We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: PLAGÁTY zľava 20 % ×

Inšpirácia: Farba roku 2019 “Living Coral”

15. 01. 2019

Spoločnosť Pantone udáva farbu roka na základe rozhodnutí svojich expertov, ktorí cestujú po celom svete a mapujú aktuálnu spoločenskú situáciu. Nejde teda o náhodný výber.

Farba predstavuje energiu, ktorú spoločnosť potrebuje. V roku 2019 je ňou Living Coral (PANTONE 16-1546).

Umelecká fotografia: The Awakening of Flora od Martha Suherman

 

Living Coral v nás má prebudiť chuť do života, radosť a optimizmus. Nebojte sa ňou obklopiť nielen v podobe šiat a doplnkov. Nemusí sa hodiť presne k Vášmu typu. Tento odtieň Vám dodá pocit spolupatričnosti a reflektuje Vašu náladu. Nechajte ju určite zažiariť aj u Vás doma.

Kolekcia umeleckých fotografií LIVING CORAL (PANTONE 2019)

 

Pantone na svojich webových stránkach uviedlo:

„V reakcii na nárast digitálnych technológií a sociálnych médií, ktoré sa čím ďalej, tým viac stávajú súčasťou našich každodenných životov, hľadáme autentické a hlboké skúsenosti, ktoré nám dávajú pocit spojenia a intimity. Spoločenská a temperamentná, taká je prirodzená povaha farby PANTONE 16-1546 Living Coral. Odtieň, ktorý povzbudzuje povznášajúce aktivity. Symbolizuje našu prirodzenú potrebu optimizmu a radosti. Living Coral je zhmotnením našej túžby po hravom prejave.“

Umelecká fotografia: Cappadocia od Selim Dervisoglu

 

Pôsobením Living Coral v našom živote by sa nám malo lepšie rozhodovať a vnímanie starostí bežného dňa by sme mali zvládať s väčším kľudom a pohodou. Rozmiestnením obrazov na miesta ako je kúpeľňa, obývačka alebo kancelária urobíte malý, avšak významný krok k Vášmu šťastnému roku 2019.

 

Viac farby Living Coral

 

 

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Pondelok - Piatok
7:00 - 15:00

 

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×