We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na stenu ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

MARKETPLACE: Chcem začať predávať svoje umenie

10. 07. 2022

Umenie je pre mnohých koníček, vášeň, ale aj zamestnanie. Áno, čítate správne, vaša umelecká tvorba vám môže zarobiť napríklad na cestovanie po svete či vám umožní splniť si iné z vašich prianí. Chcete sa aj vy vydať na dráhu profesionálneho umelca? Odpovieme za vás – rozhodne áno! Nič nestratíte, pokiaľ rozšírite svoju tvorbu aj do online sveta. Otvorte si svoj online obchod s umením na našom Marketplace – ZADARMO. Ale predtým si prečítajte pár tipov, ako zažiariť a zaradiť sa medzi bestsellery.

  1. Buďte originálni

Urobte si prieskum trhu. Inšpirujte sa, ale rozhodne nekopírujte… nájdite „dieru na trhu“ a odlíšte sa, vytvorte si svoj osobitý štýl. Malý TIP od nás – retro je vo svete home designu nesmrteľnou klasikou a milovníkov sveta popkultúry je viac, než si myslíte!

     2. Nezabúdajte na kvalitu

Nahrávajte a predávajte diela v najvyššej možnej kvalite. Obzvlášť veľkú pozornosť venujte zrnitým textúram a rozmazanému pozadiu. Filtre môžu vaše dielo ozvláštniť, ale zároveň veľmi uškodiť jeho kvalite, voľte ich teda múdro a nezabudnite, že niekedy menej znamená viac.

Dôležitá je aj správna voľba pomerov strán, odporúčame pomery 2:3, 3:4 alebo 1:1. Hlavným dôvodom je dostupnosť rámov, ktoré sa najčastejšie predávajú v štandardizovaných rozmeroch.

Prečítajte si viac o dokonalom diele na tlač v ďalšom článku.

    3. Zdieľajte a zarábajte

Aby si vaše výtlačky niekto kúpil, musíte robiť aj niečo iné ako len umenie – na to mnoho umelcov zabúda. Rozšírte povedomie o tom, čo robíte! Webová stránka je výborný nástroj, ktorým môžete prezentovať seba a hlavne vašu tvorbu. Rozhodne nezabudnite ani na prezentáciu na sociálnych sieťach. Komunikujte so svojimi fanúšikmi, zdieľajte to, čo tvoríte. No a v neposlednom rade, dajte milovníkom vášho umenia možnosť kúpiť si skvelú dekoráciu. V rámci registrácie do Markeplace získate svoj vlastný unikátny zľavový kód (a odkaz) na nákup na našom e-shope pre všetkých vašich sledujúcich. A to sa oplatí – vám aj fanúšikom. 🙂

„So spoločnosťou Europosters mám skvelé skúsenosti! Z každej predanej fotografie som nadšený a motivuje ma to k ďalšej práci. Skvele a rýchlo komunikujú. Systém nahrávania obrázkov je jednoduchý a poskytuje vám denne informácie o predaji. Spoluprácu s Europosters by som všetkým odporučil!”

Manjik Pictures

Tak na nič nečakajte a registrujte sa ešte dnes. Podporte svoj potenciál a zviditeľnite sa na úspešnom e-shope, na ktorý ročne zavíta vyše milióna kupujúcich z 25 európskych krajín. Dúfame, že sa čoskoro stretneme na našom Marketplace!

Registrovať sa

Tags: Art, marketplace


Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top