We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: OBRAZY NA PLÁTNE zľava 22 % ×

Boli sme na Justice League a máme pre vás recenziu!

26. 11. 2017

Naša vzrušujúca predstava o tom, že sa títo super hrdinovia spoja a stretnú v jednom filme sa stala skutočnosťou! No nakoniec to až taký trhák nie je.

Nový film Liga spravodlivých dala dokopy tím BatmanaWonder WomanAquamana, Supermana, Cyborga a Flasha. Celé to začína Bruce Wayne, ktorý narýchlo obháňa jednotlivých hrdinov a snaží sa ich nalákať do boja proti zničeniu planéty.

Film sľuboval veľa akcie, podľa nás však tento sľub nedodržal. Očakávania boli oveľa väčšie.
Rozbeh príbehu je príliš zdĺhavý a spolupráca super hrdinov v závere nie je taká kvalitná, ako napríklad v prípade Avengers.

S čím sa tvorcovia ale rozhodne vyhrali, sú zaujímavé zápletky, ktoré dodali dojem najlepšieho DC filmu. DC sa s filmami veľmi trápi a je poznať, že s týmto si dali dosť práce. Avšak z pohľadu komiksového fanúšika by pravdepodobne neuškodilo, keby sa film držal viac komiksovej predlohy a lepšie vykreslil jednotlivé postavy. To platí aj o zápornej postave, ktorá by mohla byť o niečo výraznejšia.

Kto nás ale rozhodne bavil, to bola Wonder Woman (Gal Gadot) a s ňou aj Batman (Ben Affleck). Ten pôsobil na prvý pohľad veľmi nepredvídateľne a s rolou si poradil skvele ako vždy. Veľkým prekvapením pre nás bol Aquaman (Jason Mamoa), ktorý si dal dosť záležať na svojej fyzickej kondícii. Nie je sa ale čomu čudovať. Do svojich rolí ide naplno, ako napríklad v Barbarovi Conanovi.

Čo filmu nesmieme vytknúť, to sú efekty! Zaujímavá je scéna, kedy Flash beží okolo Supermana a ten sa naňho pomaly otáča a usmieva sa. Ano, to má niečo do seba…
My ale veríme, že každým ďalším DC filmom sa bude kvalita zlepšovať!
Za nás dávame 80%!

Plagáty Justice League

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top