We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

TOP 5 hororov pre tých, ktorí sa radi boja

28. 10. 2023

Blíži sa tá najstrašidelnejšia doba v roku, keď nočné mory a desivé príbehy prichádzajú k životu. Áno, Halloween je tu, a pre tých, ktorí sa radi boja, je to čas na podporenie atmosféry výberom správneho hororu. Pokiaľ si medzi odvážnymi dušami, ktoré túžia po nejakom kvalitnom horore, máme pre teba my z Posters TOP 5 strašidelných filmov, ktoré si rozhodne nesmieš nechať ujsť.

1. Mníška

Pokiaľ si milovníkom alebo milovníčkou hororových filmov a túžiš po atmosfére temnoty a tajomstva, potom je pre teba Mníška zaručeným zážitkom. Tento film je súčasťou rozsiahleho hororového univerza, ktoré zahŕňa nielen Annabelle, ale aj divákov obľúbený film V zajatí démonov. Mníška prináša príbeh o temnom kláštore v Rumunsku a desu naháňajúcej, démonickej mníške menom Valak. S napínavým dejom a strhujúcou atmosférou tu nemôžeš šliapnuť vedľa, tento rok dokonca vyšiel druhý diel Mníšky, ktorý momentálne beží v kinách.

2. To

Film To je niečo, čo milovníci hororov nielenže ocenia, ale aj si ho zamilujú. Táto adaptácia slávnej knihy Stephena Kinga ťa vtiahne do sveta detí bojujúcich proti strachu a zlu, stelesnenom záhadným klaunom Pennywisom požierajúceho detské duše. Pri sledovaní tohto filmu si vychutnáš kombináciu strašidelného hororu a príbehu o priateľstve a odvahe. To je horor, ktorý jednoducho musíš vidieť… Je čas sa vznášať!

3. Saw

Film Saw predstavuje hororový zážitok, z ktorého ti bude tuhnúť krv v žilách. Tento kultový film ťa zavedie do sveta sadistického zabijaka Jigsawa stvárneného Tobinom Bellom, ktorý svojim obetiam kladie nechutné a brutálne úlohy, ktoré je veľmi ťažké prežiť. S vynikajúcou réžiou a scenárom, ktorý vás bude držať v napätí až do samého konca, je Saw hororový thriller nebojúci sa vystúpiť za hranice konvenčného desivého filmu. Séria Saw filmov ťa zaručene nadchne svojou jedinečnou atmosférou a nekompromisným príbehom, takže si ho určite nenechaj ujsť!

4. Annabelle

Annabelle je hororový film, ktorý predstavuje démonickú bábiku so zdanlivo nevinným pohľadom, ktorá však ukrýva hrozivú temnotu. Tento film je súčasťou rozsiahleho hororového univerza, a ako také prináša atmosféru napätia a hrôzy, ktorá ťa nenechá spať. Nechaj sa vtiahnuť do sveta, kde aj na prvý pohľad obyčajná hračka môže skrývať temné tajomstvá.

5. Chucky

Film Chucky predstavuje svet, v ktorom sa detská bábka stáva nástrojom zla a hrôzy. Tento kultový horor prináša príbeh o zlom bábkari, ktorý sa prenáša do tela bábky, a začína páchať neuveriteľne hrozné činy. Možno by sme tu našli pár podobností s už vyššie spomínanou Annabelle, takže nikdy never strašidelným hračkám, pretože nevieš, čo sú skutočne zač!

Ak už sa rozhodneš pre ktorýkoľvek z týchto filmov alebo sa pozrieš na ďalšie horory z našej ponuky, jedno je isté – Halloween bude tento rok desivý a vzrušujúce! Priprav sa s nami na spooky sezónu a vyber si niečo do svojej horovej zbierky.

 

Pozrite sa na našu hororovú ponuku!Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top