We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?

Ako na: Zarámovanie vlastnej fotografie

22. 11. 2016

Sociálne siete nás pravidelne zásobujú fotkami, na ktorých sa ľudia tešia z nazbieraných likov. Takáto radosť však rýchlo pominie a či už sa nám to páči alebo nie, liky nikdy nebudú mať takú váhu ako úsmevy našich blízkych pri prezeraní vytlačených fotiek. Nechajte si vytlačiť vaše životné okamihy… So správnym rámom vznikne obraz s dušou a príbehom. Ak hľadáte skutočne osobný darček pre vašu rodinu, kamarátov alebo drahú poloviču, potom ste narazili na to pravé! Ako ale vytvoriť z digitálnej fotky hmatateľnú spomienku? To sa dozviete v našom článku.

U nás si vyberiete z viac ako 50 druhov lišt!
U nás si vyberiete z viac ako 50 druhov lišt!

 

1. Vyberte tú pravú fotografiu

Možno už vám práve prebehla hlavou! A ak náhodou nie, zaspomínajte, aké udalosti sa vám prihodili počas celého roka. Svatba kamarátky, letná dovolenka, podarená oslava narodenín? Môžete prebehnúť vaše príspevky na Facebooku, Instagrame alebo si prezrite fotky vo vašom počítači. Častokrát nájdeme skutočné skvosty, na ktoré sme už dávno zabudli.

Ak už ste si fotku vybrali, stačí ju nahrať tu a vybrať rozmer, ktorý sa bude presne hodiť na stenu, ktorú ste pre fotku (teraz už vlastne obraz) vyhradili.

2. krok: Vyberiete si obraz na plátne alebo zarámovanú fotku na vysoko kvalitnom papieri?

Častokrát sa ľudia snažia ušetriť a fotky si vytlačia doma, prípadne v práci. Bohužiaľ je to šetrenie na nesprávnom mieste, pretože pre tlač fotografie je potrebný vysoko kvalitný papier! Naši špecializovaní pracovníci používajú dlhotvajúci atrament, vďaka ktorému si fotky zachovávajú pestré farby.

Ak chcete skúsiť niečo úplne nové, odporúčame zvoliť obraz na plátne. V tomto prípade vytlačíme vaše spomienky na kvalitné bavlnené plátno a vďaka vnútornému drevenému rámu je obraz jednoducho zavesiteľný na stenu.

POZRITE SA NA POÚKANÉ VEĽKOSTI

3. krok: Zarámujte si fotografiu

Vytlačená fotka je krásna, ale v kombinácii s rámom získate jedinečný obraz! Ide však o náročný proces… Nájsť tú správnu veľkosť rámu k fotke zaberie veľa času a ani vaša peňaženka z toho nebude práve nadšená. My to urobíme za vás! Vyberte si u nás z viac ako 50 druhov lišt tú, ktorá bude najlepšie ladiť k fotografiám alebo k interiéru.

Šaty robia človeka a rám obí obraz!
Šaty robia človeka a rám robí obraz!

 

Po rámovaní dostane váš obraz ako bonus dokonale matnú laminačnú fóliu, ktorá ochráni váš obraz pred poškodením, odtlačkami prstov aj slnečným žiarením. To všetko môžete mať do 8 dní!

VIAC O NAŠEJ SLUŽBE RÁMOVANIE

Tip na záver: Vybrali ste si u nás plagát a chcete k nemu rám bez čakania? Rámy bežných veľkostí môžu visieť už zajtra na vašej stene. Pozrite sa na ne tu.

Aneta

I love inspiring others with simple, creative ideas on how to decorate and organize your home. What's the best part? You don't need a big budget!

www.instagram.com/little_hyenka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2019 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×