We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: HRNČEKY zľava -15% ×

Inšpirácia: Pouličné umenie v interiéri

05. 04. 2019

Maľovanie po stenách patrí medzi obľúbené ľudské kratochvíle už od praveku. Aj tak sa ale mnohým ľuďom pri slove „graffiti“ pravdepodobne zdvihne tlak, pretože si spomenú na toho anonymného vyvrheľa, kvôli ktorému tento rok museli už trikrát maľovať dom. Obdivovať totiž nápis JANO MILUJE EVU je celkom otravné. Medzi najobdivovanejších súčasných umelcov však patrí práve jeden streetartový. Počul o ňom už každý, minimálne vďaka jeho pranku na aukcii, na ktorej sa jeho čerstvo predaný obraz v hodnote 1 milióna dolárov sám zoskartoval. Reč je o Banksym, kráľovi bristolskej undergroundovej scény, ktorého skutočná identita je stále neznáma.

Fototapeta Banksy graffiti múr - betónová stena

#Ukážte svoj názor

Banksyho tvorba rozhodne nie je pre každého. Tento umelec, nech je to ktokoľvek, je človek, ktorý rád provokuje a vo svojej tvorbe satiricky odráža politické aj kultúrne témy. Kombinuje graffiti s využitím šablón, čo je obľúbené nielen v Británii, ale aj vo svete. V Banksyho prípade sa však jedná o veľmi hodnotné umelecké diela.

Banksy - Mobile Phone Lovers Close Up Obrazová reprodukcia

#Street Art už nepatrí len na ulicu

Na to, aby ste mohli mať doma niečo od Banksyho nemusíte bývať na ulici alebo byť multimilionári. Že pouličné maľby vyzerajú dobre aj v modernom interiéri sme si nevšimli len my. Možno vás váš potomok neraz požiadal, či by si nemohol trochu netradične vyzdobiť svoju izbu.  Vy ste ale jeho návrh, pri predstave, že to jedného dňa budete musieť premaľovávať, kategoricky zavrhli. Našťastie existuje jedno jednoduché a dobre vyzerajúce riešenie – fototapety. V našej ponuke ich nájdete hneď niekoľko!

Fototapeta Banksy Graffiti betónová stena

#Ide to aj bez spreja a lepidla

Možno máte tapetovanie spojené s veľkým množstvom práce a ulepenými rukami, ale nie vždy to musí byť taký boj. Keď sa  na tapetovanie necítite, a aj napriek tomu túžite mať doma niečo od Banksyho, určite oceníte naše kvalitné obrazové reprodukcie. Takisto ako graffiti fototapety, aj obrazy od Banksyho sa hodia do čistého moderného interiéru. Dobre ale vyzerajú aj v spoločnosti tehál.

Banksy - Queen Bowie Obrazová reprodukcia

Či už sa rozhodnete pre fototapetu alebo obraz, nemusíte sa báť, že vo vašom rozpočte nezostane priestor na letnú  dovolenku. Obrazové reprodukcie u nás totiž môžete mať už za menej ako 8 eur a navyše vám nehrozí, že by vám po dodaní explodovali.😊Ak vás graffiti nebavia, ale myšlienka dovolenky vás zaujala, môžete sa inšpirovat v našej cestovateľskej kolekcii.

Viac od Banksyho

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×