We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: ZVIERATÁ zľava 20 % ×

TOP 5 faktov, ktoré ti pomôžu prežiť Venomov útok

27. 09. 2018

Éra hrdinov, ktorí zachraňujú svet je preč. Na scénu prichádzajú príbehy záporákov. Tak si strážte svoje mozgy a nakúpte čokolády, Venom je tu…silnejší ako kedykoľvek predtým. 

Predtým ako si to namierite do kina, si určite prečítajte tieto fakty, ktoré vás možno aj zachránia pred samotným Venomom !

  • Mozgy a čokolády

Aby sme vám ten úvod konečne ozrejmili. Áno, venom sa živí mozgami, prevažne ľudskými, občas obľubuje veveričky. Jediná vec, ktorá tromfne jeho chuť na mozog je ale čokoláda. Uhm…

  • Sexy ex-manželka

Je pomerne náročné vybrať si o ktorej polovici Venoma písať, ale tentokrát ide o Eddieho. Ten má totiž v komikse a taktiež vo filme ex-manželku, s ktorou im to však stále trošku iskrí. Túto postavu vo filme stvárnila práve charizmatická Michele Williams, ktorá je v reálnom živote aj vdovou po Heath Ledgerovi a tiež matkou jeho dcéry.

  • Sledovanie TV

Podľa komiksu má Venomov symbiont záľubu v sledovaní TV. Že kedy to stíha? Vraj keď Eddie spí 🙂

  • „Parents issues“

Eddie mal ťažké detstvo a možno aj preto je vhodnou obeťou pre Venoma. Jeho matka zomrela pri pôrode. Zostala mu len sestra, ktorá sa snažila o všetko starať a ignorantský otec, ktorý ho navyše obviňoval zo smrti jeho matky. To je situácia, ktorá vás jednoducho poznačí na celý život.

  • Nedokáže klamať

Podľa portálu CBR sa Venom v 2. komiksovej sérii priznal, že nedokáže klamať. Veľa toho teda vo všeobecnosti nenahovorí, ale cez jeho zuby sa žiadna lož len tak nedostane.

 

Veríme, že sa tešíte na Venoma do kina aspoň tak ako my!

Nakoniec to možno bude v pohode chlapík, úprimný, čo si raz za čas pozrie rád telku a dá si za kus Milky 🙂

Viac Venoma

Vstup do sveta Marvelu

Zdroj informácií 

 

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×