We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: ZVIERATÁ zľava 20 % ×

Aký bol Deadpool 2? Prečítajte si našu recenziu!

04. 06. 2018

Len pár týždňov po vydaní Avengers: Infinity War, sme si v Posters najprv hovorili: “Vážne? Ďalší film od Marvelu?” A teraz nás nechápte zle, Marvel milujeme. Prečo nie? Veď nás pravidelne zásobujú skvelými filmovými trhákmi…ale dva takéto filmy za tak krátku dobu? Obávali sme sa, že kvantita zníži kvalitu. Zdalo sa nám to už príliš. Ale!!! Štúdio Marvel si to podľa všetkého môže dovoliť. Deadpool 2 totiž predčil naše skromné očakávania! Poďme sa teda vrhnúť na recenziu… 🙂

Pozor na jazyk, prosím

Niektorí z vás možno spravili tú chybu, že vzali na prvý diel Deadpoola svoje deti/malých súrodencov. Ach, hlavne neopakujte túto chybu znova! Deadpoolov slovník sa od posledného razu nezmenil a aj keď veríme, že by si tohto hrdinu deti zamilovali, nechajte ich radšej doma a pustite im niečo vhodnejšie. Veď oni to o pár rokov dobehnú 🙂

Deadpoolova ostrá slovná zásoba je ale jeden z dôvodov, prečo je tento film tak úspešný, no a tvorcovia o tom vedia. Aj preto sa rozhodli to nemeniť. A my im to nezazlievame. Robí to z filmu zas o niečo autentickejší kúsok.

Ako sme už zmienili, film je vhodný len pre dospelých a ideálne pre tých, ktorí sa narodili ešte pred 21. storočím. Nájdete v ňom totiž poznámky, či narážky, ktoré pochopí len táto veková kategória. Je to už akousi súčasťou Deadpoola a taktiež šokujúce línie, či sexuálne narážky.

Herec Ryan Reynolds zas pôsobí akoby sa pre túto rolu narodil.

One man show

Áno, ako sme už spomenuli, Ryan Reynolds úžasne stelesňuje smutného a opusteného Deadpoola, ktorý stále skrýva svoj smútok a sebanenávisť za sprostými vtipmi. Každopádne, tak ako v prvom filme, Deadpool ako jediný pôsobí ako reálna postava. Každá ďalšia je skôr pomocníkom bez akýchkoľvek významných dialógov.

 

Nebude to deep

Od tohto filmu neočakávajte, že ponúkne hlbokú a komplikovanú dejovú líniu alebo zložité postavy. Je to oddychovka v pravom slova zmysle. Deadpool stále rieši svoj životný príbeh, používa politicky nekorektné vtipy, pomedzi to odkazuje na ďalšie Marvelovky a na slávne mená zo Hollywoodskej smotánky, či popkultúry. Konkrétne nás, druhá časť Deadpoola pobavila viac, ale o to viac aj pobúrila. Ak vás jednotka urazila, na dvojku naozaj nechodťe 🙂

Príbeh je milý a super jednoduchý, žiadne plot-twisty, ide skôr o pobavenie a ostré vtipy. Ak sa vám páčila prvá časť, druhá nesklame. My v Posters dúfame, že v ďalšom pokračovaní pridajú niečo nové, čo nebude nikto čakať a dodajú tak filmu trošku šmrnc.

Ďakujeme za dočítanie recenzie a prajeme vám veľa zábavy, či už sa rozhodnete navštíviť kino alebo si pozrieť Deadpoola z pohodlia domova.

A dajte potom vedieť, ako sa film páčil vám!

Viac PRODUKTov DEADPOOL

 

CELÁ NAŠa KOLEKCia MARVEL

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top