We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: OBRAZOVÉ REPRODUKCIE zľava 20 % ×

Inšpirácia: 5 najlepších umeleckých fotografií pre váš interiér

30. 04. 2018

Čo je čarovné na umeleckej fotografii? To, že zachytí to, čo je voľným okom neviditeľné. To, že odhalíme krásu v bežných momentoch a na bežných miestach. My sme sa rozhodli vám ukázať výber tých najlepších a vami najobľúbenejších umeleckých fotografií z našich kolekcií. Ktorá sa vám páči najviac? 🙂

Už nejaký čas vás zásobujeme fotografiami od umelcov z celého sveta. Tento výber pre vás precízne pripravuje náš tím dizajnérov. Aby spolu ladili, aby tvorili jeden krásny celok. Zároveň sa snaží, aby vybrané fotografie spĺňali aktuálne trendy interiérového dizajnu. Do tejto chvíle sme pre vás pripravili už celkom 6 kolekcií (Flower Power, Do you remeber the summer?, Urban, Vibes of the Mountains, Spring Awakening, Black&White Elegance) a my vám teraz ukážeme zábery, ktoré ste si obľúbili úplne najviac.

Parrot Tulip (autor: Lotte Grønkjær)

 

Family Flamingos (autor: Natalia Baras)

 

Room with a view (autor: Ambra)

 

Where the ocean ends (autor: Andreas Feldtkeller)

 

Antler Double-exposed (autor: Angyalosi Bea)

Za vznikom týchto kolekcií  nebola len myšlienka rozšíriť ponuku produktov, ale taktiež zámer podporiť umenie ako také. Podporiť menej známych fotografov, ktorí svoju prácu robia skvele. Dúfame, že sa vám naše kolekcie páčia a veríme, že nám zachováte svoju priazeň aj naďalej. 

Pre viac inšpirácie navštívte náš Instagramový profil a nájdite obraz, ktorý do vášho interiéru zapadne úplne najviac 🙂

Váš tím Posters.sk

Viac umeleckých fotografií

 

 

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2019 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Pondelok - Piatok
7:00 - 15:00

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top