We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: MAPY zľava 20 % ×

5 tipov ako si vyzdobiť študentskú izbu

26. 09. 2018

Je tu september a s ním aj začiatok školy. Mnohí z vás sa za štúdiom sťahuje. S tým sú spojené častokrát neprívetivé internátne izby či priváty.

Preto sme si pre vás pripravili článok, ktorý vám priblíži top 5 plagátov, ktoré vám vo vašej izbe, alebo aj v kancelárii nemôžu chýbať!

Tieto plagáty u vás musia visieť!

 

Vzdelávanie a hobby v jednom? Mapy!

V izbe študenta a vášnivého cestovateľa nesmie chýbať veľká nástenná mapa. Tá vám počas dlhých zimných večerov spríjemní myšlienku na dlhoočakávané prázdninové výlety. Vďaka stieracím mapám si môžete vyznačit, ktoré destinácie ste už navštívili a naopak špendlíkmi miesta, ktoré na vašu návštevu ešte len čakajú.

Tapeta ako súčasť vašeho hobby?! Youtubering

Chcete zdieľať  svoje pocity virálne, na youtube, či facebook, ale neviete ako na to? Vystylujte svoju izbu fototapetou vyskladanou napríklad z komiksov. Vznikne vám veľmi fotogenické pozadie pre vaše VLOGY. Ide vaše hobby úplne iným smerom? Gaming, alebo skôr Sci-fi? Nevadí ku každej téme si viete nájsť to správne pozadie práve pre vaše streamovanie!

Motivujte sa !

Deň môže byť krajší vďaka motivačnému plagátu, ktorý vám bude pripomínať váš cieľ.

Ako sa hovorí, aby sa stalo niečo zvykom, treba danú vec zopakovať 21-krát. Preto je dobré mať stále na mysli a hlavne na očiach váš cieľ. Kreativite sa medze nekladú, a preto si tento plagát môžete nalepiť priamo na plafón. Váš cieľ tak bude prvá vec, ktorú každé ráno uvidíte.

ART

Už vás nebavia biele steny? Potrebujete do života trochu farby ? Chcete naplno prejaviť svoje pocity, ale neviete ako? Streetart – je pre vás to pravé! Farby, nápisy, ikony, jedinečné prevedenie a jedinečný štýl týchto tapiet zmenia vašu nudnú izbu.   

Buďte RETRO!

Vymeňte plagát za ceduľu. Už stačí len vybrať ten správny štýl. Ste cestovateľ? Alebo skôr kávičkár? Milujete motorky alebo humor?

Plechové cedule svojim designom a materiálom odlíšia vašu izbu od izieb vašich rovesníkov. Materiál je trvácny a aj po rokoch ceduľa ostane ceduľou. Vydrží všetky sťahovania z intráku na privát, či naspäť k rodičom a zas na privát. Cedulu si môžete zavesiť, alebo si ju len jednoducho oprieť o poličku .

Výber je široký a vy neviete ktorú variantu si vybrať?  Žiaden problém, štúdium je dlhé a to vám dáva priestor a čas na vašu realizáciu.

VIAC PLAGÁTOV NA STENU TUDecorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top