Aktuality


5 vecí, ktoré ste nevedeli  o seriáli Hra o tróny

5 vecí, ktoré ste nevedeli o seriáli Hra o tróny

Hra o tróny už dávno nie je iba radovou knihou a seriálom s fantasy tematikou. Stala sa najsledovanejším seriálom v histórií HBO a fenoménom posledných rokov. Šiesta séria odštartovala 24.4.2016 a s ňou sa dúfajme zodpovie aj otázka: Je John Snow stále živý? Na odpoveď si pravdepodobne ešte počkáme, do tej doby si môžete prečítať niekoľko faktov, ktoré ste o seriáli Hra o tróny určite nevedeli!  

Zobrazit pokračovanie

Kúzlo prítomného okamihu

Kúzlo prítomného okamihu

Ako často máte chuť zachytiť prítomný okamžik, jeho kúzlo a uložiť si ho do pamäti? Najrýchlejšou možnosťou je vytiahnuť chytrý telefón a vyfotiť si danú situáciu. Ten však zachytí iba obraz. Fotografie tak mnohokrát ončia v koši, pretože strácajú svoju hodnotu. Touto témou sa zhruba v polovici 19. storočia začali zaoberať prví impresionisti. Nový umelecký smer rozpútal revolúciu vo svete maľby. Umelci opúšťali staré tradície a začali sa venovať rýchlej maľbe. Cieľom bolo zachytiť neuchopiteľnú prchavosť okamžiku. Zachytiť prítomnosť, tak ako ju maliar v danej chvíli vnímal.  

Zobrazit pokračovanie

Mapy v interiéri

Mapy v interiéri

Nemusíte byť nutne priaznivcom virtuálneho cestovania a aplikácií vo svojom telefóne, ani nadšenec do neznámych exotických končín. Môžete avšak veľmi jednoducho cestovať z pohodlia domova. Dnes je samozrejme najjednoduchšie otvoriť internet, zvoliť si náhodnú adresu a pozrieť sa do miest, kde ste nikdy neboli a možno sa tam ani nepozriete.  

Zobrazit pokračovanie

Staré dvere? Dajte im šancu s fototapetou.

Staré dvere? Dajte im šancu s fototapetou.

Doby, kedy si človek mohol vyberať len z pár produktov, všetky mali takmer identický vzhľad a v detailoch sa príliš nelíšili. Čo sa týka interiérových dverí, tak sme od počiatku kapitalizmu u nás, prešli dlhú cestu. V niektorých bytoch a domoch sa dvere kompletne vymenili za nové, ale v mnohých interiéroch stále tzv. strašia desiatky rokov staré a opotrebované. Málokedy si uvedomujeme, aký veľký vplyv na nás majú. Nielenže plnia akustickú funkciu a tlmia hluk z okolitých miestností, ale dokážu i prepúšťať svetlo do miest, kde nie sú okná. Pokiaľ vyberáme nové dvere, musíme tak uvažovať i nad týmito aspektmi. Posuvné dvere sa nehodia do miest, ktoré potrebujeme odhlučniť, ale uvítame ich napríklad v malých priestoroch. Sklenená výplň, alebo dokonca celosklenené dvere umiestnite do priestoru, kde hrozí nedostatok denného svetla.

Zobrazit pokračovanie

Kombinujte staré a nové: Renesančné umenie u vás doma.

Kombinujte staré a nové: Renesančné umenie u vás doma.

Možno, že vás nikdy nenapadlo umiestniť si do svojho  domova obraz niektorého  z renesančných majstrov. A prečo aj? Moderné umenie je dnešnému človeku bližšie, často farebnejšie a plné zaujímavých motívov zo života. Renesančné umenie je nudné, príliš cirkevné a zastarané. To sú prvé myšlienky, ktoré človeka napadnú.

Zobrazit pokračovanie

Ženám vstup zakázaný: Ako si zariadiť pánsky klub?

Ženám vstup zakázaný: Ako si zariadiť pánsky klub?

