We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: MAPY zľava 20 % ×

Príbeh príbehu hračiek

08. 10. 2019

Buzz Lightyear, pán Krumplihlava, Rex alebo Andy… Pokiaľ ste boli deťmi, či prípadne ich rodičmi, v 90. rokoch, určite si na týchto hlavných hrdinov z filmu Toy Story spomínate! Krásny animovaný príbeh zo života hračiek od spoločnosti Pixar bol vôbec prvým celovečerným filmom vyrobený iba pomocou počítačovej animácie. Tento rok konečne po viac ako 9 rokoch prišlo do kín jeho štvrté (a vraj už posledné) pokračovanie, a preto vám zo sveta hračiek prinášame zaujímavosti, ktoré ste určite nevedeli alebo ste zabudli! 😊

 

DRUHÝ MUŽ NA MESIACI

Premýšľali ste niekedy nad tým, kde sa vzalo krstné meno Buzz? Jedna z najobľúbenejších postavičiek Toy Story toto meno nezískala náhodou. Pokiaľ ste si tento rok pri výročí 50 rokov od pristátia na mesiaci trochu zopakovali históriu, viete, že Neil Armstrong bol prvým, avšak nie jediným mužom, ktorý si v roku 1969 po prvý krát vykračoval na mesačnom povrchu. V posádke Apolla 11 bol ešte Michael Collins a plukovník Buzz Aldrin. Práve po ňom dostal Lightyear svoje meno. A to nie je všetko! Buzz Aldrin v roku 2005 osobne zobral Buzza Lightyeara na výlet na Medzinárodnú vesmírnu stanicu! Čo sa týka hračiek, „trumfol“ ho iba český Krteček, ktorý pristál na mesiaci v roku 2011 ako spoločník astronauta Andrewa Feustela. 😊

 

 

PASTIERKA

Pastierka (v originále Bo Peep) mala byť pôvodne bábikou Barbie. V roku 1995 však firma Mattel nechcela, aby sa ich bábika objavovala v akomkoľvek animovanom snímku. Údajne nechcela kaziť dievčatám ich predstavy o charakteru Barbie. Ako ale viete, v druhom filme už Barbie vystupuje. Dnes má dokonca vlastný seriál.

 

 

TOY STORY 2 SA SKORO NEKONALO

Už sa vám niekedy stalo, že ste pracovali na niečom dôležitom na vašom počítači a „ono sa to zmazalo“? Keď mali tvorcovia vytvorených skoro 90% filmu, zaútočil na nich anonymný hacker škodlivým kódom, ktorý všetko zmazal. Našťastie si jedna členka tímu urobila kópiu, keďže chcela na filme pracovať z domu, takže sa žiadna veľká katastrofa nekonala. Ale bolo to o vlások, že?

 

 

TOY STORY 4

Od prvého dobrodružstva hračiek ubehlo už skoro 25 rokov. Tentokrát do izbičky, kde Buzz, Woody a spol. bývajú, zavíta nová hračka, ktorej Bonnie hovorí Vidlík, a tú bude treba zachrániť. Môžeme sa tešiť na plno akcie, ale tiež zábavné vtipy, staré známe hlasy Toma Hanksa a Tima Alenna, ale tiež napríklad matrixového Nea – Keanu Reevesa, či Jamesa Bonda Timothyho Daltona.

 

KOLEKCIA TOY STORY

Dušan

Former gamer and a recovering World of Warcraft/Overwatch addict, fan of dark movie characters and historical TV shows.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top