We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: OBRAZY NA PLÁTNE zľava 22 % ×

Vpred- nová originálna pixarovka

06. 03. 2020

Boli časy, keď Pixar robil jeden originálny film za druhým, a každý ďalší bol lepší než predchádzajúci. Veď kto nebol dojatý s robota Walleho, neplakal keď Nemovy umrela mama, či nedržal potkanovi v Ratatouille palce, aby sa stal šéfkuchárom? Ich filmy si vyslúžili kultový status a sú pravidelne zaraďované medzi najlepšie filmy všetkých čias.


Neskôr sa však pustili do pokračovania svojich najlepších filmov a skôr než na originalitu vsádzali na istotu. Jeden z dôvodov prečo to robili, bol aj ten, že Pixar patrí pod štúdio Disney, ktoré rado robí pokračovanie svojich filmov a takzvane dojí populárnu sériu, do vyčerpania. Niektoré pokračovania boli výborné a Toy Story 2 bol lepší než prvý diel. Časom kvalita ale išla dole. Štvrtý diel Toy Story, nebol zlý, ale bolo s filmu cítiť, že bol robený na silu a nie s láskou ako predchádzajúce diely. Samozrejme, stále bol lepší, než väčšina minolorčných filmov. Veď má aj Oscara.


Našťastie tento rok má pre nás tento rok Pixar má rovno dva originálne filmy. Prvým s nich je práve Vpred, o ktorej sa žiaľ vie dosť málo.
Tentoraz sa ocitneme v takmer normálnom svete. Postavy chodia do školy, používajú mobilné telefóny, raňajkujú cereálie a premýšľajú nad budúcnosťou a ich kariérou. Avšak nejedná sa o ľudí, ale o pestrú zmes rás zo známych fantasy svetov – a tak vidíme elfov, škriatkov, drakov, jednorožcov, kentaurov a tak ďalej. Zaujímavé je, že vzťahy medzi jednotlivými bytosťami sa spomínajú na úrovni našich etník a nikto sa nad nimi nepozastavuje.


Pixar rád vsádza na rodinné vzťahy a vzťahy medzi kamarátmi- ako je dôležité si vážiť svoju rodinu a keď všetci ťahajú za jeden koniec, všetko ide ľahšie.
A nechýba to ani v tomto filme- Príbeh sa točí okolo dvoch bratov, staršieho buranského Barleyho a mladšieho Iana, ktorý je nesmelý a opatrný.
V tomto svete už ale na mágiu okren Barleyho nik neverí. Mágiu a kúzla v tomto svete nahradili technológie. Iana a Barleyho vychováva je ovdovelá, ale cool matka a všetci spomínajú na predčasne mŕtvu hlavu rodiny. Pomocou kúzelníckej palice, sa naskytne šanca, ako zbožňovaného otca aspoň na jeden deň oživiť. Bude to vyžadovať náročnú cestu, počas ktorej budú bratia nachádzať sami seba aj to, čo je v živote skutočne dôležité.V originálnom znení ich dabujú Chris Pratt a Tom Holland. Hviezdy marvel filmov už majú skúsenosti aj s dabingom. Chris daboval Emmeta v LEGO Movie a Tom zas film Maskovaní špióni.

A nejedná sa samozrejme o ich prvú spoluprácu. Obaja spolu hrali už v Avengers, kde bolo vidno, že medzi sebou majú výbornú chémiu.


Ako bolo spomenuté vyšie, Pixar patrí spolu s Marvelom pod Disneyho a bude zaujímavé sledovať, či V pred bude rovnaký hit ako napríklad Ľadové kráľovstvo.


Kolekcia Vpred

Evka

Movie and serial fan, especially sci-fi and fantasy, who is still waiting for a letter from Hogwarts. She loves chocolate, warmth and Playstation.Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Pondelok - Piatok
7:00 - 15:00

 

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×