We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

Simple Design – V jednoduchosti je krása!

24. 03. 2020

Nemáte radi farebné tropické vzory či romantické kvety, ale Škandinávsky minimalizmus je na vás zase príliš prísny, je na čase, aby ste s nami objavili čaro jednoduchosti. Zabudnite na klasické obrazy a maľby, na scénu prichádza digitálny dizajn a fotografie! Pripravili sme pre vás niekoľko inšpirácií a nápadov, ako výzdobu v štýle „Simple Design“ zvládnuť …

 

 

 Jednoduché neznamená nudné

Keď poviete o človeku, že je jednoduchý, prakticky ho nazývete hlúpym. Jednoduchý dizajn je ale pre byt naopak chytrým riešením! Perfektne sa hodí k bielej a jemným odtieňom pastelových farieb, ale aj k starej dobrej šedej ktorá, hoci sa to na prvý pohľad nemusí zdať, rozhodne nie je depresívna či nudná. V Simple Dizajnu ide hlavne o kombináciu rôznych farieb a motívov. Kombinujeme hlavne minimalistické plagáty od súčasných digitálnych umelcov s umeleckými čiernobielymi fotografiami. My vám vrelo odporúčame preskúmať tvorbu umeleckého dua Finlay & Noa, ktorých designy uchvátili nielen nás, ale napríklad aj českú influencerku Baruxx. Tá pre vás vytvorila svoj vlastný výber našich plagátov. Ak sa chcete u nej inšpirovať, pozrite sa do kolekcie You go girl!

 

 

Nápisy

Vášmu modernému interiéru rozhodne pristanú nápisy – je len na vás, či si zvolíte citáty, ktoré vám dodajú motiváciu a sebavedomie, alebo veselé „výkriky“, ktoré vás rozosmejú vždy, keď vaše oči spočinú na stene. V našej ponuke tiež nájdete citáty klasických spisovateľov ako je Jane Austen či Ernst Hemmingway alebo filozofické múdrosti Konfucia. Ak ste milovníkmi cestovaní či zemepis patril medzi vaše obľúbené predmety v škole a viete, že 51 ° severnej šírky. a 0,1 ° v.d. sú súradnice Londýna (alebo to aspoň chcete vedieť), môžete svoje múry ozdobiť originálnymi plagáty so zaujímavými lokalitami či osobnosťami veľkých miest. Ak preferujete ale mapy, odporúčame tie od Huberta Roguského!

 

Klasická čiernobiela

Čierna a biela sú samy o sebe veľmi elegantné farby, keď je ale spojíte, docielite veľmi vkusného, moderného a chic vzhľadu! Preskúmajte našu kolekciu black & white a vyberte si z našich čiernobielych umeleckých fotografií, na ktorých nájdete prirodzene čiernobiele zvieratá ako sú zebry, ale aj kvety a architektúru. Do vášho interiéru sa budú tiež hodiť ikony strieborného plátna ako je Marilyn Monroe či Audrey Hepburn.


Choďte s módou

Možno ste si všimli, že Simple dizajn nemá až tak ďaleko k minimalizmu. Čo tieto štýly teda odlišuje? Kým minimalizmus berie ono „menej je viac“ doslovne – teda striedme jednoduché motívy umiestnené na stenách iba v jednom či dvoch kusoch, v jednoduchom dizajne sa kombinuje niekoľko obrazov na stenu. Výnimkou nie je celá stena pokrytá rôzne veľkými obrazy! Ak máte teda problém vždy vybrať len jeden motív či fotografiu, tento štýl je pre vás ten pravý. Mimochodom, v súčasnej dobe sú veľkou módou fashion ilustrace– skúste si nakombinovať nejaké obrázky od Martiny Pavlov!

 

ZÍSKAŤ INSPIRACI V KOLEKCII SIMPLE DESIGNPosters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top