We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: PLECHOVÉ CEDULE zľava -15 % ×

INŠPIRÁCIA: Slávni maliari u vás doma

14. 10. 2019

Ak obdivujete originalitu malieb a ťahy štetcom, odporúčame vám zakúpiť si umeleckú reprodukciu. Môžete si tak urobiť radosť maľbami a obrázkami slávnych umelcov, a zároveň vám to nezaťaží peňaženku. Našim cieľom je zachovať krásu umeleckých diel, preto ponúkame reprodukcie od svetoznámych umelcov – napríklad Salvador Dalí, Alfons Mucha, Vincent van Gogh, Sam Toft alebo Banksy. Vytlačiť si ich môžete napríklad ako obraz na plátno. 😊

 

VINCENT VAN GOGH A JEHO OBRAZY

Život aj umenie Vincenta van Gogha, predného holandského maliara 19. storočia, bol plný tajomstiev a mýtov. V dôsledku milostného sklamania sa vydal hľadať zmysel jeho života. Cieľom jeho obrazov bolo nájsť pravdu. Vo svojich dielach venoval veľkú pozornosť detailom, ľudským tváram a výrazom v tvári. Inšpirovalo ho japonské umenie, vďaka ktorému jeho obrazy žiarili jasnejšími farbami a ľahšou atmosférou. V tomto období vznikla rada obrazov so štúdiom kvetín, japonského umenia a scén Paríža. Obrazové reprodukcie jeho najznámejších diel, akými sú Terasa kaviarne v noci, Červená vinica, Hviezdna nocSlnečnice, nájdete na našom webe.

 

 

OBRAZY SALVADOR DALÍ

Španielsky maliar, fotograf a sochár, žijúci v 20. st., bol známy pre svoju surrealistickú tvorbu a tiež fúzy po vzore Diega Velázqueza. V Paríži sa stretáva s Pablom Picassom, ktorý mu pomohol zapojiť sa do skupiny parížskych avantgardních umelcov. Jeho diela sú často založené na snovej imaginácii, kedy predmety každodennosti nadobúdajú neobvyklé formy. Vo svojich obrazoch sa venoval detailom a jemnosť často niesla sexuálny alebo násilný podtext.

 

 

OBRAZOVÉ REPRODUKCIE GUSTAV KLIMT

Pokiaľ ste si obľúbili známeho rakúskeho maliara Gustava Klimta, ktorý žil na prelome 19. a 20. storočia prevažne vo Viedni, a jeho obrazy plné výrazných línií, splývajúcich vlasov, kvetín, geometrických vzorov aj mýtické tematiky, rozhodne nemusíte zúfať. Na webových stránkach tiež môžete objednať reprodukcie tohto umelca, ktorý vytvoril Štyri alegórie na strope paláca vo Viedni, dekoráciu stropu lázeňského domu v Karlových Varoch, či výzdobu Vily Hermés – vidieckeho sídla cisárovnej Alžbety. Jeho maľby sa výborne hodia do všetkých miestností vášho domova.

 

 

INŠPIRÁCIA ZO SÚČASNOSTI

Krásne obrazy nevznikali iba v minulosti, ale veľa z nich aj dnes.

SAM TOFT

Sam Toft je obľúbenou anglickou maliarkou, ktorá sa preslávila nezameniteľným štýlom obrazov. Do svojich diel vnáša táto autorka ľahký humor, identické postavy a všetko dopĺňa veľkým množstvom farieb. Túto kombináciu si celý svet priam zamiloval. Obrazy sú vhodné ako do reprezentačných priestorov, tak do vašich domovov. Pripravili sme pre vás malú ochutnávku v sekcii obrazov, kde potom nájdete aj celú jej kolekciu.

 

 

ANNETTE SCHMUCKER

Úplnou novinkou na našom webe je nemecká umelkyňa Annette Schmucker. Miluje rozmanitosť v maľbe a vždy sa zaoberá úplne odlišnými témami a technikami. Veľmi často tiež pracuje na mnohých rôznych technikách a obrazoch súčasne. Jej cieľom je znázorniť svetlo a priestor. Pracuje s konkrétnymi aj abstraktnými motívmi a rada ich kombinuje. V súčasnej dobe sa zabýva hlavne témou ľudských bytostí.

Techniky, ktoré používa, sú rozmanité: Vzhľadom k ich brilantnosti hrá olejová farba hlavnú rolu vo väčšine obrazov.

 

 

DO KOLEKCIE OBRAZOVÉ REPRODUKCIE

Dušan

Former gamer and a recovering World of Warcraft/Overwatch addict, fan of dark movie characters and historical TV shows.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2021 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×
Top