We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: PLECHOVÉ CEDULE zľava -15 % ×

Inšpirácia: 4 tipy ako zútulniť detskú izbu

21. 10. 2019

Konečne sa už ten počiatočný septembrový stres trošku ukľudnil a preto je možno práve teraz ten správny čas pripraviť krásnu detskú izbičku pre tých vašich malých nezbedníkov. A k tomu sa ešte blížia aj Vianoce! Deti sa na ne vždy veľmi tešia a čo môže byť lepšie, ako zobudiť sa ráno na Vianoce v príjemnej novej izbe?

Máme pre vás preto tipy na dekoráciu interiéru detských komôrok!

 

INŠPIRÁCIA: FAREBNOSŤ PRE NAJMENŠÍCH

Plagáty pre najmenších nemusia byť len pestrofarebné, ale aj jemné a ukľudňujúce, aby sa vašim ratolestiam spalo pekne v kľude. Vuyžijte tzv. škice rozprávkových postavičiek, určite budete prekvapení z celého výsledného interiéru.

Ak ale naopak hľadáte obrázky plné farieb, rozhodne s takými ako My Little Pony, Hello Kitty alebo Pepa pig neurobíte prešľap. Vyčaria totiž vašim deťom na tvári úprimný úsmev. 

 

DO KOLEKCIE PRE NAJMENŠÍCH

 


INŠPIRÁCIA: NÁUČNÉ PLAGÁTY

Vzdelávajte svoje deti s náučnými plagátmi, ktoré sa rozhodne nehodia len do školských tried. Či sa už bude jednať o názvy zvierat a základných informáciach o nich, ukážky vesmíru aj s planétami alebo vkusného plagátu s časťami ľudského tela, rozhodne im len prospejú. Učte ich zábavnou formou!

 

INŠPIRÁCIA: VYHNITE SA KRESLENIU PO STENE

Trápi vás keď vaše deťúrence veselo maľujú po čerstvo vymalovaných stených? Už nemusí! Máme pre vás skvelý tip, ako sa nad maľbami týchto malých Picassov len pousmiať a nebežať hneď pre valček s farbou. Nalepte im na steny vlisované tapety, ktoré sa dajú zotrieť. A keď vašich malých dobrodruhov prestavú baviť, ľahko sa dajú z vašich stien dať dole a vymeniť za iné.

V ponuke máme viac ako 320 nových dizajnov, ktoré sa zaručene postarajú o dobrú náladu! Star Wars, Medvídek Pú, víly, princezné a iné.

 

DO KOLEKCIE FOTOTAPIET

 

INŠPIRÁCIA: UMELECKÉ FOTOGRAFIE

Pre staršie deti, ktoré už vnímajú svoju izbu ako svoje zázemie, môžete použiť umelecké fotografie alebo obrazy slávnych umelcov a inšporovať ich tak k väčšiej kreativite a rozvoji ich osobnosti.

Pokiaľ sú to fanúšici nejakých filmov, seriálov alebo hudobných skupín, určite si u nás v ponuke vyberiete z veľkej škály plagátov, obrazov, či fototapiet.

 

 

DO KOLEKCIE DETSKÝCH PLAGÁTOV

Vesna

Movies and design enthusiast who believes that despite the rules, her Patronus would be Joey Tribbiani or a giant coffee mug.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2021 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×