We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na stenu ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

Prečo si zaobstarať samolepiaci plagát

17. 11. 2021

Zvažujete, že si ozdobíte svoju stenu, ale neviete ako a kam zatĺcť klince? Čo keď sa trafíte do elektriky? A čo ak sa vám tento motív po mesiaci prestane páčiť? S našimi samolepiacimi plagátmi môžete všetky tieto pochybnosti hodiť za hlavu! Zaobstarajte si našu samolepku v ľubovoľnej veľkosti a tá najlepšia dekorácia na stene je na svete!

Ekologická tlač pre každú stenu


Na tlač samolepiek na stenu používame tlačiareň na báze vody a živice. Tlač je 100% ekologická, takže sa nemusíte báť, samolepiacu tapetu dať do izby aj malému dieťaťu. Navyše, je jednoduché samolepku na stenu dostať, zvládne to skutočne každý.

Využite samolepku na zakrytie nedokonalostí!

A čo tá jedna diera v stene, ktorá na vás pozerá už 2 mesiace? Tmel môžete nechať v pivnici a farbu rovnako tak, dieru môžete jednoducho prelepiť. Vďaka odolnému lepidlu sa môže nástenná samolepka niekoľkokrát presunúť, stále drží ako po prvom nalepení. A navyše, po odlepení nájdete múr v pôvodnom stave, samolepka farbu nepoškodzuje.

Ako samolepiacu fototapetu aplikovať?

Lepenie samolepky na stenu je jednoduché a zvládnu to aj deti samé! Pre samolepky nepotrebujete kladivo ani klince a dokonca ani lepidlo. Oproti vliesovým fototapetám, ktoré sa nanášajú pomocou lepidla, samolepiace fototapety držia vďaka akrylátovému lepidlu na zadnej strane na stene samé. A nielen na stene, môžete si ich nalepiť na sadrokartón a dokonca aj na okno a na dvere. Dajme tomu, že sa pod samolepiacu tapetu dostane vzduchová bublina, to sa môže stať. To vôbec nevadí, samolepka sa dá jednoducho odlepiť a po vyhladení bublín znova nalepiť.

Pozrite sa na naše video a presvedčte sa sami!

 

 

Teraz len záleží, či si chcete vyzdobiť len časť steny, polepiť skriňu alebo dvere alebo či chcete rovno polepiť celú stenu. Naša samolepiaca tapeta je riešením pre všetky prípady. Výber motívu a veľkosť samolepky už je len na vás.

 

 

 

Prečítajte si tiež: Ako vybrať fototapetu

Vybrať si svoju samolepkuPosters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top