Doby, kedy členstvo v pánskom gentlemanskom klube znamenali prestíž a členovia sa tu stretávali, aby prebrali svoje súkromné témy nie sú tak úplne preč. V Anglicku a USA stále takéto miesta existujú, do vyhláseného londýnskeho klubu White´s na St. James street sa na prijatie čaká aj deväť rokov. U nás sa takéto miesta  premenili na striptízové a nočné kluby. Muži sa schádzajú v krčmách, ale i pri športe a pri spoločných záľubách. Práve pri športe sú obvyklé kluby, ktoré združujú ľudí s podobným záujmom, či už sa jedná o jachtingové, golfové alebo vyložene hráčske poker kluby, ktoré zákony zahnali až za zamknuté dvere kasín alebo do súkromných objektov.  

Zobrazit pokračovanie

Privítajte jar i u Vás doma!

Privítajte jar i u Vás doma!

Zimné obdobie je pre človeka únavné a vyčerpávajúce. Zatiaľ čo pred koncom roka sa tešíme z Vianoc, vítania Nového roka a schádzame sa s priateľmi, po Novom roku už netrpezlivo mnohí z nás čakajú na jar. Každé chvíľkové oteplenie, slnečný deň nám dávajú nádej,  že už čoskoro nastane najkrajšie obdobie v roku, kedy sa príroda prebúdza a často krát vytvára až umelecké scenérie.

Zobrazit pokračovanie

Leonardo DiCaprio sa dočkal Oskara

Leonardo DiCaprio sa dočkal Oskara

Už niekoľko týždňov sa jeho meno skloňovalo predovšetkým v súvislosti s predávaním Oskarov. DiCapriovi legendárnu zlatú sošku prial snáď úplne každý, nič menej nie vždy bol obľúbeným hercom všetkých, bez rozdielu. Od začiatku svojej kariéry bol považovaný za veľmi talentovaného, prvý veľký úspech bola nominácia na Oskara za film Čo trápi Giberta Grapea, ale do povedomia divákov a predovšetkým diváčok sa dostal až v modernom filmovom spracovaní a hlavnej role vo filme Romeo a Júlia. Mnoho odporu, predovšetkým zo strany mužského pohlavia, sa mu dostalo po odvysielaní trháku Titanic, po ktorom sa z Leonarda stala hviezda prvej triedy a spustila tzv. Leomániu. Nejednu dievčenskú izbu zdobil plagát s Leem, ako sa mu začalo hovoriť.

Zobrazit pokračovanie

5 nových trendov pre bývanie v roku 2016

5 nových trendov pre bývanie v roku 2016

Ak keď sa vám môže zdať, že trendov v interiéroch je  omnoho menej ako v módnej branži, opak je pravdou. Každoročne prichádza veľa nových inšpirácii, nových tvarov a materiálov, ktoré ovplyvňujú bývanie i nás, ktorí si vlastne žiadne trendy v domácnosti nepripúšťame. Avšak nenápadne a premyslene sa nám vkrádajú do našich domovov, bez toho aby sme postrehli, že sa jedná o najnovší hit na poli interiérového dizajnu. Aké sú vlastne najpopulárnejšie a najnovšie trendy, ktoré by sme pri navrhovaní interiéru mali poznať? Pretože byť informovaný sa vždy vyplatí!

Zobrazit pokračovanie

Tipy do obývačky

Tipy do obývačky

Obývačka znamená pre väčšinu domácnosti spoločenský priestor, kde sa stretávame nie len s členmi rodiny, ale veľmi často tu prijímame aj návštevy. Je to miesto, kde sa prelína relaxačná a spoločenská funkcia bývania. Spoločne s jedálňou tak tvorí najfrekventovanejšie miesto v domácnosti. Vzhľad nášho bytu a predovšetkým  obývačky ovplyvňuje naše vlastné rozpoloženie,  pre niekoho môže byť z väčšej časti relaxačná a mnohí ju vnímajú  ako reprezentatívny priestor.

Zobrazit pokračovanie

Moderna na stene

Moderna na stene

V 20. storočí sa významne rozvíjali nové umelecké smery. Moderna sa snažila odprostiť od všetkého starého a postaviť úplne nové základy umenia. Nové štýly vznikali s novými životnými postojmi, modernizáciou spoločnosti a technologickým vývojom. Umelci zjednodušovali svoj prejav a zakladali rôzne skupiny a hnutia.

