We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: PLECHOVÉ CEDULE zľava -15 % ×

Simple Design – V jednoduchosti je krása!

24. 03. 2020

Nemáte radi farebné tropické vzory či romantické kvety, ale Škandinávsky minimalizmus je na vás zase príliš prísny, je na čase, aby ste s nami objavili čaro jednoduchosti. Zabudnite na klasické obrazy a maľby, na scénu prichádza digitálny dizajn a fotografie! Pripravili sme pre vás niekoľko inšpirácií a nápadov, ako výzdobu v štýle „Simple Design“ zvládnuť …

 

 

 Jednoduché neznamená nudné

Keď poviete o človeku, že je jednoduchý, prakticky ho nazývete hlúpym. Jednoduchý dizajn je ale pre byt naopak chytrým riešením! Perfektne sa hodí k bielej a jemným odtieňom pastelových farieb, ale aj k starej dobrej šedej ktorá, hoci sa to na prvý pohľad nemusí zdať, rozhodne nie je depresívna či nudná. V Simple Dizajnu ide hlavne o kombináciu rôznych farieb a motívov. Kombinujeme hlavne minimalistické plagáty od súčasných digitálnych umelcov s umeleckými čiernobielymi fotografiami. My vám vrelo odporúčame preskúmať tvorbu umeleckého dua Finlay & Noa, ktorých designy uchvátili nielen nás, ale napríklad aj českú influencerku Baruxx. Tá pre vás vytvorila svoj vlastný výber našich plagátov. Ak sa chcete u nej inšpirovať, pozrite sa do kolekcie You go girl!

 

 

Nápisy

Vášmu modernému interiéru rozhodne pristanú nápisy – je len na vás, či si zvolíte citáty, ktoré vám dodajú motiváciu a sebavedomie, alebo veselé „výkriky“, ktoré vás rozosmejú vždy, keď vaše oči spočinú na stene. V našej ponuke tiež nájdete citáty klasických spisovateľov ako je Jane Austen či Ernst Hemmingway alebo filozofické múdrosti Konfucia. Ak ste milovníkmi cestovaní či zemepis patril medzi vaše obľúbené predmety v škole a viete, že 51 ° severnej šírky. a 0,1 ° v.d. sú súradnice Londýna (alebo to aspoň chcete vedieť), môžete svoje múry ozdobiť originálnymi plagáty so zaujímavými lokalitami či osobnosťami veľkých miest. Ak preferujete ale mapy, odporúčame tie od Huberta Roguského!

 

Klasická čiernobiela

Čierna a biela sú samy o sebe veľmi elegantné farby, keď je ale spojíte, docielite veľmi vkusného, moderného a chic vzhľadu! Preskúmajte našu kolekciu black & white a vyberte si z našich čiernobielych umeleckých fotografií, na ktorých nájdete prirodzene čiernobiele zvieratá ako sú zebry, ale aj kvety a architektúru. Do vášho interiéru sa budú tiež hodiť ikony strieborného plátna ako je Marilyn Monroe či Audrey Hepburn.


Choďte s módou

Možno ste si všimli, že Simple dizajn nemá až tak ďaleko k minimalizmu. Čo tieto štýly teda odlišuje? Kým minimalizmus berie ono „menej je viac“ doslovne – teda striedme jednoduché motívy umiestnené na stenách iba v jednom či dvoch kusoch, v jednoduchom dizajne sa kombinuje niekoľko obrazov na stenu. Výnimkou nie je celá stena pokrytá rôzne veľkými obrazy! Ak máte teda problém vždy vybrať len jeden motív či fotografiu, tento štýl je pre vás ten pravý. Mimochodom, v súčasnej dobe sú veľkou módou fashion ilustrace– skúste si nakombinovať nejaké obrázky od Martiny Pavlov!

 

ZÍSKAŤ INSPIRACI V KOLEKCII SIMPLE DESIGN

Evka

Movie and serial fan, especially sci-fi and fantasy, who is still waiting for a letter from Hogwarts. She loves chocolate, warmth and Playstation.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2021 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×