We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: OBRAZY NA PLÁTNE zľava 20 % ×

Inšpirácia: Zaplňte vašu holú stenu obrazmi!

27. 11. 2017

Ak už ste zástancami moderného umenia, máte radi impresionizmus alebo obdivujete renesančných umelcov, pomocou vašich obľúbených obrazov si môžete jednoducho a rýchlo vyzdobiť a zútulniť svoje bývanie. Ak máte doma obraz podľa svojho gusta, ale stále rozmýšľate, akým spôsobom ho zavesiť na stenu, s našimi tipmi budete hneď vedieť ako na to.

Predtým ako začnete

Najprv si poriadne premyslite, kam presne obraz umiestnite. Dôležité  je aj to, či bude obraz na danom mieste sám alebo ich vedľa seba zavesíte viac. V každom prípade najprv celú stenu odmerajte a plánované rozvrhnutie obrazov si predkreslite na papier, prípadne si načrtnite pomocou obyčajnej ceruzky priamo na stenu. Pamätajte si, že obrazy by mali visieť vo výške očí, aby ste pri pohľade na ne nemuseli zakláňať hlavu. Ak zoženiete odborníka, ktorý vám pomôže, poproste ho, aby obraz pri stene pridržal, zatiaľ čo vy sa z väčšej vzdialenosti pozriete, ako by obraz na tomto mieste vyzeral.

Akým spôsobom teda na stenu zavesiť viac obrázkov?

  • Najväčší obraz zaveste do stredu a menšie usporiadajte okolo neho.

  • Obrazy takej istej veľkosti zaveste vedľa seba v jednej osi.

  • Vedľa seba môžete zavesiť aj obrázky rôznych veľkostí a narušiť tým nudný rad.

  • V prípade, že máte k dispozícii väčší počet obrázkov s rôznymi veľkosťami, môžete ich na stenu usporiadať do štvorca alebo obdĺžnika.

Konkrétne spôsoby akými môžete svoje obrazy zavesiť na stenu vás čakajú v článku „Ako pripevniť obraz na stenu?“

Vyberte si obraz podľa svojej chuti

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2019 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Pondelok - Piatok
7:00 - 15:00

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top