We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?

Vianočná súťaž: Zahraj sa na dizajnéra

05. 12. 2016

Naši pravidelní čitatelia už určite vedia, že sme ponovom začali predávať dizajnové dekorácie. Nájdete u nás kúsky v jednoduchom štýle, ktoré zmodernizujú váš domov po celý rok, ale taktiež špeciálnu vianočnú edíciu tvorenú tými najobľúbenejšími vianočnými farbami! Teraz už ale zase príliš rozprávam… Máme pre vás novú súťaž, v ktorej sa zahráte na dizajnéra a výhra vás rozhodne poteší!

Vanocnistul

Práve začal december, advent je už v plnom prúde, a tak je najvyšší čas začať premýšľať o vianočnej výzdobe. Majitelia tejto obývačky sa nemôžu rozhodnúť akú výzdobu zvolia tento rok… Pomôžte im s našimi dekoráciami vytvoriť nádherné vianočné prostredie!

dekoracesoutezBLOG

Ako na to?

Prehliadnite si fotku tejto obývačky a zamyslite sa, ako by ste ju vianočne vydobili. Akú zvolíte farbu? Akú sviečku, veniec, závesnú ozdobu či inú našu dekoráciu im odporučíte?

Katalóg dekorácií, z ktorého môžete vyberať:

Vaše nápady posielajte na e-mail soutez@posters.cz s predmetom správy ,,Designer“ do 15.12.2016.

Tipy na dekorácie posielajte vo forme linku na ich webovú stránku alebo vo forme názvu produktu. Každý správny dizajnér svoj nápad taktiež odôvodní.

Môžete pripojiť aj vaše vlastné fotografie. Budete mať o výhodu naviac oproti ostatným dizajnérom! Pre väčšiu inšpiráciu nezabudnite sledovať náš Instagram, kde môžete zdieľať svoje fotky s #posterscz. Samozrejme, že aj to bude mať váhu pri rozhodovaní!

Odmena za najlepší návrh?

Vaše nápady bude hodnotiť celý náš tím a ten najlepší bude odmenený poukazom v hodnote 10 € na nákup na našom e-shope!

Tešíme sa na vaše návrhy a dúfame, že vás hra na designera bude baviť!

ZAČNI S NÁVRHOM IHNEĎ

Všeobecné súťažné podmienky nájdete tu.Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2019 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×