Zobrazit pokračovanie

Chce to zmenu? Veľkoformátové fototapety to zariadia za vás

Chce to zmenu? Veľkoformátové fototapety to zariadia za vás

Fototapety sú pre mnohých synonymom pre gýčovité západy slnka a palmy na opustenej pláži. Tieto motívy si získali popularitu predovšetkým v 80. rokoch minulého storočia, kedy boli najčastejšie k videniu na stenách v obývačkách a na diskotékach. Téma krásnej prírody je stále populárne, možno aj preto, že je nám stále vzdialenejšie. Dnes je ponuka väčšia a ľudia často siahnu po veľkoformátovej fototapete s potlačou lesov, starých máp alebo štruktúry dreva.

Zobrazit pokračovanie

Osem hrozných Quentina Tarantina

Osem hrozných Quentina Tarantina

Tri roky po slávnom Djangovi prichádza Quentin Tarantino so svojou novou peckou Osem hrozných. Opäť sa môžeme tešiť na western, tentokrát  z prostredia snehových búrok.

Zobrazit pokračovanie

Oživte vaše steny motívom Zen

Oživte vaše steny motívom Zen

Zen je odnož mahajánového buddhismu, ktoré vzniklo v 5. storočí v Číne. Znamená akési vnútorné oslobodenie z pút konvencionálnych vzorov chovania a myslenia. Predstavuje taktiež návrat do nulového bodu vedomia a udržovanie mysle ako čistého zrkadla.

Zobrazit pokračovanie

Legendárny Sherlock je späť!

Legendárny Sherlock je späť!

Klasiku od sira Arthura Conana Doylea pozná skoro každý z nás. Ako to ale vyzerá, keď sa legendárny Sherlock, ktorému asistuje dr. Watson, snaží vyriešiť prípady v Londýne v 21. storočí? No, napríklad tak, že namiesto fajky a klobúka ho stretneme s nikotínovými náplasťami, ktorými sa naopak snaží  chuť na cigaretu potlačiť.

Zobrazit pokračovanie

Na skok v Taliansku

Na skok v Taliansku

Radi by ste na hory, za krásnym morom či na návštevu nejakého starovekého mesta? Máte chuť na jedinečné jedlo, ktoré zapijete skvelým vínom? Toto všetko si splníte v jednom štáte, ktorý vám ponúkne toľko možností - a všetky sú plné kvality.

Zobrazit pokračovanie

Raňajky sú základ dňa!

Raňajky sú základ dňa!

Pokiaľ patríte k tým, ktorí nemôžu ráno nič zjesť a vaše prvé jedlo a pitie je až niekde v čase obeda, mám pre vás skvelý tip, ktorý vám pomôže spraviť si z raňajok trochu zábavnejšiu časť dňa.

Zobrazit pokračovanie

Star Wars: Sila sa prebúdza.

Star Wars: Sila sa prebúdza.

Najskôr už aj slepí a hluchí vedia, že do kín prichádza nový diel Star Wars: Sila sa prebúdza . Hexalógia Star Wars je ukončená a všetci fanúšikovia teraz netrpezlivo čakajú, ako sa príbeh bude vyvíjať v siedmom dieli. Dej sa odohráva 30 rokov po skončení dielu Návrat Jediho a vody v ňom rozvíri hneď niekoľko mladých tvári. Chýbať nebude ani stálica ako princezná Leia či Han Solo.

Zobrazit pokračovanie

Harry Potter sa vracia.

Harry Potter sa vracia.

Harry Potter, Hermiona a Ron sú nezabudnuteľnou trojicou, ktorú stretli nesmierne zábavné, napínavé, šťastné, ale aj bolestivé životné situáce, ktoré s nimi prežívali milióny čitateľov a potom i divákov po celom svete. Pokiaľ ste aj vy správní fanúšikovia, určite sa radi k týmto hrdinom kedykoľvek vraciate.

