We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: MAPY zľava 20 % ×

Zakázaný film? Možno práve nový Venom

17. 09. 2018

Najnovší počin štúdia Sony Pictures v spolupráci s Marvelom, Venom, prichádza do kín už v októbri. Možno ste si všimli, že sa o ňom rozpráva viac ako by ktokoľvek čakal. Nie je to len tak.

Posledné filmy z produkcie Sony Pictures nezožali príliš veľký úspech, a tak tvorcovia vložili všetky svoje nádeje do nového Venoma. Robia obrovskú propagačnú kampaň a dúfajú, že si napravia svoju reputáciu.

Zoznámte sa s príbehom Venoma

Ide o príbeh investigatívneho reportéra Eddieho Brocka (Tom Hardy). Ten sa zamotá do príliš nebezpečného prípadu. Sleduje ľudí zo spoločnosti Life Foundation, ktorí experimentujú s mimozemskými symbiontmi a naivne veria, že ľudskú rasu povýšia na novú úroveň. Na takú, ktorá samu seba zachráni pred vyhynutím. Tieto techniky sa im však trochu vymykajú spod kontroly. Venom následne vzniká zo symbionta, ktorý sa zmocňuje Eddieho tela a mysle a spoločne si hovoria v prvej osobe množného čísla, teda “my – Venom”.

“Zakázaný” film

Je tu však aj malý háčik. Venom bol kvôli prvému oficiálnemu traileru  (scéna s odtrhnutím hlavy 😱) ohodnotený ako R – restricted. To znamená, že komisia, ktorá určuje, pre aké vekové kategórie je film vhodný, rozhodla, že najmladší diváci filmu by mali mať aspoň 17 rokov.

Tvorcovia však verili, že tento rating by sa mohol ešte pred premiérou posunúť na nižšiu hranicu, a to na hodnotenie PG – 13. To je kategória filmov, ktoré môžu sledovať aj diváci pod 13 rokov v prítomnosti rodiča. Pokúsili sa to presadiť najmä použitím humoru, ktorý by mal hororovú atmosféru odľahčiť. Nakoniec sa im to však podarilo, a tak sa do kina môžete vybrať  napríklad aj so svojim mladším súrodencom 🙂 

Ak by sa to tvorcom nepodarilo, mohli by ohroziť aj ostatné filmy, v ktorých by sa postava Venoma ešte mohla objaviť. Napríklad pokračovanie Spidermana. Čím vyšší totiž tento rating je, tým má film menšie potenciálne publikum, a to sa môže podpísať aj na jeho zisku.

Prvý, ale nie posledný

V prípade, že sa Venom uchytí, štúdio Sony by malo pokračovať v natáčaní pokračovaní/sequelov a taktiež nových filmov o záporných hrdinoch. Štúdio už stihlo jeden z nich aj oznámiť, a to práve príbeh Morbiusa (v hlavnej roli s Jaredom Letom – wau wau!), teda žijúceho komiksového upíra, ktorý sa prvýkrát objavil v Amazing Spiderman. Natáčanie má začať už budúci rok.

Toľko k novinkám o smrtonosnom Venomovi, ale nie je to úplne všetko. Tento záporák toho skrýva viac ako si myslíte! Preto pre vás pripravujeme článok s TOP 5 faktami, ktoré určite neviete.

Vstúp do sveta Marvelu

Viac Venoma

Zdroj  1, Zdroj 2 

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top