We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: HRNČEKY zľava -15% ×

Inšpirácia: Ako si zariadiť miestnosti u vás doma?

14. 02. 2019

Celý Váš domov by mal byť odrazom Vášho ja. Nemusí byť každá miestnosť v provensálskom štýle. Naopak – každá miestnosť môže vystihovať jednu z Vašich konkrétnych podôb. Niekedy sme odvážni, plní sily, inokedy len potichu premýšlame o svojich najtajnejších snoch. My sme originálni, nepatríme do škatulky, a preto sme pre Vás pripravili tipy na každú jednu miestnosť zvlášť.

Začíname všeobecne

Páči sa Vám v interiéri obklad? A skúsili ste ho niekedy aplikovať? Kto áno, pretáča očami. Kto nie – dobre robíte, len v obavách pokračujte ☺

Ak ste superhrdina, dokážte to niekde inde (začať môžete výbavou s motívom Vašej obľúbenej postavy – viď obrázok).

Taká masívna obkladačka totiž občas spadne. Ak nie Vám na nohu, tak hneď vedľa – na Vašu drahú podlahu. To nechcete. Možnosťou, ktorú dnes začína využívať stále viac ľudí, je fototapeta na stenu práve v podobe dreva, tehly a iných.

Spálňa

V spálni máte mať pocit úplného bezpečia, takže sem v žiadnom prípade neodporúčame umiestňovať štýlové obrazy akčných hrdinov, príšer alebo lebiek. Miesto, kde chcete načerpať energiu, by malo ladiť s Vaším najkľudnejším ja. Preto zvoľte tapetu, ktorá Vás uvedie do Zen módu. Voľba je bez hraníc. Ide predsa o Vaše intimné miesto.

Obývačka

Spoločenská miestnosť , resp. obývačka nemusí byť tak osobná ako práve spálňa alebo Vaša pracovňa. Opäť sa ponúka možnosť siahnuť po veľkej fototapete, ktorá dodá miestnosti pravé kúzlo Vašej osobnosti. Obrazov a motívov je v ponuke viac než dosť. Vyberie si každý – od romantických duší cez milovníkov zvierat až po ostrých motorkárov.

Behom dlhých zimných večerov môžete skladať puzzle, napríklad aj s návštevou a tie potom zarámované vystaviť na stenu ako spomienku na zábavné chvíle s priateľmi. Alebo možno fandíte tímu legendárnych futbalistov a pijete z klubového hrnčeku (čo je to za fandenie bez dresu a ďalších potrebných vecí – taktiež ako pozerať  Harryho Pottera bez horúcej čokolády v hrnčeku s Dobbym). Doplnky nepodceňujte. Majú zvláštny dar pridať na emócii pri každom použití.

Kúpeľňa

Vlastníci vane sa nemusia hneď hrať s lodičkou a kačičkou, aby sa v lázni nenudili. Stačí jeden pohľad z okna na vyhriaty piesok pláže a o zábavu je postarané. Sťahovanie sa do teplých krajín v lokalite, kde sa naozaj pozriete z okna hneď na pláž je finančne trochu náročnejšie ako vylepiť si tento výhľad ☺

Kuchyňa

99,99% ľudí si v kuchyni pospevuje a tancuje. Dôvod? Uspokojenie z úlovku schovaného v chladničke! K svojmu predstaveniu prizvite fanynku z plechovej cedule. Bude sa na Vás usmievať, aj keď netrafíte presný tón. Navyše bude motiváciou ku striedmej konzumácii nočného zmrzlinového lupu. Ak na Vás bude platiť skôr prasiatko, dajte ho rovno na dvere chladničky ☺

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×