We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: ZARÁMOVANÉ PLAGÁTY zľava 30 % ×

INŠPIRÁCIA: Rozmiestnenie elementov v interiéri – FENG SHUI

07. 10. 2019

Elementy sú pravou rukou našej matky prírody. Nie nadarmo sa o nich hovorí ako o tých najmocnejších. V interiéry sa ich ale báť nemusíte, práve naopak. Ich kombinácia vám doma navodí harmóniu a vytvorí príjemné prostredie. Každý z elementov má totiž v interiéry svoj vlastný význam.

 

INŠPIRÁCIA: ELEMENT VODY

Voda sa ako jediný element dokáže zmeniť do odlišných foriem. Či už sa prejaví v ľade, snehu alebo ako para, nikdy nám neprestane dokazovať svoju moc a silu. Dokáže nás upokojiť a navodiť harmóniu, ale zároveň si tiež vie získať nás rešpekt.

Voda by sa ale mala využívať v interiéry primerane, hovorí sa síce, že je to farba peňazí a bohatstva, ale jedná sa tiež o studenú farbu, ktorá môže pri jej nadmernom využití pôsobiť v interiéry chladne. Modrá farba a teda aj element vody núti premýšľať, preto sa skvele hodí do kancelárií, kde napomáha k sústredeniu.

 

 

DO KOLEKCIE ELEMENT VODY

 

INŠPIRÁCIA: ELEMENT VZDUCHU A ZEME

Kvalita vzduchu je jednou z globálnych tém. A to po práve. Atómy vzduchu sú všade okolo nás a ovplyvňujú človeka každodenne – ako jeho chovanie, tak aj jeho nálady. Náš domov by mal byť preto chránený aj čo sa kvalitného vzduchu týka. Navoďte si atmosféru sviežeho vzduchu fotkami a spojte ju s prístrojmi, ktoré vzduch čistia. Uvidíte, že sa budete domov tešiť z ulíc smogových miest ešte viac.

Ozdobte svoje domovy tiež plagátmi, fototapetami alebo obrazmi s témou zeme. Nechajte sa uniesť fotkami, ktoré zachytávajú krásu a rôznorodosť tohto nespútaného elementu. Zem je vyjadrená farbami skôr jemnými, a to ako od pieskovej, béžovej až po tehlovú farbu. Tie pôsobia v interiéri relaxačným dojmom a napomáhajú tiež k lepšiemu zažívaniu. Skvelé pre využitie tohto elementu a jeho farieb v jedálňach a kuchyniach vášho domova.

 

 

DO KOLEKCIE ELEMENT OF AIR

 

INŠPIRÁCIA: ELEMENT OHŇA

Oheň je jedným z najdôležitejších objavov ľudstva s nespútanou mocou, ktorý sa stal nevyhnutnosťou každodenného života. Keď sa rozhorí, dá sa väčšinou len ťažko zastaviť. Škoda, že ho v minulosti vnímali ako jeden z najdôležitejších elementov k prežitiu a v súčasnosti sa stáva samozrejmosťou. Ako ale zaradiť oheň do interiéru?

Krb nie je iba jedinou variantov. Oheň sa dá vyjadriť tiež výmaľbou, fototapetami, či plagátmi. S červenou a jej odtieňmi, ktoré oheň vyjadruje, by sa ale v interiéri malo zaobchádzať ako s korením – primerane.  

 

 

DO KOLEKCIE UMELECKÝCH FOTOGRAFÍ

Dušan

Former gamer and a recovering World of Warcraft/Overwatch addict, fan of dark movie characters and historical TV shows.Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Pondelok - Piatok
7:00 - 15:00

 

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top