We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na plagáty a tlače ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

Diel č. 4: Vyzdobte si kuchyňu a jedáleň

31. 05. 2022

Je úžasné, koľko času trávime v kuchyni – miestnosti, kde to vždy vonia lahodným jedlom a vo vzduchu sa vznáša malý obláčik pary od práve variaceho sa čaju! V dávnych dobách sa v kuchyni nielen varilo, ale aj plánovali dni, čítali noviny či hrali karty. Kuchyňa skrátka vždy bola srdcom domu! A srdce si zaslúži poriadnu starostlivosť, preto sme pre vás zostavili túto kolekciu z tých najkrajších obrazov a fotografií, ktoré vás inšpirujú k zdravšiemu vareniu či vám len jednoducho dodajú dobrú náladu. Variť sa má totiž s úsmevom!

Nová kuchyňa vyžaduje veľkú investíciou, preto si dobre rozmyslite, v akom štýle ju budete mať. Túžite po kuchyni v štýle retro, akú mala vaša babička, alebo naopak chcete mať modernú kuchyňu? Fantázii sa medze nekladú, inšpirovať sa môžete aj vidiekom a zaobstarať si rustikálnu kuchyňu, ktorá bude voňať drevom či sa inšpirovať štýlu francúzskej Provence! Preskúmajte všetky naše štýly kuchýň – inšpirujte sa a vytvorte si kuchyňu, kde budete denne chcieť tráviť dlhé hodiny… alebo aspoň minúty. 🙂

Súčasná kuchyňa

Mix štýlov, industriálne výrobky, výrazné farby a geometrické tvary – tak vyzerá súčasná kuchyňa. Miesto, kde môžete pracovať z domova zo šálkou kávy, kam sa vrátite z farmárskeho trhu s taškou plnou zeleniny, a nakoniec miesto, kde sa vám budú tráviť krásne chvíle s priateľmi pri pohári príjemne osviežujúceho nápoja. V našej kolekcii sme sa snažili vytvoriť atmosféru práve takejto kuchyne, o akej snívate. Teraz sa o ňu radi podelíme s vami: nájdete tu plagáty, obrazy a reprodukcie, ktoré krásne zapadnú do každej modernej kuchyne – nechajte sa inšpirovať a nebojte sa kombinovať!Vidiecká kuchyňa

Nie je nič útulnejšie ako klasická dedinská kuchyňa, v ktorej by sme u varenia trávili hodiny. Takáto kuchyňa je plná života a vône pečiva, počujeme tu chrumkať chleba a cinkať príbory. Ponorte sa do atmosféry dedinskej kuchyne v našej príjemne domácej kolekcii, plné retro vzorov, prírody a Francúzska. V našej ponuke nájdete plagáty, obrazy a dekorácie, ktoré vám pomôžu doplniť dizajn vašej kuchyne vo vidieckom štýle a naladí vás na tú pravú domácu atmosféru so štipkou Provence.

Pastely, olejomaľba, veľmi príjemne pôsobiace farby a typické postavy – toto je nezameniteľný štýl Sam Toft. Neváhajte – vneste do vašej dedinskej kuchyne jedinečnú atmosféru života, tak ako ho vníma práve Sam.

Art deco kuchyňa

Ľudia, ktorí žijú umením, ho potrebujú mať všade okolo. Ak ste to vy a máte radi Art Deco, potom je naša kolekcia priamo pre vás! Štýl Art Deco deco vznikol vo Francúzsku v 20. rokoch 20. stor. a spájal luxus a glamour s technickým pokrokom, stal sa provokatívnym krokom k revolúcii v dejinách umenia, čo sa tiež odráža v našej kolekcii. Nájdete tu jeho rôzne prvky a detaily ako sú typicky kubistické reprodukcie, toľko populárne u zrode štýlu, nechýba ale ani predstavitelia suprematizmu v kombinácii so secesnými plagáty. Medzi našimi plagáty, obrazy a reprodukciami nájdete skrátka všetko pre dokonalú kombináciu, tvoriaci neopakovateľný mix kolekcie art deco.

Tradičná kuchyňa

Do tradičných kuchýň sa tak radi vraciame. Takéto kuchyne sa skladajú často z vecí, ktoré dobre poznáme a máme radi. Mnohí ich poznajú z rodinných filmov alebo vlastného detstva a naspamäť vie vymenovať klasické obrazy, ktoré sprevádzali ich rodinné raňajky alebo veľké spoločné udalosti. S našou kolekciou si môžete vytvoriť dizajn vlastnej tradičnej kuchyne sami – stačí si vybrať zo širokej ponuky tradičných obrazov tie, čo vám najviac padnú do oka a vyvolajú tie najpríjemnejšie emócie a spomienky a potom už nimi len doplniť interiér miestnosti, ktorá sa na tvorbe spoločnej atmosféry domova podieľa najviac – vašej kuchyne.

Preferujete čistú bielu kuchyňu, alebo sa pustíte do farebných obkladov? Ak sa vám nepáči v kuchyni dlaždice, zadovážte si štýlovú fototapetu!

Naštartujte svoje chuťové bunky! V našej kolekcii nájdete obrazy do kuchyne, na ktorých nájdete chutné jedlo v neočakávaných aranžmánoch. A dokonca máme aj niečo pre milovníkov retro motívov na plechových ceduľkách. Tak čo? Presvedčili sme vás, že doladiť kuchyňu k dokonalosti nie je nič zložité? 🙂

 

Do kuchyne

Vojtěch

Star Wars geek, however I'd watch any sci-fi/fantasy!

www.instagram.com/europosters_merch/Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top