We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na stenu ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

Splň si s nami svoje novoročné predsavzatia!

14. 01. 2022

Ľudia si na nový rok dávajú všelijaké novoročné predsavzatia. Vedeli ste napríklad, že až polovica z nich sa točí okolo chudnutia a cvičenia? Medzi ďalšie predsavzatia patrí napríklad vyššia organizovanosť, trávenie viac času s priateľmi alebo začať s novým koníčkom. Či už si si pre tento rok stanovil predsavzatie alebo ťa to ešte len čaká, nevadí, radi ti poradíme, ako vlastne na to. Trebárs si z našich predsavzatí tiež niečo vyberieš. Alebo napríklad uvidíš niečo, čo ti na plnenie pomôže. Poďme sa teda pozrieť na jednotlivé predsavzatia.

 

Viac cvičiť

S týmto predsavzatím sa nemusíme veľmi zoznamovať. Kto všetko z nás sa po vianočnom prejedaní pozrel do zrkadla a povedal: „A dosť! Od začiatku nového roka začínam cvičiť!“ Potom ale príde 1. január a odhodlanie nás opúšťa. To sa teraz ale stať nemusí. Činky pre teba síce nemáme, ale s našou Fitness kategóriou si môžeš vyzdobiť svoju telocvičňu tak, aby ťa k cvičeniu každý deň motivovala.

Jesť zdravšie

Ruka v ruke s cvičením ide aj jedenie. Občas je jednoducho jednoduchšie dať si niečo rýchle a nezdravé. Čo ale, ak by to tak byť nemuselo? Kúp si niečo z tanierov a misiek. Uvidíš, ako sa ti hneď bude jesť lepšie, keď sa budeš pozerať na svoju obľúbenú postavu. Aby si tiež podporil svoju hydratáciu, vyskúšaj naše poháre.

Byť viac zorganizovaný

Na každodenný zhon už sme si tak nejako zvykli. Bohužiaľ sa ale stane, že nám niečo vypadne, aj keď môžeme prisahať, že sme si to niekam písali. Na to sa presne hodia naše kancelárske potreby. Zapíš si, čo potrebuješ, či už do diára alebo týždenného plánovača, potom už na to nikdz nezabudneš.

Viac spať

Tiež si toho pred Vianocami málo naspal? A pritom je spánok jednou z najdôležitejších vecí v našom živote. Tak aby si sa večer do postele tešil, mrkni na naše deky. Nielen že sa budeš môcť zababušiť do deky so svojim obľúbeným motívom, ale tiež ušetríte za kúrenie!

Začať s novým koníčkom

Možno si tiež začal premýšľať nad tým, čo nové by si v novom roku vyskúšal. Skús nájsť inšpiráciu v puzzliach. Na výber máš z množstva motívov: filmy, hery aj puzzle slávnych obrazov. Ak ťa skladanie placatých puzzlí veľmi neláka, vyskúšaj treba tie 3D. Je to nielen zábava, ale aj super dekorácia.

Chodiť včas

Každý sme niekedy stratili pojem o čase. Určite si spomenieš na ten zhon ráno, keď si ani nestihneš vypiť kávu. Na to máme jednoduchú pomoc- hodiny! Takto už stihneš, čo budeš potrebovať. Na naše hodiny sa človek nemôže vynadívať, takže vždy budeš vedieť, koľko je hodín.

Teraz už máš všetko, čo potrebuješ na splnenie svojich novoročných predsavzatí. Budeme držať palce, aby ich plnenie išlo jedna báseň. Šťastný nový rok!
 


Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top