We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: PLECHOVÉ CEDULE zľava -15 % ×

Inšpirácia: Umelecké fotografie

28. 10. 2019

Nič nevylepší váš interiér tak, ako krásna umelecká fotografia, ktorá je niečím výnimočná. Vybrali sme preto pre vás niekoľko tipov z našich populárnych kolekcii. Tie sú vždy tématicky zladené buď podľa štýlu, alebo podľa spôsobu výroby.

 

 

PHILIPPE HUGONNARD

Za zmienku rozhodne stojí francúzsky umelec Philippe Hugonnard, ktorý sa špecializuje na umelecké fotografie a kombinuje ich s výtvarným umením. Čím sú jeho fotografie výnimočné? Pri každej fotografii sa snaží, aby rozprávala nejaký príbeh. Vďaka tomu sa skoro až zdá, že vám pouličné obrazy ožívajú priamo pred očami. Zámerom je, aby všetky miesta, ktoré zachytí a potom majstrovsky upraví, sálali životom a svetlom.

 

 

NY WATERCOLOR COLLECTION

Jeho najfarebnejšiou kolekciou je NY WATERCOLOR. Pri tejto kolekcii občas naozaj neviete, či sa jedná o fotografiu alebo maľbu. A to je práve jej kúzlo. Na jeho farebnú tvorbu sa môžte pozerať hodiny a nikdy vás neprestane baviť. Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása, ale občas je dobré trošku nad dielom popremýšľať. Pokiaľ milujete hádanky a rébusy, tak vás táto kolekcia určite nenechá chladných. 

 

DO KOLEKCIE PHILIPPE HUGONNARD

 

 

WILD EXPLOSION

Pokiaľ ste milovníkmi zvierat a umenia zároveň, tak vás určite poteší ďalšia kolekcia menom Wild Exolosion, ktorá je tiež od už spomínaného francúzskeho umelca Philippa Hugonnarda. Táto séria je zložená z 15tich portrétov divokých zvierat, sublimovaných explóziou farebných oblakov na čiernom pozadí. So svojou vkustnosťou a originalitou sa preto hodí do každdého interiéru.

 

 

NEÚPROSNÝ ČAS

Ďalšiou jedinečnou kolekciou je INEXURABLE TIME. Tá je, ako ostetné umelecké kolekcie, tvorená snímkami od rôznych svetoznámych fotografov. 

Čas sa stal vecou, na ktorej sú všetci ľudia priam až závislí. Počítame každú minútu, stále sa náhlime, aby sme všetko stihli. Poďme sa ale na chvíľu zastaviť a popremýšľať, ako by sme mohli zmeniť vnímanie času. Jediné v čom môžme urobiť zmenu, je, ako sa ho rozhodneme tráviť. Vyberte si umelecké plagáty, či obrazy s témou času a pripomeňte si tak jeho dôležitosť pre každý deň. Štýlové fotografie vyzerajú ako keby bolo od Salvadora Dalí

 

 

DO KOLEKCIE UMELECKÉ FOTOGRAFIE

Vesna

Movies and design enthusiast who believes that despite the rules, her Patronus would be Joey Tribbiani or a giant coffee mug.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2021 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×