We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: MARVEL zľava -20 % ×

Inšpirácia: Ako lepiť fototapety?

14. 11. 2019

Plánujete práve veľkú zmenu vášho interiéru? Potom určite odporúčame tú najľahšiu a najoriginálnejšiu variantu. Nalepte si na steny fototapety! Či už pôjde o design prírodných materiálov ako je kameň a drevo, alebo o momenty zvierat, či krásne výhľady, výsledok určite nebudete ľutovať. Nebojte sa ani ich aplikácie, už to dávno nie je také, aké to bývalo. Aplikácia je totiž teraz omnoho ľahšia a samolepiace fototapety môžete dokonca aj prelepiť do inej miestnosti. 

 

 

Aplikácia fototapiet

Každá fototapeta vám dorazí spolu s lepidlom a návodom na aplikáciu 👉🏼  . Ďalej už teda budete potrebovať len štetec, nôž, a hlavne chuť do práce. Ale pozor – pokiaľ máte hrubozrnnú omietku, kúpu fototapety si dobre rozmyslite. Ľahko sa dá aplikovať len na hladký a čistý povrch. Pokiaľ sú vaše steny vyrobené zo sadrokartónu, odporúčame vám ich najskôr penetrovať. Tento materiál je totiž veľmi savý. Pokiaľ je všetko v poriadku, stačí už len vybaliť vašu fototapetu, skontrolovať, či máte všetky časti, ktoré na seba nadväzujú, a potom už len ceruzkou vyznačiť, kam fototapety umiestnite a začať s lepením 🙃. Bude to trvať len chvíľku a váš domov získa nový originálny nádych, ktorý vás len tak neomrzí! 

DO KOLEKCIE FOTOTAPETY NOVINKY

 

 

Papierové fototapety

Papierové tapety už dávno nie sú to, čo bývali. Teraz sú oveľa kvalitnejšie a sú z odolného papieru, takže sa rozhodne nemusíte báť, že by sa vám potrhali. Fototapety sú tlačené na plagátový papier, takzvaný „blueback“. Tlačené sú pomocou najmodernejšiej technológie, a spolu s kvalitným prevedením a prijateľnejšiou cenou sú skvelou voľbou pre veľkú zmenu vašich interiérov. Papierové tapety sa lepia pomocou špeciálneho lepidla a ich strhávanie sa robí pomocou navlhčenej handričky. 

 

 

Vliesové fototapety

Vliesové tapety sú vyrábané z netkaných textílií, ktoré sa vyrábajú lisovaním syntentických vlákien. Lepenie a strhávanie tapiet je veľmi jednoduché. Tapetý sa lepia za sucha (lepidlo sa nanáša iba na stenu) a sú nehorľavé. Pokiaľ teda s fototapetami začínate, vliesová fototapeta je tou najlepšiou voľbou.

 

 

Samolepiaca tapeta

Úplnou novinkou vo svete fototapiet sú samolepiace fototapety. Výhodou je veľmi jednoduchá aplikácia a jej následné strhávanie, a teda možnosť fototapetu nalepiť na iné miesto do ďalšiej miestnosti, alebo si ju schovať na neskôr. Čo k tomu potrebujete? Skoro nič! Iba chuť pre zmenu, kamoša, ktorý vám pomôže s odlepovaním od papieru a stierku, aby sa vám nevytvorili bubliny. V ponuke sú vo veľkom množstve variácií. 

 

 

DO KOLEKCIE FOTOTAPIET

Vesna

Movies and design enthusiast who believes that despite the rules, her Patronus would be Joey Tribbiani or a giant coffee mug.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×
Top