We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: OBLEČENIE & DOPLNKY zľava -10 % ×

Pripravte sa na november plný videohier

30. 10. 2019

Mesiac november je každoročne skorými Vianocami pre všetkých hráčov. V tomto mesiaci totiž z akéhosi (uhm… marketingového?) dôvodu vždy vychádza veľký počet hier, o ktoré ma záujem veľké množstvo ľudí. Dnes si predstavíme 5 takýchto videohier tohto roka, a či už ste o nich vedeli alebo nie, možno vás naše informácie inšpirujú nie len zakúpiť si ich, ale aj vybaviť si svoj herný brloh v príslušnej atmosfére.

 

Hneď na úvod spomenieme videohru, ktorá síce nie je novinka ako taká, ale je to niečo, na čo čaká obrovský počet hráčov. Jedná sa o hru Red Dead Redemption 2. Tá už síce vyšla v októbri minulého roka, no iba na konzoly. Zatiaľ čo sa teda konzolový hráči už rok tešia parádnej grafike a skvelému príbehu, počítačovým fanúšikom zostali oči pre plač… Až do teraz! 5. novembra totiž konečne vychádza počítačová verzia, ktorá bude mať navyše vylepšenú grafickú stránku, nové misie a podporu pre vyššie rozlíšenia. Ak teda zhodou okolností máte 3 monitory v 4K rozlíšení a počítač ukradnutý z centrály NASA, ktorý hru „unesie“ na najvyššie nastavenie, môžete si zaobstarať na stenu fototapetu v štýle divokého západu a o vhodnú atmosféru naozaj nebude núdza!

 

 

V rovnaký deň ako „RDR2“ vychádza aj Planet Zoo, duchovný nástupca niekdajšieho Zoo Tycoon a Zoo Tycoon 2. Je pravdou, že budovateľské hry sú už v týchto časoch viac-menej passé, ale možno práve minulosť tejto série je to, čo vzbudzuje záujem hráčov okolo celého sveta. Spoločnosť Frontier Developments sa snažila sériu oživiť už v roku 2013, kedy na nové konzoly vydali novú hru s pôvodným názvom „Zoo Tycoon“. O tejto hre vám však stačí iba informácia, že sa nedali ani tvarovať výbehy podľa vás – všetky boli už vopred pripravené, vy ste si mohli len zvoliť ich veľkosť. Z tohto, a aj iných vecí, sa ale tvorcovia očividne poučili a aj preto vyzerá táto hra naozaj atraktívne. Či už medzi fanúšikov tejto série patríte aj vy, alebo sa na hru tešíte jednoducho preto lebo si myslíte, že zvieratká sú zlaté, určite sa pri hraní budete cítiť bližšie k prírode napríklad s plagátmi zvierat alebo rastlín.

 

 

Dňa 8. novembra sa potom dočkáme hry s názvom Death Stranding, a ak ste o hre nikdy nepočuli (čo v „main streamových“ kruhoch nie je prekvapením), tak vám trošku priblížime o čom asi bude jej hlavná kampaň. Budete chodiť po otvorenom priestranstve a budete chodiť, no a okrem toho ešte budete chodiť… Počkať, čo? Áno aj takéto niečo dokáže pritiahnuť pozornosť ľudí, predovšetkým pokiaľ je vaše meno Hideo Kojima a vy tú hru vytvoríte. Hideo Kojima je totiž slávny predovšetkým vďaka skvelej sérii Metal Gear Solid, a aj keď počiatočná prezentácia Death Stranding vyzerala naozaj zvláštne (naozaj to bolo iba chodenie…), vyzerá to, že nie všetko je ako sa zdá a všetci už napäto očakávajú, či sa z hry stane hra roku alebo nie. Každopádne jeden z najdôležitejších faktov je, že hlavná postava má tvár Normana Reedusa, známeho predovšetkým ako Daryla zo seriálu The Walking Dead. Plagátom Daryla pri hraní Death Stranding určite nič nepokazíte. 😊

 

 

V rovnaký deň ako Death Stranding vychádza aj nový prírastok zo série Need For Speed, tento krát s podtitulom „Heat“. Séria Need For Speed to má posledných niekoľko rokov naozaj ťažké. Nie len, že záujem o závodné hry postupne klesá, ale tieto hry nikdy nedokázali nadviazať na niekdajší úspech starších dielov s názvami Underground, Most Wanted alebo Carbon. Hry zo série boli chvíľu o profesionálnom závodení, potom o pouličnom, potom znova o profesionálnom… A takto to ide stále dokola (možno sa momentálne na nový prírastok ľudia tešia aj kvôli momentálnemu úspechu série filmov Rýchlo a Zbesilo? 😊) Heat je znova v prostredí pouličných pretekov a prezentuje sa modernou grafikou a detailným zvukom áut, nádejným príbehom a prepracovaným systémom utekania pred policajtami. V hre bude dostupných neuveriteľných 127 modelov áut a niekoľko z nich, si môžete zadovážiť aj k vám na stenu, napríklad taký pekný mustang.

 

 

Čerešničkou na torte bude v mesiaci november hra zasadená do sveta Star Wars s podnázvom Jedi: Fallen Order. RPG (role playing game) videohra tejto svetoznámej značky je niečo, na čo hráči čakajú prakticky už viac ako desať rokov – vtedy vyšla hra s názvom Force Unleashed a bola fanúšikmi prijatá veľmi pozitívne (hra mala aj nie veľmi vydarené pokračovanie…). Z pohľadu tretej osoby budeme ovládať padawana menom Cal Kestis, ktorý sa snaží utiecť pred Galaktickým Impériom krátko po Rozkaze 66, ktorý sa stal v ságe počas tretieho dielu. Nie len, že nás čaká prepracovaný bojový systém (niekde prirovnávaný k sérii Dark Souls), ale aj rôzne svetlé a temné rozhodnutia a heroický príbeh inšpirovaný Star Wars filmami. V hre sa napríklad objaví aj postava, ktorú vo filme Rogue One zohral Forest Whitaker – Saw Gerrera. Či už sa teda osobne prikláňate skôr k svetlej alebo temnej stránke sily, v našom výbere Star Wars plagátov, či prípadne hrnčekov, si určite nájdete niečo, čo vám pomôže vžiť sa naplno do tohto napínavého príbehu.

 

 

DO KOLEKCIE HERNÝCH PLAGÁTOV

Dušan

Former gamer and a recovering World of Warcraft/Overwatch addict, fan of dark movie characters and historical TV shows.Posters.sk – Tvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín. #MerchForAll


© 1999 – 2022 Europosters. Všetky práva vyhradené.