We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na produkty na stenu ZÍSKAŤ ZĽAVOVÝ KÓD

TOP vianočné darčeky – Čím potešiť fanúšikov v tvojom živote

10. 10. 2023

Všetci to poznáme, začal advent, Vianoce sa pomaly blížia, ale stále nemôžeme prísť na to, čím obdarujeme svojich blízkych. Ak sa v tomto popise spoznávaš, nezúfaj. Pripravili sme tipy na darčeky pre fanúšikov v tvojom živote.

Kalendáre 2024

Začneme najjednoduchším darčekom, a tým je kalendár. Nielen že ho môže človek používať na organizáciu svojho času, ale tiež to môže byť krásna dekorácia, či už na stene alebo na stole. A čo je lepšie, ako keď má človek kalendár so svojim obľúbeným filmom, anime alebo kapelou. Či už sa jedná o klasiky ako Harry Potter a Star Wars alebo hľadáš niečo konkrétnejšie, napríklad Blackpink alebo Ronalda, u nás si vyberie naozaj každý.

Plagáty

Pokiaľ vieš, že dotyčný hľadá niečo, čím si ozdobiť steny, môžeš mu skúsiť vybrať plagát alebo obraz. V našom veľkom výbere nájdeš pre každého niečo. Tým ale vyberanie nekončí! Teraz sa budeš musieť rozhodnúť: Pridáš lamináciu? A akú farbu rámu? Alebo radšej vybrať fototapetu? Môžeš si aj vybrať vytlačenie obrazu na plátno. Je to len na tebe a na človeku, ktorému darček dávaš. Rád si presúva dekorácie? Tak mu daj samolepiacu tapetu, tú si môže presunúť niekoľkokrát a stenu sa mu neponičí. Veríme, že obdarovaný bude mať z darčeka obrovskú radosť.

Puzzle

Je tiež možné, že si človek, pre ktorého darček vyberáš, rád vyrába dekorácie sám. Potom nehľadaj ďalej, pretože puzzle sú priamo pre teba. Nielen, že daruješ zábavu na niekoľko hodín, ale po dokončení sa môžu puzzle zarámovať a zavesiť na stenu. Pre extra výzvu vyberaj puzzle s čo najviac kúskami a s čo najmenej farbami.

Merch bytové doplnky

Pre starších fanúšikov s vlastným bytom máme na výber množstvo bytových doplnkov. Odteraz doma môžu visieť hodiny so Supermanom, na posteli môže byť deka s Pikachuom a dekoratívny vankúšik s Hedvigou a pred dverami rohožka s motívom Priateľov. Bytové doplnky ale nie sú len pre dospelých, kúp dieťaťu v tvojom okolí vankúšik s Minecraftom alebo obliečky s prasiatkom Peppom. Pri dekorácii sa medze nekladú.

Hrnčeky & Riad

Byt ale samozrejme nemôže byť bez kuchyne a kuchyne sa zase nezaobíde bez riadu. Dokážete si predstaviť, ako sa človeku v pondelok ráno zdvihne nálada, keď si pripraví kávu do hrnčeka s jeho obľúbeným seriálom? (Z osobnej skúsenosti veľa) A čo tak potom, si zabaliť obed do dózy s motívom obľúbeného filmu? A večer si vypiť studený nápoj z pohára s herným motívom? Tak jednoduché môže byť, vyzdobiť si každý kúsok bežného života.

Darčekové sety

A pokiaľ ste si doteraz žiadny z darčekov nevybrali, čo tak ich dať všetky? S darčekovými setmi sa rozhodne nestratíš. Potom už záleží na tebe, akú kombináciu vyberieš, či hrnčeky, podtácky, plagáty, zápisníky alebo ponožky. Nemôžeme samozrejme zabudnúť na obrovskú výhodu, set je už darčekovo zabalený, stačí nalepiť menovku a môže pod stromček.

Výborne, teraz už ste pripravený. Veselé Vianoce!

 

Ešte viac inšpirácie na darčeky pre všetkýchPosters.skTvorím si svoj svet

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupne sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, obrazov a licencovaných merchandise darčekov v Česku aj v celej Európe. Máme skladom ohromnú ponuku filmových, herných či športových plagátov všetkých veľkostí aj plný sklad originálnych darčekov pre zarytých fanúšikov Star Wars, Harryho Pottera, komiksov či celej rodiny Warner Bros. Hrnčeky, figúrky, puzzle aj oblečenie sú totiž tým najlepším darčekom pre všetkých bez rozdielu veku či záujmov. Ak si ale fanda skôr interiérového dizajnu, tak aj potom si tu správne! Máme vlastné tlačiarne a tak fototapety, ilustrácie, fotografie či umelecké reprodukcie tlačíme ako na bežiacom páse a dennodenne posielame do viac ako 25 krajín.


© 1999–2024 Europosters, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Top