We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: OBRAZY NA PLÁTNE zľava 20 % ×

5 top faktov o: Game of Thrones

15. 01. 2018

“Sex, spiknutia a desiatky chladnokrvných vrážd!”

Tri slová, ktoré asi najlepšie vystihujú jeden z aktuálne najobľúbenejších HBO seriálov. Všetci vieme o čom je reč – poďme sa spoločne pozrieť do zákulisia Game of Thrones.

Vybrať iba 5 faktov k tomuto seriálu je pomerne náročné, a to nielen preto, že seriál už je na svojej ôsmej sérii. O aké zaujímavosti sme sa teda rozhodli s vami podeliť?

1. Game of Thrones patrí medzi najdrahšie seriály v histórii. Vedeli ste, že jedna epizóda GoT je trikrát drahšia ako natočenie jednej epizódy The Big Bang Theory? A ešte drahšie (konkrétne o 1 milión amerických dolárov) vyšla producentov posledná séria Priateľov – Rachel mala asi nemalý honorár…

Game Of Thrones – Winter is Here Poster, 61 × 91,5 cm

 

2. Meno Daenerys sa stalo také populárne, že v roku 2013 bolo pomenovaných viac než 146 novorodencov menom Khaleesi. Svoje dcéry tak pomenovali nielen nadšenci GoT, ale aj ľudia, ktorí tento seriál nikdy nevideli. Svet je s novými menami zase o niečo veselší, vďaka GoT!

Game Of Thrones – The 7 Kingdoms Poster, 91,5 × 61 cm, Frame: Wood, Black

 

3. Jazyky Dothraki a Valyrian boli vytvorené len pre tento seriál a to len z niekoľkých slov. WOW! Skúste sa niekedy do tejto reči započúvať a objavte krásu týchto dvoch jazykov.

4. Je to jeden z najviac nelegálne sťahovaných seriálov vôbec. BitTorrent uvádza, že v roku 2013 bola na ich stránke posledná epizóda stiahnutá viac ako 5,9 miliónkrát. A to je dosť! My v Posters však takýto spôsobom sledovania seriálov neodporúčame, risk niekedy neznamená zisk 😉

Game Of Thrones – Season 7 Night King Poster, 61 × 91.5 cm, Frame: Wood, Black

 

5. Zlovlci naozaj existovali, len sú už tisícky rokov vyhynutí. Medzi nami, vďakabohu! Hovorí sa, že zlovlci boli až o štvrtinu väčší ako dnešní vlci. Ako podklad pre vlkov rodiny Starkov poslúžila rasa Northen Inuit.

Only those who know to play The Game of Thrones survives. There is no middle ground.

You win, or you die.

PRODUKTY GOT

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2019 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Pondelok - Piatok
7:00 - 15:00

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top