We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Akcia týždňa: FILMOVÉ PLAGÁTY zľava -40 %

TOP 5 nezabudnuteľných Loki momentov

29. 09. 2023

Blíži sa druhá séria populárneho seriálu Loki a fanúšikovia nielen Marvelu, ale aj tohto charizmatického zloducha sa nemôžu dočkať, čo ich obľúbencov čaká za ďalšie dobrodružstvo. Loki, stelesnený brilantným Tomom Hiddlestonom, priniesol do MCU mnoho nezabudnuteľných okamihov. Poďte si 5 najlepších z nich spoločne s nami z Posters pripomenúť!

1. „I am Loki of Asgard…“

Kto by zabudol na Lokiho slávnu frázu: „I am Loki of Asgard, and I am burdened with glorious purpose.“ Táto veta predznamenala Lokiho prvý výskyt v Marvel Cinematic Universe v prvom filme Thor. V tomto okamihu sa Loki prvýkrát predstavil divákom ako manipulatívny a ambiciózny antagonist, ktorého cieľom bolo ovládnuť Asgard a stať sa kráľom. Jeho „glorious purpose“ zostalo jedným z kľúčových motívov jeho postavy a nabádalo divákov k otázke, čo Lokiho naozaj motivuje.

 

2. „I’ve been falling for 30 minutes!“

Lokiho dobrodružstvo vo filme Thor: Ragnarok prinieslo mnoho komických situácií. Jedným z večných momentov je jeho tridsaťminútový pád do sídla Doctora Strange, po ktorom prednesie túto slávnu hlášku a nechýbajú ani Lokiho povestné dýky potom, keď si Strange tak trochu uťahuje z Lokiho. Túto scénu nájdeme snáď vo všetkých video kompiláciách Lokiho ikonických momentov!

 

3. „We’re not doing get help!“

Ďalšia skvelá scénka pochádza opäť z filmu Thor: Ragnarok, kde sa Loki a Thor dostanú do ťažkej situácie a Thor navrhne, že použijú svoju klasickú taktiku „get help,“ čo zahŕňa to, že Thor vydáva Lokiho za zraneného a hodí ho na nepriateľov. Loki túto taktiku však odmieta, ale nakoniec je na nepriateľov aj tak hodený. V tejto scéne môžeme taktiež vidieť skvelú dynamiku medzi oboma bratmi. Let’s do “get help”!

 

4. „I am the monster that parents tell their children about?“

Loki sa v prvom Thorovi dozvie, že je syn Laufeyho, nie Odinov. Jeho emotívny rozhovor s Odinom možno určite zaradiť medzi nezabudnuteľné momenty, kedy fanúšikovia spoznajú Lokiho citlivejšiu stránku. Tom Hiddleston túto scénu zvládol priamo bravúrne, nechýba tu uveriteľné napätie a bolesť, ktorú postava Lokiho prežíva.

5. „I assure you brother, the sun will shine on us again.“

V scéne z filmu Avengers: Infinity War, kde Loki hovorí tieto slová Thorovi, je skvele znázornený bratský vzťah medzi Lokim a Thorom. Napriek tomu, že je Loki vykreslený ako zloduch, v tejto chvíli sa snaží Thora zachrániť a scéna je o to emotívnejšia, pretože Loki nakoniec v boji s Thanosom zomrie.

Loki sa už čoskoro vráti na naše obrazovky s novými príbehmi, poďme sa medzitým pozrieť, čo môžete nájsť v našej Loki ponuke!


Priprav sa s nami na druhú sériu!

Evka

Movie and serial fan, especially sci-fi and fantasy, who is still waiting for a letter from Hogwarts. She loves chocolate, warmth and Playstation.Posters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2023 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top