We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: PLECHOVÉ CEDULE zľava 20 % ×

Inšpirácia: 7 tipov ako si zariadiť kanceláriu

09. 01. 2019

#1 Pohodlie je priorita číslo jedna
Aby ste odviedli dobrú prácu, mali by ste sa vo svojej kancelárii cítiť uvolnene. Obklopte sa len tými najpotrebnejšími vecami, ktoré Vám robia radosť a sú zároveň praktické. Taký lapač snov je síce krásny doplnok, ale v kancelárii by bol maximálne tak lapačom prachu.

Navyše Váš šéf by asi nebol nadšený, keby videl doplnok pre pokojný spánok na mieste, ktoré Vám zabezpečuje finančnú stabilitu 🙂

#2 Neprekombinujte to
Kancelária nemusí byť napohľad studené, neosobné miesto. Zvoľte motív, ktorý vo Vás vyvolá pocit pokoja a doplňte ho o dekorácie a pomôcky v jednom štýle.

#3 Najlepšiu prácu odvedie ten, kto je najviac motivovaný
Túžíte po exotickej dovolenke na opustenom ostrove? Priali by ste si vlastniť dom na pláži? Nebojte sa snívať. Len ak svoje sny dokážete identifikovať, môžu sa naozaj splniť. Zavrite oči, urobte si vizualizáciu Vášho dokonalého života a nájdite obrázok, ktorý ho najviac vystihne. Ten si potom zaveste na stenu oproti Vašemu pracovnému stolu. Vždy, keď zodvihnete zrak od počítača, pripomenie Vám, prečo ste tam.

#4 Motiváciou môžete byť aj sami sebe
Ako sa hovorí: „V zdravom tele zdravý duch.“ Ak máte mať zdravie aj úsudok a svoju prácu odvádzať dobre, starajte sa o svoje telo, aj vnútro. Vstaňte o chvíľku skôr, hoďte svoj notebook do originálneho batohu a vydajte sa do práce na bicykli alebo zvoľte svižnú prechádzku namiesto sedenia v autobuse. Prečo? Pretože až cestu zdoláte a usadíte sa vo svojej kancelárii, budete si pripadať výnimočne, aj keď ste ešte ´nič´ neurobili. Začať deň s takým sebavedomím je skvelé! Aby ste si ako hrdinovia pripadali aj v priebehu dňa, schovajte si pod oblek Váš talizman.

#5 Povedzte o sebe viac
Návštevníkov svojej kancelárie by ste mali zaujať hneď na prvý dojem. Jednania prebiehajú vždy ľahšie, ak máte na rozhovor aj iné témy ako tie pracovné. Je pravdepodobné, že Váš návštevník bude taktiež fanúšikom Harryho Pottera alebo hudobnej skupiny, ktorej motív máte na podtácke.

#6 Ľady prelomíte aj štýlovou plechovou ceduľou.

#7 Fotografia rodiny stačí jedna
Nemusí na Vás dohliadať vaša mama hneď z troch rámikov. Chcete predsa svoj priestor, kde ste kreatívni. V práci nemusíte energiu len rozdávať. Môžete ju aj čerpať. Preto Vám prajeme, aby Váš život bol taký farebný a energický ako Vaša kancelária 🙂

Viac inšpirácie do kancelárie

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Pondelok - Piatok
7:00 - 15:00

 

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top