Zobrazit pokračovanie

Svet podľa Sam Toft

Svet podľa Sam Toft

Sam Toft je obľúbená anglická maliarka, ktorá je známa svojím ľahkým humorom, prítomný v každom kúsku jej tvorby. Pastely, olejomaľba, veľmi príjemne pôsobiace farby a typické postavy ľudí- toto je jej nezabudnuteľný štýl, ktorý si svet jednoducho zamiloval.

Zobrazit pokračovanie

New York mojimi očami...

New York mojimi očami...

New York - mesto, ktoré nikdy nespí. Patrí bezpodmienečne k veľmi atraktívnemu a turistami obľúbenému miestu. Myslím, že mladí Európania sa v súvislosti s ním delia na dve skupiny. Na jednej strane sú to tí, ktorí už naživo zažili panorámu New Yorku a na strane druhej tí, ktorí si to zatiaľ iba prajú. No, možno to znie prehnane, ale z mojich skúseností nie som ďaleko od pravdy.  

Zobrazit pokračovanie

Hunger Games ovládlo slovenské kiná

Hunger Games ovládlo slovenské kiná

Rebelka Kattnis (Jenifer Lawrence) sa ticho a nepozorovane blíži rozbombardovaným predmestím. Jej cieľ je jasný – zabiť prezidenta Snowa (Donald Sutherland), ktorý už celé roky trápi obyvateľstvo Panemu. Tyrania, strach a nedôvera sú cítiť na každom kroku. Nastal však deň zúčtovania. Deň, kedy iba Kattnis a jej priatelia môžu zachrániť mesto pred skazou a istou smrťou. Nepriatelia sú ale tentokrát oveľa nebezpečnejší ako boli v aréne smrti. Podarí sa rebelom vybojovať slobodu a zaistiť tak budúcnosť pre seba i svojích druhov?

Zobrazit pokračovanie

Marilyn Monroe...

Marilyn Monroe...

Akákoľvek pozitívna prezývka, vášnivo ladená či sladko znejúca, je pravdivá. Marilyn bola, a dodnes je ikonou pre mnoho mužov i žien. O jej ťažkom detstve, zraňujúcom dospievaní a bolestných začiatkoch jej kariéry vieme všetci alebo sa o tom môžeme jednoducho dočítať. Zaujímavejšie je venovať sa kultu krásy, ktorý zmenila práve táto žena - Marilyn.

Zobrazit pokračovanie

JE TO TU!

JE TO TU!

Kina opäť budú praskať vo švíkoch! Pre mnoho ľudí najočakávanejší snímok tohto roku prichádza do slovenských kín. Briti majú túto veľkolepú udalosť za sebou - premiéru si nenechala újsť ani anglická kráľovská rodina.

Zobrazit pokračovanie

CESTA OKOLO SVETA KAŽDÝ DEŇ

CESTA OKOLO SVETA KAŽDÝ DEŇ

Radi by ste aspoň na chvíľu zažili ten úchvatný pocit, že sa zastavil čas, pocit, ktorý dokáže vyvolať iba staroveký Rím? Alebo naopak ste divoká povaha a máte slabosť pre najnovšie - k nebu siahajúce budovy, ktorých je plný New York? Či sú Vaše nálady a svetové chutě akokoľvek pestré, určite si vyberiete z našej kolekcie Svetové metropole, kde sú jedinečné výhľady zvečnené a vyrobené vo vysokej kvalite sklenených obrazov. Pokiaľ ste milovníci cudzích miest, nosíte v hlave spomienkové obrazy z Vašich ciest – alebo jednoducho máte svoju milovanú stavbu, na ktorú by ste upínali zrak kedykoľvek a akokoľvek dlho, neváhajte zladiť svoj interiér s niektorým z nich. Pre malú ukážku použijem mestá, ku ktorým mám blízko ja sama.  

Zobrazit pokračovanie

Desiatky štýlových plechových cedulí!

Desiatky štýlových plechových cedulí!

