We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: OBRAZY NA PLÁTNE zľava 22 % ×

Inšpirácia: 5 originálnych tipov ako zariadiť detskú izbu

18. 01. 2019

#1 Hlavne tú stenu nepomaľujte!

Tak túto vetu môžete zo svojho slovníka rovno vyškrtnúť. Riešením sú vliesové fototapety, ktoré majú umývateľný povrch, a teda sú perfektné do detskej izby. Sú jednoducho aplikovateľné a takisto odstrániteľné. To je ďalším dôvodom, prečo do detskej izby zvoliť práve fototapety. Tak ako sa vaše deti časom menia a dospievajú, môžete jednoducho zmeniť aj fototapety. Nenecháte predsa svojim tínedžerom v izbe na stene Macka Pú 😉

Fototapeta Disney - Na vlásku

#2 Farby, farby, farbičky…
Áno, áno a ešte raz áno! Zabudnite na moderné chladné farebné odtiene. Deti potrebujú vo svojom okolí farby, ktoré priaznivo vplývajú na ich náladu a prispievajú k ich psychickej pohode. Spríjemnite im detstvo s pestrofarebnými doplnkami v podobe veselých detských plagátov s rozprávkovým motívom.

#3 Držte sa trendov aj v detskej izbe
Využite pri dekorovaní farbu tohto roka = Living Coral od inštitútu Pantone. Pre chlapcov to môže byť práve obraz s hrdinským motívom Kapitána Ameriky, ktorý mu vždy dodá potrebnú odvahu a silu čeliť nástrahám nového dňa. Pre dievčatá zvoľte jemnejší motív, napr. motivačný plagát, ktorý jej zas pripomenie, že následovať svoje sny je dôležité.

#4 Nepodceňte dôležitosť doplnkov
Hneď ako postavíte základ, t.j. vydekorujete steny v izbe vašej ratolesti, môžete sa posunúť do ďalšej fázy = postavenie stanu. Obľúbeným doplnkom v súčasnosti sú totiž práve detské “teepee” stany, ktoré slúžia ako bezpečná skrýša. S takýmto stanom rozhodne urobia dojem na svojich kamarátov. Môžu sa v nich hrať alebo v nich môžu pokojne aj stráviť noc. Nezabudnite ich doplniť o štýlové vankúšiky a deky pre ich maximálne pohodlie.

(Zdroj: Instagram @bloomandcomini)

#5 Podporte detskú kreativitu
Detstvo je najdôležitejšou fázou vývoja kreatívnych vlastností. Choďte im naproti a podporte vašich malých výmyselníkov aj v tomto smere. Skúste to napr. s vyfarbovacími plagátmi alebo kreatívnymi kolážami, ktorými si steny vyzdobia úplne sami.

Viac inšpirácie do detskej izby

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top