We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na plagáty a tlače ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

Diel č. 3: Tipy ako najlepšie vyzdobiť detskú izbu alebo izbu pre puberťáka

05. 08. 2021

Tipy na dekorácie do detskej izbičky

Deti sú naša radosť a budúcnosť. Ak chceme aby z nich vyrástli vyrovnané a vzdelané bytosti, musíme im k tomu prispôsobiť ich kráľovstva! Vyzdobiť detskú izbu nie je žiadna veda, väčšinou vám totiž potomok sám povie, čo sa mu páči. Ak máte ale svojho chlapca či dievčatko v pláne prekvapiť parádnou novou izbičkou, práve tu nájdete inšpiráciu! Neustále totiž sledujeme trendy a vieme, aké dekorácie vašim deťom urobia radosť. V tejto kolekcii nájdete plagáty z obľúbených detských filmov, ale aj vkusné ilustrácie so zvieratami či veselé detské fototapety. Skrátka všetko, čo sa bude vášmu dieťaťu určite páčiť!

 • Detská izba nesmie byť nudná – práve naopak, musí vaše dieťa baviť a inšpirovať k veselým hrám, ale aj plneniu školských povinností. Pri maľovaní voľte ich obľúbené farby.
 • Nenechajte sa obmedzovať obyčajnou ružovou pre dievčatá a modrou pre chlapcov! Deti tiež poteší, keď si budú môcť po izbe nalepiť samolepky s motívmi obľúbených rozprávkových postáv.
 • Rastie vám doma bytový architekt či dizajnérka? Možno že už teraz vaša ratolesť tiahne k čistému škandinávskemu štýlu. Nezabudnite ale do neho trochu pridať detskej radosti!

 • Prídu vám vaše dvere príliš obyčajné? Zakúpte si niektorý z našich plagátov či fototapiet na dvere a vaša izba sa razom premení v neobyčajnú!
 • Sú vaše deti až príliš kreatívne a maľujú na stene? Zaobstarajte im vyfarbovacie plagáty a už nebudú mať potrebu maľovať nikdy inde.
 • Využite nášho veľkého výberu merchových obliečok a vankúšikov. Kto by totiž nechcel zaspávať vedľa obľúbeného filmového hrdinu, že?

A na záver, keď už má vaša ratolesť izbičku snov, je treba ju nejako zabaviť. Úsmev na tvári určite vyčarí mäkučký plyšáci, či figúrky s obľúbenými postavami, dlhú chvíľu rozhodne skrátia puzzle!

Do detskej izby

 

Tipy ako vylepšiť izbu pre veľké deti

Máte doma bytosť zvanú teenager? Cítime s vami! A preto sme pre vás zostavili kolekciu plagátov a fototapiet na stenu, ktorými by ste to vaše milé monštrum mohli potešiť. Ich vkusu totiž dobre rozumieme! Neveríte, že by výzdoba čisto v réžii vášho teenagera či tínedžerky dopadla dobre, inšpirovať sa môžete práve tu. Sme si istí, že vďaka nám budete v ich očiach konečne raz cool a vy nedostanete pri každom vstupe do ich kráľovstva infarkt!

 • Každý teenager by si výzdobu svojej izby predstavoval inak. Preto vám radíme, aby ste s tým vaším hodili reč ešte predtým, než sa pustíte do práce. Je váš potomok prudko moderný alebo máte doma staromódneho?
 •  Mladí ľudia milujú plagáty slávnych ľudí! Možno sa vám ten potetovaný človek s piercingom moc nepozdáva, ale verte, že váš násťročný potomok bude slintať blahom, dovolíte mu vyzdobiť izbu plagátami obľúbených kapiel či filmov.
 • Je váš potomok zberateľ? Potom nie je nič jednoduchšie ako začať zbierať naše exkluzívne zarámované plagáty – máme veľký výber filmových i herných motívov.
 • Každý teenager potrebuje motiváciu. Vyzdobte jeho izbu motivačnými plagáty! Skúste tie veselé od Finlay & Noa!
 • Hľadáte doplnok, ktorý nielen dobre vyzerá, ale zároveň bude užitočný? Zaobstarajte vášmu teenagerovi do izby štýlovú mapu sveta!

Do izby teenagera

 

Dúfam, že sme vás teraz presvedčili, že zariadiť izbu pre deti rôzneho veku nie je nič zložité. Pripravili sme pre vás mnoho inšpirácií, ale nezabudnite deti do výberu zapojiť, predsa len to bude ich kráľovstva. 🙂Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top