We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na produkty na stenu ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

Koľko je zberateľských bábik alebo spoznaj Rainbow High

18. 04. 2024

Zberateľské bábiky Rainbow High sa nedávno stali súčasťou nášho sortimentu. Koľko si ich môžeš zaobstarať a čím sú zaujímavé? Poď sa na to s nami z Posters pozrieť.

Bábiky s pohyblivými kĺbmi a príslušenstvom podľa konkrétneho modelu nemusia byť len zábavnými hračkami pre deti, ale aj skvelým koníčkom v rámci zberateľstva. Rainbow High kolekcia je pomerne nová, vyšla v roku 2020 a sprevádza ju aj animovaný seriál s postavami, podľa ktorých sú bábiky vytvorené.

Názory na bábiky sa rôznia, pretože majú predstavovať študentky návrhárskej školy, ale majú podľa niektorých príliš podobné a nezaujímavé outfity. Iní ich naopak hodnotia kladne a pripomínajú im Bratz dolls. A koľko ich vlastne môžeš zohnať? V súčasnosti by ich malo byť niečo málo cez 200 dostupných.

U nás také číslo nemáme, ale môžeš si okrem užšieho výberu Rainbow High bábik vybrať aj puzzle s tvojimi obľúbenenkyňami!


Mrkni na náš výber Rainbow High!Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top