We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Zľava -20 % na plagáty, výtlačky a fototapety Zľavový kód: HOT20 ×

Inšpirácia na dobrú jesennú náladu

05. 11. 2019

A už je to zase tu… Ráno ideme do práce za tmy, odsedíme si tam svojich osem hodín a večer opäť nevidíme ani na cestu domov. Takže: „Vítaj jeseň!“ Rozhodne by sme si mali všimnúť ale aj tie pozitívne stránky. Príroda nám hrá krásnymi farbami, viac si užívame slnečné dni, pretože si ich berieme „do zásoby“ a nejaký ten večer s dobrou knižkou a pohľadom na praskajúci ohník tiež predsa nie sú na zahodenie. 

 

 

Inšpirácia: Zažeňte zlú náladu!

Začína čas jesene, letné dovolenky sú už ďaleko za nami a prichádza obdobie dlhších nocí a sychravých rán. Preto by sme sa každé ráno mali niečím navňadiť na ďalší pracovný deň. Určite dobrým motorom môžu byť motivačné nápisy a plagáty. Také, ktoré vás rozosmejú, nenechajú chladných, či aspoň vám pripomenú, že život je predsa krásny! A to platí nie len o vašom domove, ale aj o kancelárii! 

 

DO KOLEKCIE MOTIVAČNÝCH PLAGÁTOV V KANCELÁRII

 

 

Inšpirácia: Smiech lieči

O tom, že smiech je najlepší doktor na svete netreba ani len diskutovať. Smejme sa čo najviac ako to ide! Keď prídeme domov z práce, keď vstávame, jednoducho počas celého dňa. Uvidíte, ako vás to rozžiari a zrazu sa všetko aj to zlé zmení. Zmení sa totiž váš pohľad na svet. A budete veci vnímať inak, veselšie. 

 

 

Káva ako vyprosťovák

Dôležité je, začať deň správne. A to rannou kávou. To nám dodá energiu a pripraví nás na náročný deň. Pre milovníkov kávy sú v ponuke nie len menšie plagáty, či obrazy, ale aj fototapety s touto témou. Môžete sa teda kochať kávou aj vo väčších rozmeroch. 

 

 

Inšpirácia: Ukľudňujúca príroda

Keď už nič iné nepomáha, nalaďte sa na vlnu ďalšiej vysnenej destinácie! Vystavte si fotky miest, kam by ste sa chceli ísť pozrieť! Či už ide o ukľudňujúcu prírodu, tajomné zákutie mesta, či nikým nepreskúmané miesta. Každý deň si jednoducho predstavte, že ste bližšie a bližšie k ďalšiej dovolenke a novému dobrodružstvu.

 

 

DO KOLEKCIE INŠPIRÁCIA

Vesna

Movies and design enthusiast who believes that despite the rules, her Patronus would be Joey Tribbiani or a giant coffee mug.Posters.sk – Tvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín. #MerchForAll


© 1999 – 2022 Europosters. Všetky práva vyhradené.