We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJAVTE najvýhodnejšie AKCIE tohto týždňa: PUZZLE A STAVEBNICE zľava - 10 % ×

Hrnčeky & Riad

Každý z nás, kto má v obľube nejaký ten fantasy svet, by v ňom najradšej trávil čo najviac času. My si myslíme, že si to môžetedovoliť! Najjednoduchšou cestou ako si zdvihnúť náladu je merch s obľúbeným motívom, ktorý by nás aj vás sprevádzal každodennou rutinou. Hrnčeky a poháre sú snáď najpopulárnejším merchovým produktom, čo nás vôbec neprekvapuje: je jedno či si prajete mať rannú kávu v príjemnej spoločnosti, dávate si na raňajky pomarančový fresh v pohári, nepustíte z ruky take away kávu v termohrnčeku alebo chcete zútulniť pracovný priestor obľúbeným hrnčekom. Je dokonca jedno, či si hrnček kupujete pre seba alebo ako pozornosť tomu, kto ho ocení, ale stane sa vaším sprievodcom, súčasťou života a chvíľkou len pre seba. Mimochodom, náš tím už v práci ani doma nudné hrnčeky nepoužíva a bez tých milovaných si nedokážeme predstaviť dokonalé ráno.

Fľaša Nintendo - Mario
Nintendo - Mario 14,99 € Skladom!
· Fľaša
Fľaša Batman
Batman 14,99 € Skladom!
· Fľaša
Hrnčeky Star Wars - Yoda
Star Wars - Yoda 11,99 € Skladom!
· Hrnčeky
Pohár Marvel - Iron Man
Marvel - Iron Man 9,99 € Skladom!
· Pohár
Hrnčeky Death Note
Death Note 11,99 € Skladom!
· Hrnčeky
Darčekový set Harley Quinn - Mad Love
Harley Quinn - Mad Love 22,99 € Skladom!
· Darčekový set
Darčekový set Ľadové kráľovstvo - Elsa
Ľadové kráľovstvo - Elsa 22,99 € Skladom!
· Darčekový set
Pokladnička Minecraft - Pig
Pokladnička Minecraft - Pig 19,99 € Skladom!
· Ostatné doplnky
Hrnčeky Looney Tunes - Taz
Looney Tunes - Taz 16,99 € Skladom!
· Hrnčeky
Hrnčeky Osvietenie
Osvietenie 15,99 € Skladom!
· Hrnčeky
Hrnčeky Pán prsteňov
Pán prsteňov 15,99 € Skladom!
· Hrnčeky
Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.


© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×
Top