We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: MAPY zľava 20 % ×

Cestou, necestou… Hlavne s mapou!

08. 10. 2019

Už ste niekedy premýšľali, prečo je cestovanie tak obľúbené? Nie? Nejde iba o odpočinok, ktorý si každý na dovolenke dopriava, ale ide tiež o nové dobrodružstva. My ľudia totiž nie sme príliš stvorený pre stereotyp, stres alebo nátlak v práci. Sme tu preto, aby sme si to tu užili! Určite nám dáte za pravdu, že iba málokedy stretnete na cestách ľudí, ktorí sa netešia na nové zážitky a nehýria pri tom šťastím. Objavovanie nových miest, ľudí a kultúr je predsa skvelé. My, v kancelárii, cestovanie milujeme. Pripravili sme preto pre vás kolekciu máp, aby ste sa nám pri tom preskúmavaní sveta nestratili a vždy našli cestu domov. 😊

FAREBNOSŤ NADOVŠETKO

Ste vášniví cestovatelia a radi by ste mali doma na stene zaujímavý obraz či mapu? Pokiaľ máte biely interiér, najlepšie ho pozdvihnete s farebnými doplnkami. Skúste naše viacfarebné dizajnové mapy, ktoré vyzerajú ako keby boli maľované profesionálnymi maliarmi.

 

MODERNÉ A JEDNODUCHÉ POŇATIE MAPY

Pokiaľ preferujete moderné poňatie máp, aj pre vás máme riešenie. V ponuke nájdete ako mapy ladené do strieborna, tak do luxusnej zlatej. V jednoduchosti je sila a toho sme aj my zástancami. Plus pre väčšie zosobnenie moderných máp sme pripravili tiež malú vychytávku! Do kategórie sme zaradili aj mapy, ktoré sa dajú stierať. Čo tým myslíme? Vezmite si stierku alebo mincu a zotrite štát, ktorý ste navštívili. Ten sa objaví s inou farbou. Výborný nápad aj na darček, čo poviete?

 

 

PRE FILMOVÝCH NADŠENCOV “GAME OF THRONES“

Aj pre tých, ktorí sú vášnivými zástancami filmovej série Game of Thrones tu máme pripravených hneď niekoľko kúskov máp a plagátov zo série, ktoré vám zaručene budú robiť vo vašom hniezdočku radosť.

 

 

CESTOVANIE ČASOM

Niekedy si hovoríme, že by bolo skvelé cestovať časom. Aký by bol asi život v 16., 17. alebo 18. storočí? Mali sa ľudia lepšie? Mali k sebe bližšie? Škoda, že ešte neexistuje stroj času ako z filmu “Návrat do minulosti“, mohli by sme sa tam na to pozrieť. No, bude nám zatiaľ musieť stačiť varianta vintage – historických máp, ktoré nám aspoň načrtnú geografické rozdelenie sveta.

 

 

DO KOLEKCIE MÁP

Dušan

Former gamer and a recovering World of Warcraft/Overwatch addict, fan of dark movie characters and historical TV shows.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top