We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: OBRAZY NA PLÁTNE zľava 22 % ×

INŠPIRÁCIA: Slávni maliari u vás doma

14. 10. 2019

Ak obdivujete originalitu malieb a ťahy štetcom, odporúčame vám zakúpiť si umeleckú reprodukciu. Môžete si tak urobiť radosť maľbami a obrázkami slávnych umelcov, a zároveň vám to nezaťaží peňaženku. Našim cieľom je zachovať krásu umeleckých diel, preto ponúkame reprodukcie od svetoznámych umelcov – napríklad Salvador Dalí, Alfons Mucha, Vincent van Gogh, Sam Toft alebo Banksy. Vytlačiť si ich môžete napríklad ako obraz na plátno. 😊

 

VINCENT VAN GOGH A JEHO OBRAZY

Život aj umenie Vincenta van Gogha, predného holandského maliara 19. storočia, bol plný tajomstiev a mýtov. V dôsledku milostného sklamania sa vydal hľadať zmysel jeho života. Cieľom jeho obrazov bolo nájsť pravdu. Vo svojich dielach venoval veľkú pozornosť detailom, ľudským tváram a výrazom v tvári. Inšpirovalo ho japonské umenie, vďaka ktorému jeho obrazy žiarili jasnejšími farbami a ľahšou atmosférou. V tomto období vznikla rada obrazov so štúdiom kvetín, japonského umenia a scén Paríža. Obrazové reprodukcie jeho najznámejších diel, akými sú Terasa kaviarne v noci, Červená vinica, Hviezdna nocSlnečnice, nájdete na našom webe.

 

 

OBRAZY SALVADOR DALÍ

Španielsky maliar, fotograf a sochár, žijúci v 20. st., bol známy pre svoju surrealistickú tvorbu a tiež fúzy po vzore Diega Velázqueza. V Paríži sa stretáva s Pablom Picassom, ktorý mu pomohol zapojiť sa do skupiny parížskych avantgardních umelcov. Jeho diela sú často založené na snovej imaginácii, kedy predmety každodennosti nadobúdajú neobvyklé formy. Vo svojich obrazoch sa venoval detailom a jemnosť často niesla sexuálny alebo násilný podtext.

 

 

OBRAZOVÉ REPRODUKCIE GUSTAV KLIMT

Pokiaľ ste si obľúbili známeho rakúskeho maliara Gustava Klimta, ktorý žil na prelome 19. a 20. storočia prevažne vo Viedni, a jeho obrazy plné výrazných línií, splývajúcich vlasov, kvetín, geometrických vzorov aj mýtické tematiky, rozhodne nemusíte zúfať. Na webových stránkach tiež môžete objednať reprodukcie tohto umelca, ktorý vytvoril Štyri alegórie na strope paláca vo Viedni, dekoráciu stropu lázeňského domu v Karlových Varoch, či výzdobu Vily Hermés – vidieckeho sídla cisárovnej Alžbety. Jeho maľby sa výborne hodia do všetkých miestností vášho domova.

 

 

INŠPIRÁCIA ZO SÚČASNOSTI

Krásne obrazy nevznikali iba v minulosti, ale veľa z nich aj dnes.

SAM TOFT

Sam Toft je obľúbenou anglickou maliarkou, ktorá sa preslávila nezameniteľným štýlom obrazov. Do svojich diel vnáša táto autorka ľahký humor, identické postavy a všetko dopĺňa veľkým množstvom farieb. Túto kombináciu si celý svet priam zamiloval. Obrazy sú vhodné ako do reprezentačných priestorov, tak do vašich domovov. Pripravili sme pre vás malú ochutnávku v sekcii obrazov, kde potom nájdete aj celú jej kolekciu.

 

 

ANNETTE SCHMUCKER

Úplnou novinkou na našom webe je nemecká umelkyňa Annette Schmucker. Miluje rozmanitosť v maľbe a vždy sa zaoberá úplne odlišnými témami a technikami. Veľmi často tiež pracuje na mnohých rôznych technikách a obrazoch súčasne. Jej cieľom je znázorniť svetlo a priestor. Pracuje s konkrétnymi aj abstraktnými motívmi a rada ich kombinuje. V súčasnej dobe sa zabýva hlavne témou ľudských bytostí.

Techniky, ktoré používa, sú rozmanité: Vzhľadom k ich brilantnosti hrá olejová farba hlavnú rolu vo väčšine obrazov.

 

 

DO KOLEKCIE OBRAZOVÉ REPRODUKCIE

Dušan

Former gamer and a recovering World of Warcraft/Overwatch addict, fan of dark movie characters and historical TV shows.Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Pondelok - Piatok
7:00 - 15:00

 

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top