We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objavte najvýhodnejšie akcie tohto týždňa: MARVEL zľava -20 % ×

Tipy na darčeky pre mužov

22. 11. 2019

Opäť sa blížia Vianoce a k tomu práve prebiaha Black Friday. Ideálny čas na vymýšľanie darčekov! Pre mužov môže byť vyberanie darčekov niekedy trošku ťažšie. Buď preto, lebo sami majú pocit, že už nič nepotrebujú (aj keď diery na ich oblečení napríklad ukazuje opak), alebo preto, že neviete, čo by im urobilo reálnu radosť. Preto sme si pre vás pripravili niekoľko tipov, ako potešiť akéhokoľvek muža – brata, priateľa, tatina či deduška! 👇🏼

 

 

Keď viete, že má rád nejaký seriál, film, hudobnú skupinu, či videohru.

 1. Hrnček, fľaša alebo termoska: Už to nie je úplne najnovší trend, ale stále dokáže plno ľudí potešiť. Či už chce byť viac ekologický a nekupovať si stále nové fľaše na vodu, prípadne to-go poháriky na kávu, alebo má problém s dodržiavaním pitného režímu a nový pohárik či fľaša by ho mohla motivovať – určite by sa potešil. A hrnčekov nikdy nie je dosť. Náš tip: playstation hrnček pre gamerov alebo Marvel hrnček.
 2. Tričko, mikina či čapica: Niektorí muži si väčšinou vytipujú pár obľúbených tričiek, ktoré potom nosia dokola. Pridajte im do tejto skupinky nejaké originálne tričko alebo iný kus oblečenia podľa toho, čo majú radi! Určite sa nájde aj pre starších pánov hudobná skupina alebo film, pre ktorý majú slabosť. 😉
 3. Plagát: Väčšina mužov si možno nepotrpí na vonných sviečkach, kvetoch vo vázach, či iných jemných doplnkoch, no na plagáty majú teda iný názor. Ten vie obohatiť hocijakú stenu alebo dvere. Odporúčame: plagát so Stranger things alebo klasiku – Pulp Fiction
 4. Baťoh, taška: Zase niečo, čo využije a zároveň ho to poteší. Látkové batohy, či tašky cez rameno sú naozaj výborným nápadom pre všetkých študentov, ale aj pre už pracujucích.
 5. Zošit, písacie potreby: Motivácia viac si písať poznámky? Vec, vďaka ktorej si na vás spomenú aj počas dlhých hodín v škole alebo práci? V každom prípade, dobrá voľba! Náš tip: elegantný 007 zápisník, alebo pre milovníkov ich hudby – Beatles zápisník.
 6. Zberateľské figúrky & 3D puzzle: Niečo vhodné pre tých najhravejších a naozaj najväčších fanúšikov. 
 7. A keď ste si veľmi istý, tak môže rovno kúpiť darčekovú sadu! Tip od nás: Game of Thrones Stark set so skleneným pohárom, hrnčekom, a dokonca štamprlíkom! 

 

DO KOLEKCIE DARČEKY & MERCH

 

 

Keď mu chcete dať niečo viac osobné 🖤

Na mobile máme tisíce fotiek, ale zavesiť na stenu nejakú, na ktorej sa nám podarilo zachytiť nejaký jedinečný moment, má úplne iné čaro. Spoločná fotografia vie krásne vyjadriť, ako máte túto osobu radi a ako si vážite chvíle spolu. A nenechajte sa zmýliť stereotypmi, toto vedia oceniť aj muži! U nás si ich viete vytlačiť v rôznych formátoch na fotopapier, aj na plátno.

Keď viete, že rád cestuje

 1. Stieracia mapaNa zaznamenávanie, kde všade bol, úplne ideálne! Plus na stene to vyzerá veľmi pekne a postupné vyškrabkávanie je  dosť uspokojujúce. Best seller: čierna Deluxe Edition.
 2. Zarámované fotky z ciestMôžte napríklad vytlačiť krásnu fotografiu z minulých ciest. Alebo dať vo fotoshope viac fotografii dokopy v podobe koláže, mindmapy, či časovej osy aj s pridanými šípkami a komentármi, a vytlačiť na väčší fotopapier alebo plátno. 🙃
 3. Inšpiratívne miesta na steneViete, že sa už dlho chystá ísť na Cubu alebo do New Yorku? Potom mu môžte dať napríklad zarámovaný plagát alebo sklenený obraz práve s týmto miestom. Alebo s mapou! Možno to bude práve ten posledný impulz, ktorý ho tam namotivuje konečne ísť. 
 4. Puzdra na karty: vždy veľa lístkov, veľa kartičiek… Navyše nie všade sa nám chce vláčiť obrovskú peňaženku. Na diskotéku alebo na karty, ktoré nemusíme používať každodenne, úplne poslúži aj jednoduchý obal na platobné karty.

 

 

Keď sa práve niekam nasťahoval 🏠

 1. Plagát, či plechová ceduľa na stenu: Ako sme už spomenuli, plagáty sú pre mužov výborná voľba. Navyše, pri sťahovaní sú dôležitejšie investície hlavne do nábytku a na interiérové doplnky častokrát už nezostávajú peniažky.  U nás máte na výber naozaj z obrovskej škály rôznych plagátov, či plechových cedulí. Náš tip: plagáty z kategórie Šport alebo retro plechové cedule.
 2. Vankúš
 3. Niečo do kuchyne: Misky aj poháre sa často rozbíjajú. Na druhej strane, väčšina sa na jedlo teší a nepotrebuje nejakú extra motiváciu, ale napríklad raňajkovať sa nám všetkým nechce. Preto odporúčame nejakú milú misku na ranné cereálie a kašu. 🥣
 4. RohožkaSychravé počasie, veľa blata, veľa mokra. Na toto je riešením rohožka! Tip od nás: Bend-the-Knee z Game of Thrones.
 5. KľúčenkaNeviem ako vy, ale ja napríklad nikdy neviem nájsť kľúče. Pomôcť môže aj zaujímavá kľúčenka. Nemusí byť veľmi ťažká, stačí len, aby upútala trošku zrak alebo hmat 😅.
 6. Magnetka: Niečo zaujímavé na chladničku či radiator? Náš tip: Darth Vader zo Star Wars.

 

 

Dúfame, že toto aspoň trošku pomohlo a želáme veľa šťastia s výberom!

 

DO KOLEKCIE DARČEKY PRE MUŽOV

Vesna

Movies and design enthusiast who believes that despite the rules, her Patronus would be Joey Tribbiani or a giant coffee mug.Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používa súbory cookie. Ak budete aj naďalej využívať naše služby, predpokladáme, že s používaním súborov cookie súhlasíte. Viac informácií Súhlasím ×
Top