We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: MAPY zľava 20 % ×

Ako na fototapety

26. 09. 2019

Keď sa Pat a Mat rozhodli tapetovať, vyzeral ich príbytok ako po nájazde jazdcov Apokalypsy. Toho sa pri našich fototapetách nemusíte báť! Naše fototapety sú vyrobené z kvalitných materiálov, takže nehrozí, že sa vám pri aplikácii poničia. Objavte s nami svet fototapiet!

 

#PREČO FOTOTAPETY

Fototapeta dodá vášmu interiéru skutočne originálny a moderný charakter. Je to vlastne taký veľký plagát, ktorý sa lepí priamo na stenu alebo na dvere. Nemusíte sa ale báť, že by ste umiestnením fototapety stenu poničili. Keď vás prestanú baviť, dajú sa ľahko a šetrne odstrániť. Keďže máme naozaj veľký výber motívov, vyzdobiť môžete naozaj každú miestnosť. Detskú izbu, spálňu, obývačku ale aj kúpeľňu. Nezáleží na tom, či vlastníte veľký palác alebo byt 1+1. Vybrať si totiž môžete aj z niekoľkých veľkostí.

 

 

#VLIESOVÉ VERSUS PAPIEROVÉ FOTOTAPETY

Možno si spomínate, že ste kedysi mali papierové tapety, ktoré sa trhali a rýchlo zašpinili. Papierové fototapety, ktoré ponúkame my, sú vyrobené z vysoko kvalitného a odolného papiera, takže len tak skaze nepodľahnú. Pokiaľ ale máte doma malého Picassa, radšej siahnite po fototapete vliesovej. Vliesové fototapety sú fototapety novej generácie, ktoré len tak niečo nezničí. Majú omývateľný povrch a veľmi ľahkú aplikáciu. Pokiaľ teda s fototapetami začínate, vliesová fototapeta je tou najlepšou voľbou.

 

 

#OBROVSKÁ PONUKA

Keďže je pre nás spokojnosť zákazníkov tým najdôležitejším, snažíme sa, aby bola naša ponuka fototapiet čo najväčšia a rôznorodá. Vybrať si môžete ako z motívov miest, prírody, či zvierat, tak aj napríklad filmov, či abstraktných vzorov. A to ešte nie je všetko! Rovnako ako filmy, aj fototapety sa dajú zriadiť v 3D prevedení! Ale nebojte sa, hlava vás z nich bolieť nebude.

 

 

#ĽAHKÁ APLIKÁCIA

Každá fototapeta vám príde s lepidlom a návodom na aplikáciu. Ďalej už teda budete potrebovať iba štetec, nôž a hlavne chuť do práce. Ale pozor –   pokiaľ máte hrubozrnnú omietku, kúpu fototapety si dobre rozmyslite. Ľahko aplikovať ju ide iba na hladký, čistý povrch. Pokiaľ sú vaše steny vyrobené zo sadrokartónu, doporučujeme vám ich najskôr penetrovať. Tento materiál je totiž veľmi savý. Pokiaľ je všetko v poriadku, stačí už iba vybaliť vašu fototapetu, skontrolovať, či máte všetky časti, ktoré na seba naväzujú a potom už iba stačí ceruzkou vyznačiť, kam fototapety umiestnite a začať s lepením. Bude to iba chvíľka a váš domov získa novú originálnu tvár, ktorá vás len tak neomrzí!

 

 

DO KOLEKCIE FOTOTAPETY

Dušan

Former gamer and a recovering World of Warcraft/Overwatch addict, fan of dark movie characters and historical TV shows.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top