We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: PLECHOVÉ CEDULE zľava -15 % ×

Inšpirácia na dobrú jesennú náladu

05. 11. 2019

A už je to zase tu… Ráno ideme do práce za tmy, odsedíme si tam svojich osem hodín a večer opäť nevidíme ani na cestu domov. Takže: „Vítaj jeseň!“ Rozhodne by sme si mali všimnúť ale aj tie pozitívne stránky. Príroda nám hrá krásnymi farbami, viac si užívame slnečné dni, pretože si ich berieme „do zásoby“ a nejaký ten večer s dobrou knižkou a pohľadom na praskajúci ohník tiež predsa nie sú na zahodenie. 

 

 

Inšpirácia: Zažeňte zlú náladu!

Začína čas jesene, letné dovolenky sú už ďaleko za nami a prichádza obdobie dlhších nocí a sychravých rán. Preto by sme sa každé ráno mali niečím navňadiť na ďalší pracovný deň. Určite dobrým motorom môžu byť motivačné nápisy a plagáty. Také, ktoré vás rozosmejú, nenechajú chladných, či aspoň vám pripomenú, že život je predsa krásny! A to platí nie len o vašom domove, ale aj o kancelárii! 

 

DO KOLEKCIE MOTIVAČNÝCH PLAGÁTOV V KANCELÁRII

 

 

Inšpirácia: Smiech lieči

O tom, že smiech je najlepší doktor na svete netreba ani len diskutovať. Smejme sa čo najviac ako to ide! Keď prídeme domov z práce, keď vstávame, jednoducho počas celého dňa. Uvidíte, ako vás to rozžiari a zrazu sa všetko aj to zlé zmení. Zmení sa totiž váš pohľad na svet. A budete veci vnímať inak, veselšie. 

 

 

Káva ako vyprosťovák

Dôležité je, začať deň správne. A to rannou kávou. To nám dodá energiu a pripraví nás na náročný deň. Pre milovníkov kávy sú v ponuke nie len menšie plagáty, či obrazy, ale aj fototapety s touto témou. Môžete sa teda kochať kávou aj vo väčších rozmeroch. 

 

 

Inšpirácia: Ukľudňujúca príroda

Keď už nič iné nepomáha, nalaďte sa na vlnu ďalšiej vysnenej destinácie! Vystavte si fotky miest, kam by ste sa chceli ísť pozrieť! Či už ide o ukľudňujúcu prírodu, tajomné zákutie mesta, či nikým nepreskúmané miesta. Každý deň si jednoducho predstavte, že ste bližšie a bližšie k ďalšiej dovolenke a novému dobrodružstvu.

 

 

DO KOLEKCIE INŠPIRÁCIA

Vesna

Movies and design enthusiast who believes that despite the rules, her Patronus would be Joey Tribbiani or a giant coffee mug.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2021 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×
Top