We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na produkty na stenu ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

Diel č. 5: Tipy ako si vyzdobiť pracovňu

05. 08. 2022

Tipy ako si vyzdobiť pracovňu aj kanceláriu

„Nerobiť nič je veľmi ťažké…“ To je časť slávneho citátu Leslie Nielsona. Žiaľ, je to len vtipný citát. V našom reálnom svete sa pracovať musí a dosť často aj doma. Málokto si však môže dovoliť mať vlastnú pracovňu len pre seba. Ale nezúfajte, každý byt sa dá vašim potrebám prispôsobiť. Vyhraďte si svoj súkromný kútik napríklad v obývačke – stačí pekný stôl, pohodlná stolička av neposlednom rade parádna výzdoba!

Ako na to?

  1. V dobre zariadenej pracovni má mať každá vec svoje miesto a nesmie sa stať, že sa z nej stane skladisko nepotrebných vecí. Neporiadok neprospieva sústredeniu, a to je v pracovni predsa zásadné, nie?
  2. Kam umiestniť stôl? Podľa Feng shui by ste sa mali vyhnúť sedeniu chrbtom k dverám aj sedeniu pri stene. Tiež by ste mali byť čo najďalej od spálne, tam sa chodí odpočívať, nie pracovať!
  3. Na kvalitnej stoličke nešetrite! Pokiaľ trávite dlhé hodiny zhrbený nad počítačom, môžu vás dostihnúť zdravotné ťažkosti, snažte sa im predísť a zvoľte kvalitnú a pohodlnú stoličku. Nezabudnite, ak sedíte, mali by ste mať pravý uhol v kolene aj v lakti.
  4. Vkusné dekorácie nesmú chýbať! Je vedecky dokázané, že miestnosť, ktorá nie je nijako vyzdobená, môže znížiť vašu motiváciu pracovať. Naopak vyzdobené steny vytvoria príjemnú atmosféru miestnosti a pracovať v nej skrátka nebude nuda.

Tipy, ako vyzdobiť steny

Radi cestujete? Potom práve mapy budú tou najlepšou dekoráciou do vašej pracovne či kancelárie, ktorá vás zdvihne zo stoličky. Vyberte si zo širokej ponuky máp miest, alebo máp sveta, ktoré môžu slúžiť aj ako študijná pomôcka.

Citáty a texty nikdy nič nepokazia! Nielen, že sa skvelé kombinujú s inými obrazmi a plagátmi, ale zároveň vám zlepšia náladu alebo vás budú motivovať k lepším výsledkom. Výber je skutočne veľký! Tak ktorý vyberiete?

Nechce sa vám maľovať alebo premýšľať nad kombináciou obrazov a plagátov? Skúste fototapety! Ich aplikácia je jednoduchá a vyzerajú fantasticky. Odporúčame zvoliť motívy v tlmených farbách, ktoré nebudú odvádzať vašu pozornosť.

TIP dizajnéra: Pokiaľ chcete, aby vaša pracovňa bola naozaj štýlová, zlaďte steny s nábytkom. Samolepiacou fototapetou ľahko môžete vylepšiť aj stôl či knižnicu.

Vytvorte si s nami oázu pokoja, ktorá vás bude motivovať k výborným pracovným výkonom aj z pohodlia vášho domova! Páni sa môžu inšpirovať v našej kolekcii Man Cave a vytvoriť si vkusný pánsky kútik či izbu, ktorej steny budú zdobiť plagáty kultových filmov či športových áut. A ženy určite ocenia kolekciu Women power, ktorá im len potvrdí, že všetky ženy sú jedinečné, krásne a nezávislé!

Do pracovnePosters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top