We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: ZVIERATÁ zľava 20 % ×

Zoznam očakávaných filmov 2018, ktoré by ste mali vidieť!

20. 06. 2018

Rok 2018 už stihol potvrdiť, že je pre svet filmov veľkolepý. Už sa objavilo množstvo úžasných filmov, fascinujúcich pokračovaní (sequelov) a dlho očakávaných filmových adaptácií – Čiernym Panterom počínajúc a Deadpoolom 2 končiac. A napriek tomu to ešte nie je pre rok 2018 všetko. Naša predvádzačka chystaných kasových trhákov pre rok 2018 ponúka súhrn tých najočakávanejších. Tak sa pohodlne usaďte, dajte si popcorn a zmierte sa s tým, že lístky do kina vám tento rok asi spôsobia menší škrt cez rozpočet.

“Marvelózny” alebo aj úžasný

Komiksové vydavateľstvo Marvel nikdy nesklame, keď sa rozhodne divákov a ich po akcii bažiace srdce prekvapiť – a darí sa mu to. Neboli to len mocné bojové scény vo filmoch Čierny PanterAvengers a Deadpool, ktoré nás zmiatli z kresiel v kinosálach – dostali nás aj hlavné myšlienky týchto filmov, ktoré robia zápletku ešte pútavejšiu. A nesmieme zabudnúť ani na neopakovateľný humor. A tým to ani zďaleka nekončí!

Ant-Man a Wasp – JÚL

Dostali sme darček v podobe ďalšej kapitoly z rady superhrdinských filmov z vesmíru menom Marvel. V hlavnej roli tohto filmu sa objavuje herec Rudd Paul ako muž rozpoltený vlastnými voľbami – ako otec a zároveň superhrdina – ktorý disponuje úžasnou schopnosťou zmenšovať sa. Zatiaľčo sa snaží nájsť rovnováhu medzi osobným životom a svojou rolou superhrdinu, objaví sa pred Scottom nová výzva. Musí si obliecť svoj superhrdinský oblek a pracovať po boku Waspa, čo nevyhnutne povedie k odhaleniu tajomstiev z ich minulosti.

Venom – OKTÓBER

Oscarom ocenený Tom Hardy zažiari v hlavnej roli tohto temného filmového spracovania komiksovej knihy od Marvelu ako hostiteľ „vnútorného antihrdinu“ nazývaného Venom. Možno túto postavu poznáte zo spidermanovských filmov alebo kníh – je to votrelec v kvapalnej podobe, ktorý sa dokáže zmocniť ľudského tela a ovládnuť jeho myseľ. Venomovo uvedenie už spôsobilo poriadny rozruch v komunite na Tumbleri.

Aquaman – DECEMBER

Jason Momoa, okúzlujúci Havajčan s božsky vyzerajúcimi kučerami známy predovšetkým vďaka roli Khala Droga v Hre o tróny, sa teraz predstavuje ako Arthur Curry, ktorý zisťuje, že je jediným dedičom podvodného kráľovstva Atlantídy. Ocitá sa medzi dvoma protikladmi – svojím životom na súši, ktorého obyvatelia oceán sebecky ničia, a svetom pod vodnou hladinou, kde Atlantíďanom dochádza trpezlivosť s ľudskou bezohľadnosťou.

Sequely

Mission: Impossible – Fallout – AUGUST

Tom Cruise sa vracia ako Ethan Hunt, ktorý je nútený po boku tímu IMF a starých známych čeliť hrozným následkom svojej neúspešnej misie. Takisto ako jeho predchodcovia, aj tento film okrem silnej zápletky sľubuje aj náklad akcie a momentov vyrážajúcich dych.

Predátor – SEPTEMBER

Nešťastný čin malého chlapca spôsobí príval tých najsmrtonostnejších a najkrutších lovcov z celého vesmíru. Predátori sa vracajú na planétu Zem silnejší a inteligentnejší ako kedykoľvek predtým – s genetickým vylepšením, ktoré dosiahli pomocou DNA iných živočíšnych druhov. Osud ľudstva je v rukách nesystémovej skupiny zloženej z bývalých vojakov a učiteľov exaktných vied.

Rodinka úžasných 2 – JÚL

T O T O   N IE  JE   C V I Č E N I E. OPAKUJEM. T O T O   N I E  J E   C V I Č E N I E.

Po dlhých štrnástich (!) rokoch sa táto výnimočná rodina vracia na strieborné plátno. Elastička je hrdinkou, ktorá bojuje proti zločinu a udržiava pokoj a mier v uliciach. Pán Úžasný medzitým ale čelí tej najväčšej výzve zo všetkých – byť otcom v domácnosti.

Halloween – OKTÓBER

Jamie Lee Curtis sa ako Laurie Strode musí pripraviť na posledný súboj s maskovaným vrahom Michaelem Meyersem. Ona sa však ešte stále spamätáva z traumy spôsobenej jeho prvým vražedným vyčíňaním. Jedenáste spracovanie kultového hororu sa odohráva štyridsať rokov po hrôzach, ktoré sa stali v tú osudnú halloweenskú noc. Dosiahne Laurie konečne pomstu a zaslúžený pokoj, na ktorý čakala štyri desaťročia?

Fantastické zvery:  Grindelwaldove zločiny – NOVEMBER

Pokračovanie prequelu k filmom o Harrym Potterovi uvádza príbeh mladého Dumbledora (Jude Law) a Mloka Scamandera (Eddie Redmayne), ktorí sa spoja, aby zabránili naplneniu Grindewaldovho (Johnny Depp) plánu, ktorý spočíva v získaní nadvlády čistokrvných kúzelníkov nad muklami.

Čo ďalšie si ešte nesmiete nechať újsť

Bohemian Rhapsody – OKTÓBER

Odvážni žijú navždy. Táto filmová biografia o rockovej legende Queen mapuje roky od jej založenia v roku 1970 až po smrť frontmana v roku 1991. V 70. rokoch spevák Mercury, gytarista May, bubeník Taylor a basgytarista Deacon dosiahnu vďaka svojej hudbe závratnú slávu. Ale Freddieho životný štýl sa vymyká kontrole a členovia kapely musia vymyslieť ako zostať zohratí, zataľčo čelia úspechu a nesúhre.

Alita: Bojový anjel – PROSINEC

Tento kyberpunkový akčný film bol inšpirovaný slávnou mangou, ktorej autorom je Jukito Kiširo. Dej odohrávajúci sa v budúcnosti vzdialenej niekoľko stoviek rokov v Iron City uvádza príbeh opusteného kyborga v podobe štrnásťročnej dievčiny menom Alita, ktorú zachráni doktor Ido. Alita si zo svojej budúcnosti nepamätá nič, ani to, kto vlastne je. Napriek tomu musí splniť svoje poslanie – ukončiť kolotoč smrti a deštrukcie. Aby to dokázala, musí bojovať a zabíjať. Podľa režisérov sa táto adaptácia vyhýba tzv. whitewashingu (tj. obsadzovaniu hercov belochov do rolí postáv, ktoré z historického hľadiska či v originálnej predlohe belochmi nie sú).

NAŠE FILMOVÉ PLAGÁTY

 

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top