We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: ZARÁMOVANÉ PLAGÁTY zľava 30 % ×

Predčasné Vianoce s Mystic Case

01. 11. 2017

Aj vás tak otravujú tie skoré vianočné výzdoby a reklamy?  Aj nás, ale toto našťastie nie je ten prípad! My sme si spravili svoje vlastné Vianoce. Nemajú nič spoločné s blikajúcim svetielkami, či stresujúcimi sviatočnými prípravami a darčeky sa k vám aj tak dostanú!

Nebudeme vás už naťahovať. V Posters sme si spravili radosť s naším  novým Mystic Casom. Nie je tu s nami dlho, ale začína byť obľúbený. S láskou vytvorený a plný prekvapení, taký je náš Mystic Case.

Čo je Mystic Case? 

Mystic Case je štýlová krabica plná darčekov. Každý mesiac do nej vkladáme 6 tajných produktov na tému, ktorú pravidelne meníme.

Trošku z dizajnu rožku

Mystic Case nie je len tak obyčajná krabica. Pochádza z dielne našich dizajnérov, ktorí umocnili jej hlavnú myšlienku zaujímavým vesmírnym vzorom.  Takže potom, čo v nej nájdete svoje darčeky, si do nej môžete uschovať osobné poklady alebo ju použiť ako dekoráciu vašej miestnosti. A to je SUPER!

Pre koho je MC určený

MC sa dokonale hodí ako darček pre všetkých geekov, gamerov, filmových či seriálových nadšencov a ostatných zvedavcov. Môžete si ho kúpiť sami pre seba, či pre svojich blízkych.

Čo potom?

Úplne ideálne je tešiť sa z našich produktov a zdieľať vašu radosť s použitím nášho hashtagu #mysticcase #unordinarygift a kto vie? Možno dostanete ďalší zdarma 🙂

Chcem svoj Mystic Case

 

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top