We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

TOP 5 anime znelok

20. 10. 2021

Poznáš ich všetky? Zapískaj si s nami svoju obľúbenú!

Dobre vieme, že znelka toho urobí pre anime veľa. Človek ju môže počuť a hneď si spomenie na všetky tie krásne chvíle, ktoré strávil sledovaním, najlepšie ako dieťa v nedeľu o šiestej ráno. Možno si aj ty vybavíš znelku, ktorá sprevádzala tvoje detstvo (alebo dospelosť). My si takú určite vybavíme a nie iba jednu, preto sme vybrali hneď 5 tých najlepších.

 

5. One piece – We are!

Na piatu priečku sme umiestnili pieseň We are! z anime One piece. Seriál začína pirátom Gol D. Rogerom, ktorý pred svojou popravou vyhlásil, že všetok svoj poklad zvaný One piece uložil na jedno miesto. Inšpiruje tým pirátov sveta, aby sa tento poklad vydali hľadať. Hlavnou postavou je Luffy, ktorý sa chce stať najväčším pirátom na svete, tak sa plaví spoločne s priateľmi za dobrodružstvom. Seriál One piece stále vychádza, v súčasnej dobe má 995 dielov a je 17. najdlhšie vysielajúci sa anime. Zvučka krásne vystihuje dej seriálu, človek má hneď chuť vydať sa za svojim vlastným dobrodružstvom.

Zvučku si môžeš pustiť tu.

4. One Punch Man – The Hero!!

Chceli ste byť niekedy najsilnejším človekom na planéte? Saitamovi z One Punch Mana sa tento sen splnil. Jednou ranou zvláda poraziť všetkých zbabelcov – ľudí i mimozemšťanov. Problém je ale v tom, že akonáhle všetky zvládnete premôcť jednou ranou, zrazu je to tak trochu nuda. A tak Saitama čaká, kým nepríde niekto, kto sa mu silou aspoň vyrovná. Zvučka k tomuto anime je jednoducho skvelá. Dokáže človeka nabudiť a inšpirovať k tomu, že dokáže všetko. Odporúčame si pustiť na cvičenie.

Zvučku si môžeš pustiť tu

3. Naruto Shippuden – Blue Bird

Naruto je jedno z najobľúbenejších anime všetkých čias. Príbeh sleduje Naruta Uzumakiho, ktorý sa chce stať najsilnejším ninjom v dedine alebo hokage. Chlapec vyrastá ako vyvrhnutý, celá dedina sa ho bojí, napriek tomu, že pred rokmi bol Naruto dôvod, prečo ich dedina nebola zničená. Spolu s Narutom sa v sérii objavujú Kakashi Hatake, vedúci tímu, v ktorom je aj Naruto, Sakura Haruno, jediná ženská ninja v dedine, a Sasuke Uchiha, ktorý sa snaží pomstiť svoj klan. Zvučka Blue Bird je z Naruto Shippuden, anime nadväzujúce na Naruta. Blue Bird je skôr pomalšia pesnička, ktorá vo fanúšikoch tejto série vzbudzuje veľa emócií. A kto seriál nesledoval, stále môže postavu Naruta poznať z Naruto run alebo jeho špecifického bežeckého štýlu, ktorý je známy po celom svete.

Zvučku si môžeš pustiť tu

2. Attack on Titan – Shinzou wo Sasageyo

Anime Útok titánov vychádza z rovnomennej mangy. Pred sto rokmi takmer obrovskí titáni vyhladili ľudskú populáciu. Preživší sa proti titánom obrnili a postavili proti nim obrovské múry. Ich pokojné žitie sa ale mení, keď kolosálny titán prebúra vonkajší múr a mesto je zaplavené titánmi, ktorí požierajú ľudí. Hlavné postavy Eren, Mikasa a Armin sa pridávajú do vojenského výcviku, aby titány raz a navždy odprevadili zo sveta. Shinzou wo Sasageyo v preklade nabáda na odovzdanie svojho srdca na boj s titánmi. Schválne si pesničku pusť, nemáš hneď chuť pustiť sa do boja?

Zvučku si môžeš pustiť tu

1. Pokémon – Gotta Catch Them All

Kto z nás nemá obľúbeného pokémona? Pokemon, skrátene pocket monsters, je asi najslávnejšie anime všetkých čias, aj keď vzniklo ako doplnenie Pokemon hier. Hlavnou postavou je Ash Ketchum a jeho pokémon Pikachu, ktorí spoločne zažívajú dobrodružstvo. Celkom existuje približne 900 rôznych Pokémonov a každý z nich má jedinečné vlastnosti. Počas rokov vyšlo mnoho filmov s Pokémonmi, najnovší doplnok pokémonskej série je film z roku 2019 Detektív Pikachu. Ale pri filmoch to nekončí, anime sa dočkalo aj muzikálu s názvom Pokémon Live!, ktorý sa hral po Spojených štátoch amerických. Gotta Catch Them All je chytľavá pesnička, ktorú si po jednom vypočutí budeš spievať ešte ďalší týždeň, preto sme nemohli inak, než ju umiestniť na prvú priečku.

Zvučku si môžeš pustiť tu

Nájdete tu čokoľvek z anime a mangyPosters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top