2

Dominika

I enjoy making people happy. If you are into traveling, food and are funny you are my type of person. One Direction is my one true love, and I'd like to learn how to play the piano.

www.instagram.com/domchamenc/Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2019 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×