We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: PRÍRODA & KRAJINA - PLAGÁTY zľava 20% Zobraziť viac ×

Inšpirácia: Toto sú farby interiérov roku 2018!

30. 08. 2017

Keď ide o zariadenie Vášho nového interiéru alebo redizajn toho starého, asi Vás nenapadne sledovať trendy budúceho roku. Je predsa rok 2017! My sme však boli trošku viac zvedaví. Zistili sme ako si náš interiér upraviť nadčasovo a našli sme farebné trendy interiérového dizajnu pre rok 2018!

 

Rôzne farebné kombinácie už dávno nie sú len otázkou módneho sveta. Inštitúty farieb a bytového dizajnu spolu so špičkovými dizajnérmi sa snažia na každý jeden rok vytvoriť dokonalú a jedinečnú kombináciu farebných odtieňov. My v Posters sme si na tieto farebné odtiene trošku posvietili a našli sme ich aj v našej obľúbenej katégorii moderných obrazov na stenu.

Moderné obrazy sú vyrábané pomocou kvalitnej potlače vinyl papieru. Vrchnú vrstvu obrazu tvorí UV laminácia so špecifickou štruktúrou plátna, ktorá umocňuje konečný efekt. Výhodou vinyl papieru a špeciálneho uchytenia na sendvičovom paneli sa obraz nekrúti, je pevne natiahnutý a vyplnený. Spolu s obrazom dostanete aj úchytky a hmoždinky, takže jeho zavesenie bude pre Vás o niečo jednoduchšie. Medzi výhody moderných obrazov patrí ešte jedna dôležitá, a tou je ich umývateľnosť. Naše obrazy verzus prach? Rozhodne 1:0!

Kto za tým celým stojí? Svetový inštiút farieb Pantone na čele s Leatrice Eiseman, ktorý uvádza rovno tri palety odtieňov pre rok 2018, no a my sme z nich maximálne nadšení. Nehovoriac o ich epických názvoch, akými sú: spriaznenie, konektivita a úprimnosť. Posúďte sami a inšpirujte sa našimi modernými obrazmi. 

Spriaznenie

Obraz na stenu Holiday in Paradise, rôzne rozmery

 

Konektivita

Obraz na stenu Peace in the dock, rôzne rozmery
Obraz na stenu Sunrise on the coast, 90 × 60 cm (3x 60×30 cm)

 

Úprimnosť

Obraz na stenu China – Great Wall of China, Mountains, rôzne rozmery
Obraz na stenu Rybky, 120 × 60 cm (2x 60×60 cm)

 

Navštívte našu katogóriu moderných obrazov

Zdroj 1/ Zdroj 2

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2019 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×