We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: AVENGERS ENDGAME Zobraziť viac ×

Top 5 Assassins z Assassins´s Creed

20. 06. 2017

Bojujeme v temnote, aby sme slúžili svetlu, my sme Assassins. Keďže už nás tvorcovia Assassin´s Creed naťahujú a čoskoro vypustia trailer k novej hre, tak sme sa rozhodli obzrieť sa späť na hry, ktoré sú už na svete. Je čas vrátiť sa do minulosti s Animusom a pozrieť sa na našich 5 vybraných Assassinov z tejto úžasnej série. Takže… urobte toto osudné rozhodnutie a nechajte sa uniesť našimi top 5 najlepšími postavami z Assassin´s Creed.

Plagáty Assassin´s Creed; každý za 5,99€

Číslo 5

Toto miesto obsadilo dynamické duo Evie a Jacob. Ich príbeh nás zaviedol do industriálneho Londýna, kde sme čelili rôznym pouličným gangom a nepolapiteľnému Jackovi Rozparovačovi. Oni boli tí, ktorí oživili série po neúspešných pokusoch (ehm Unity…). Boli vtipní, tvrdohlaví a plní života. Toto sestersko-bratské zloženie bol veľmi dobrý nápad.

Číslo 4

Yarrrg ye mateys… je načase sa presunúť k pirátom. Konkrétne k Edwardovi, ktorý nám umožnil hrať v pozícii zloducha a vlastne sme sa ešte vďaka tomu cítili dobre. Najviac sme si na ňom užili to, že mal mnoho nedostatkov a bol postavou, s ktorou sa mnohí z nás mohli stotožniť. Veď kto z nás by nechcel byť pirátom, však?

Číslo 3

Človek, ktorý bol s nami už od samého začiatku – Altair. Náš prvý skok do sena bol práve s ním a vždy bude mať v našich srdciach špeciálne miesto. Jeho príbeh bol ten, ktorý vyvolal známu vojnu medzi Assassins a Templármi a jeho odkaz prežíva dodnes.

Plagát Assassin´s Creed Syndicate – Big Ben; cena 5,99€

Číslo 2

Mnohým z vás sa toto rozhodnutie nebude páčiť, ale ja si za ním stojím. Našim číslom 2 je Desmond Milles. Viete… ten, ktorý je v Animus už asi 5 hier. Chcela by som upozorniť na to, že bez jeho vedľajšej úlohy by sme si neužili všetky časové úseky a dobrozdružstvá. Naviac Desmond je obrazom nás, hráčov. V každej hre hrá inú rolu, rovnako ako my, a má veľmi zaujímavú históriu.

P.S.: Je (bol) Assassinom, ako bolo upresnené v prvej hre.

Číslo 1

No… žiadne prekvapenie sa tu nekoná. Samozrejme, že na prvé miesto patrí Ezio Auditore de Frenze. Príbeh tejto postavy bol zobrazený v troch hlavných hrách. Jeho vývoj z tvrdohlavého teenagera, ktorý túžil po pomste, až k múdremu lídrovi Assassinov mal mnoho verejných výziev. Jeho túžbu odhaliť pravdu preniesol aj na nás. Smiali sme sa jeho vtipom, až príliš často sme citovali známe „requiscat in pace“, prežívali sme jeho dobrodružstvá a plakali sme, keď sa jeho čas naplnil. Jeho odkaz bude žiť naprieč všetkými budúcimi Assassinmi.

Dúfame, že sa vám našich 5 vyvolených páčilo a kto vie, možno budeme musieť našu top päťku prehodnotiť po príchode novej hry.

Ale zatiaľ sa…

POZRITE NA NAŠE ASSASSIN´S CREED PRODUKTY

Aneta

I love inspiring others with simple, creative ideas on how to decorate and organize your home. What's the best part? You don't need a big budget!

www.instagram.com/little_hyenka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2019 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top