We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: ZARÁMOVANÉ PLAGÁTY zľava -20 % Zobraziť viac ×

Inšpirácia: Všetko o Anime a Manga

30. 01. 2017

Zaujímalo vás niekedy aký je rozdiel medzi anime a manga? Oba výrazy pochádzajú z Japonska. Anime sú kreslené videá, zatiaľ čo manga sú kreslené (väčšinou čiernobiele) komiksy. Mnoho manga komiksov je postupne pretvorených do anime seriálov. Stali ste sa veľkými anime/ manga fanúšikmi? Či už áno alebo nie, chceli by sme vám v krátkosti predstaviť zopár našich obľúbencov!

Naruto – Run, Dragon Ball Z – Villains and Death Note – Collage Posters; každý za 5,99 €

 

Naruto

Manga, ktorá sa neskôr premenila v seriál, sleduje cestu mladého ninju Naruta Uzumakiho. Ten dúfa, že sa jedného dňa stane Hokagom, čo je najsilnejší ninja. Naruto zvyčajne nosí oblečenie oranžovej farby a čelenku, ktorá je zároveň Narutovým štítom.

Naruto Shippuden – Split Poster; každý za 5,99 €

VYBERTE SI NAŠE NARUTO PRODUKTY

Dragon Ball Z

Tento seriál začal tiež ako manga. Hlavnou postavou je Goku, ktorý chráni krajinu pred zlými zloduchmi. Táto svetovo známa anime už vytvorila viac ako 15 filmov a 148 videohier (vydané najmä v Japonsku).

Dragon Ball Z – Goku Jump Poster za 5,99 € a Dragon Ball T – Mix odznakov za 4,70 €

PREZRITE SI NAŠU KOLEKCIU PLAGÁTOV DRAGON BALL

Death Note

Hlavný protagonista Light Yagami je študentom strednej školy, ktorý nájde zázračný zápisník nazývaný Ryuk. Light môže použiť tento zápisník k zabíjaniu ostatných, ak teda pozná ich meno a tvár. Dej sleduje Lighta ako sa snaží zabíjať najväčších zloduchov, zatiaľ čo sa ho detektív (známy pod menom L) snaží zastaviť.

Death Note – Apple a Death Note – Duo Posters; každý za 5,99 €

NAKUPUJTE KOLEKCIU DEATH NOTE

Tokyo Ghoul

Čarovný svet zahŕňa tzv. ghouls, ktorí žijú v utajení medzi ľuďmi, pretože na prežitie potrebujú ľudské mäso. Ghouls majú magické schopnosti. Keď sú rozrušení, dokážu sfarbiť svoje oči do čierna a dúhovky do červena. Hlavná ľudská postava, Ken  Kaneki, sa stane napoli človekom a napoli ghoulom po tom, ako mu omylom voperovali orgány od ghoula. Musí sa živiť ľudským mäsom a k tomu aby prežil, sa musí snažiť zapadnúť do spoločnosti ako normálny človek. Je tu totiž mnoho organizácií, ktoré sa snažia nájsť a zabiť ghoulov.

Tokyo Ghoul – Mask and Tokyo Ghoul – Conflickt Posters; každý za 5,99 €

POZRITE SA NA NAŠE PRODUKTY TOKYO GHOUL

a

NAKUPUJTE VŠETKY NAŠE ANIME PRODUKTYDecorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2019 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top