We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: OBRAZOVÉ REPRODUKCIE zľava 20 % ×

Zakázaný film? Možno práve nový Venom

17. 09. 2018

Najnovší počin štúdia Sony Pictures v spolupráci s Marvelom, Venom, prichádza do kín už v októbri. Možno ste si všimli, že sa o ňom rozpráva viac ako by ktokoľvek čakal. Nie je to len tak.

Posledné filmy z produkcie Sony Pictures nezožali príliš veľký úspech, a tak tvorcovia vložili všetky svoje nádeje do nového Venoma. Robia obrovskú propagačnú kampaň a dúfajú, že si napravia svoju reputáciu.

Zoznámte sa s príbehom Venoma

Ide o príbeh investigatívneho reportéra Eddieho Brocka (Tom Hardy). Ten sa zamotá do príliš nebezpečného prípadu. Sleduje ľudí zo spoločnosti Life Foundation, ktorí experimentujú s mimozemskými symbiontmi a naivne veria, že ľudskú rasu povýšia na novú úroveň. Na takú, ktorá samu seba zachráni pred vyhynutím. Tieto techniky sa im však trochu vymykajú spod kontroly. Venom následne vzniká zo symbionta, ktorý sa zmocňuje Eddieho tela a mysle a spoločne si hovoria v prvej osobe množného čísla, teda “my – Venom”.

“Zakázaný” film

Je tu však aj malý háčik. Venom bol kvôli prvému oficiálnemu traileru  (scéna s odtrhnutím hlavy 😱) ohodnotený ako R – restricted. To znamená, že komisia, ktorá určuje, pre aké vekové kategórie je film vhodný, rozhodla, že najmladší diváci filmu by mali mať aspoň 17 rokov.

Tvorcovia však verili, že tento rating by sa mohol ešte pred premiérou posunúť na nižšiu hranicu, a to na hodnotenie PG – 13. To je kategória filmov, ktoré môžu sledovať aj diváci pod 13 rokov v prítomnosti rodiča. Pokúsili sa to presadiť najmä použitím humoru, ktorý by mal hororovú atmosféru odľahčiť. Nakoniec sa im to však podarilo, a tak sa do kina môžete vybrať  napríklad aj so svojim mladším súrodencom 🙂 

Ak by sa to tvorcom nepodarilo, mohli by ohroziť aj ostatné filmy, v ktorých by sa postava Venoma ešte mohla objaviť. Napríklad pokračovanie Spidermana. Čím vyšší totiž tento rating je, tým má film menšie potenciálne publikum, a to sa môže podpísať aj na jeho zisku.

Prvý, ale nie posledný

V prípade, že sa Venom uchytí, štúdio Sony by malo pokračovať v natáčaní pokračovaní/sequelov a taktiež nových filmov o záporných hrdinoch. Štúdio už stihlo jeden z nich aj oznámiť, a to práve príbeh Morbiusa (v hlavnej roli s Jaredom Letom – wau wau!), teda žijúceho komiksového upíra, ktorý sa prvýkrát objavil v Amazing Spiderman. Natáčanie má začať už budúci rok.

Toľko k novinkám o smrtonosnom Venomovi, ale nie je to úplne všetko. Tento záporák toho skrýva viac ako si myslíte! Preto pre vás pripravujeme článok s TOP 5 faktami, ktoré určite neviete.

Vstúp do sveta Marvelu

Viac Venoma

Zdroj  1, Zdroj 2 

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na slovenskom trhu od roku 2004 a postupom času sme se stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet, obrazov, obrazových reprodukcií a merchandise predmetov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa prispôsobiť našu ponuku Vašim preferenciám. U nás si môžete nechať vytlačiť vlastný plagát, zarámovať fotografie alebo sa na našom blogu obohatiť o veľa informácií zo sveta filmov, seriálov a inšpirovať sa v oblasti bytového dizajnu.

Vydajte sa na cestu našimi stránkami a nájdite presne to, čo Vášmu domovu chýbalo.

© 1999 – 2019 Europosters. Všetky práva vyhradené.

e-mail: info@posters.sk

tel.: +420 777 33 44 55

Pondelok - Piatok
7:00 - 15:00

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×