We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: MAPY zľava 20 % ×

Ultra Violet – Farba roku 2018 od inštitútu Pantone®

27. 08. 2018

Expert na farby inštitút Pantone Color rozhodol, že odtieň Ultrafialovej je symbolom roku 2018.

Žijeme v dobe, ktorá si vyžaduje vynaliezavosť a predstavivosť. Je to práve ten typ tvorivej inšpirácie, ktorý je vlastný farbe Pantone 18-3838 Ultra Violet – fialová s modrým základom, ktorá nášmu vedomiu a potenciálu otvára cestu do vyššej úrovne. Od objavovania nových technológií či väčšej galaxie až po umelecké vyjadrenie a duchovné rozjímanie – intuitívna ultrafialová farba nám vždy presivieti cestu k tomu, čo má prísť.   – Leatrice Eiseman, výkonná riaditeľka Pantone Color Institute.

Kto o tom rozhoduje a ako prebieha celý proces? Pantone Color Institute je všeobecne považovaný za hlavný zdroj informácií týkajúcich sa farieb, ktorý využíva svoje znalosti k vytváraniuí farebných identít obchodných značiek, a to prostredníctvom analýzy farby a určenia jej psychologického a emocionálneho pôsobenia na ľudskú myseľ. Už od roku 2000 táto organizácia poskytuje hodnotenie a vedie diskusie v rámci spolupráce s rôznymi mezinárodnými skupinami zaoberajúcimi sa štandardnými farbami. Predmetom týchto jednaní je hľadanie farby, ktorej vlastnosti reflektujú podstatu nadchádzajúceho roku. Tento odtieň fialovej je opisovaný ako tajomný a inšpirujúci, odkazujúci na záhadnosť nekonečného kozmu. Ale nielen to – je príznačný aj pre nekonvenčnosť umeleckých géniov; David Bowie a Jimi Hendrix využívali tieto odtieňov, aby vyjadrili jedinečné rysy svojej osobnosti.

PANTONE 18-3838 Ultra Violet nám odovzdáva originalitu, vynaliezavosť a vizionársky spôsob myslenia, ktorý nás vedie naproti budúcnosti. – Pantone®

Na počesť každoročnej tradície spoločnosti Pantone Color Institute, ktorá rozhoduje o výbere farby vystihujúcej podstatu aktuálneho ducha doby, sme vybrali pät objektov v odtieni Ultra Violet, ktoré sme si obzvlášť obľúbili.

 

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top