We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: PLECHOVÉ CEDULE zľava -15 % ×

Diel č.1: Tipy ako si zútulniť obývačku

13. 04. 2021

Tipy na dekorácie do obývacej izby

Zútulniť si domov, nie je žiadna veda! Pripravili sme pre vás „deco seriál“, kde nájdete rady a tipy, ako si najlepšie zariadiť každú miestnosť vo vašom domove. V prvom diely získate poriadnu dávku inšpirácie pre vašu obývaciu izbu.

Byť – či nebyť celý víkend v obývačke, to je otázka! Obývačka je miesto, kde trávime svoj voľný čas s rodinou, keď sa nám zrovna nechce von. Je to miesto, kde tiež prijímame svojej návštevy – skrátka dôvodov, prečo by mal byť vaša obývačka, skutočne luxusným miestom pre odpočinok je naozaj veľa! Nemusíte hneď kupovať novú sedačku, vašu obývačku vylepšíte i tým, že vyberiete vhodné farby a dekorácie na stene! A my vám s tým pomôžeme! V tejto kolekcii nájdete tie najkrajšie obrazy a fototapety, ktoré sa k vám budú skvele hodiť!

  1. Dajte pozor na správne rozmiestnenie nábytku. Riaďte sa pravidlami Feng shui – sedací nábytok by mal byť rozmiestnený do kruhu a smerovať do priestoru. Hlavne nikdy neseďte chrbtom k dverám!
  2. V obývačke musí byť dostatok svetla! Ak máte okná na sever, rozhodne sa nepúšťajte do tmavého dizajnu. Ak máte doma aj tak tmu, kúpte si lampičky, ktoré vašej obývačke okrem svetla, dodajú aj útulnú atmosféru. Pamätajte, že svetlo by malo byť aj za televíziou, aby ste si moc nenamáhali oči!
  3. Ako získať pocit priestrannejšej obývačky? Pri maľovaní zvoľte svetlejšie odtiene farieb! Pomôcť vám tiež môžu 3D fototapety.
  4. Obývačka je tradične miesto, kde doma trávime najviac času a kde sa toho tiež najviac odohráva! Preto dbajte na vyváženosť, každý kút musí mať svoj účel. Rovnako tak ako každá stena! Inšpirujte sa našimi predpripravenými kolekciami:

Elektická obývačka 

Čo vlastne znemaná eklektizmus? Slovo „eklektický“ sa teraz často používa v bytovom dizajne či móde a značí štýl charakterizovaný neošúchanou kombináciou moderných a starých prvkov. Preskúmajte našu novú kolekciu, ktorá elegantne prepája moderné vzory a tradičné umenie. 

Rustikálna obývačka 

Ste milovníkom prírody a cestovania? Ak je to tak, toto je výber zrovna pre vás! Vďaka týmto plagátom bude vaša obývacia izba nielen útulná, ale ako bonus bude vaša obývacia izba vyzerať sviežejšie ako kedykoľvek predtým!

Moderná obývačka 

Ak patríte medzi milovníkov moderného štýlu, tak vám určite táto kolekcia poskytne poriadnu dávku inšpirácie – je plná kúskov aktuálnych trendov. A hlavne, sa skvele kombinuje s kolekciou Škandinávsky minimalizmus.

Hollywoodska glamour obývačka

Nebojíte sa extravagantnejších kúskov a čierna a zlatá sú vaše obľúbené farby? V tom prípade glamour je doslova trefa do čierneho!

A v neposlednom rade nezabudnite na bytové doplnky. V kolekcii nájdete závesy, vankúšiky a mnoho ďalších doplnkov, ktoré sa skvele kombinujú s našimi plagátmi a obrazmi.

Dúfame, že sme vás teraz presvedčili, že zútulniť si obývačku nie je zložité. Vyberiete si štýl, ktorý vám je najbližší a môžete sa pustiť do zariaďovania!


Do obývačky

Evka

Movie and serial fan, especially sci-fi and fantasy, who is still waiting for a letter from Hogwarts. She loves chocolate, warmth and Playstation.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2021 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×