Najnovšie sme pre Vás naskladnili desiatky nových štýlových plechových cedulí. Plechové cedule máme radi, pretože sú nadčasová klasika s dlhou životnosťou a sú stále IN. Je jedno či  si kúpite plechovú ceduľu do spálne, obývačky alebo ako dekoráciu do Vašej chaty v Tatrách. Plechová ceduľa bude vyzerať dobre úplne všade. Je takisto skvělým darčekom pre rodičov, brata alebo kamaráta. Tak spravte radosť sebe alebo svojím blízkým a vyberajte z našej kolekcie.

Zobrazit pokračovanie

60. výročie smrti legendárneho Jamesa Deana

60. výročie smrti legendárneho Jamesa Deana

30.9 si svet pripomenul 60. výročie smrti legendárneho herca 50.rokov, Jamesa Deana. ‪James Dean‬ sa okrem iného preslávil filmami Rebel bez príčiny a Na východ od raja, ktoré mu otvorili dvere do sveta Hollywoodu a urobili z neho idol mládeže. Počas svojej krátkej, ale intenzívnej kariéry bol dokonca dvakrát nominovaný na Oskara. Vo svojom poslednom filme, Gigant, stvárnil mocného Texasana súperiaceho so svojími zamestnancami. James Dean, jeden z najväčších talentov 50. rokov je dodnes uznávaným hercom. My v Posters.sk si tohoto kultového rebela pripomíname našou James Dean kolekciou.

Zobrazit pokračovanie

Zahrajte si s nami o tisíce cien! Je to jednoduché, rýchle a zábavné! Kúpili ste si u nás plagát, hrnček alebo obraz? Odfoťte ho a fotku nahrajte na Facebook alebo Instagram s označením #POSTERSSK . Tým sa automaticky zúčastňujete našej veľkej letnej súťaže. Každý týždeň vyhráva jeden z Vás! A aké ceny na Vás čakajú? Vyhrať môžete čokoľvek z našej ponuky, vždy súťažíte o rovnaký typ produktu, ktorý je zachytený na výhernej fotke. Pokiaľ napr. vyfotíte blok, súťažíte o blok. Súťažiť teda môžete o akýkoľvek sortiment z našej ponuky bez obmedzenia. Tak Vám držíme palce, nezabudnite vyberať na www.posters.sk a na označenie #POSTERSSK

Zobrazit pokračovanie

Ant-man, mravčia novinka od Marvela!

Novinka od Marvela, ktorú nájdete tiež u nás v eshope, bude mať premiéru už vo štvrtok 16.júla. Reakcie zahraničných kritikov sú pomerne zábavné a rozlišné. Niektorí mravčieho človeka popisujú ako zábavného hrdinu, ktorého by ste najradšej pozvali večer do krčmy, iní nie sú spokojní s nedostatočne zložitou zápletkou. Tak či tak sa môžeme tešiť na strhujúce divadlo plné mravcov, u ktorého niektorí kritici zmieňujú, že tvorí drobný mravčí vesmír.

Zobrazit pokračovanie

Terminátor

'' Ja sa vrátim! '' Tento kultový sľub sa opäť vyplnil a nesmrteľná klasika Terminátor prichádza v ďalšom pokračovaní a v plnej paráde. Iste to nebude mať ľahké, latka bola nasadená veľmi vysoko, pretože prvé dva diely režíroval slávny James Cameron, ktorý stojí tiež za Avatarom, Titanikom, Votrelci či Rambom II. Napriek tomu sa môžete tešiť na Arnolda Schwarzeneggera v hlavnej úlohe! Všetci sme zvedaví, ako si Genisys bude stáť v tejto tvrdej konkurencii. Ani my v Posters.sk sme nezaháľali a pripravili sme pre Vás plagáty s Terminátorom! Už teraz si môžete kúpiť plagát Genisys a vyberať z ďalších odkazujúce na pôvodné diely.

Zobrazit pokračovanie

Macík 2 prichadza

Plyšové medvede môžu byť roztomilou hračkou pre deti. Po prvom diele filmu Ted vieme, že tomu nemusí byť vždy. Čo keď s Vami Váš obľúbený plyšák vyrastie, začne s Vami hovoriť ak tomu to nebude žiadny svätec? Macko Ted nám to prichádza naložiť už po druhej so svojou cynickú povahou, ktorá sa nebojí ostrejších výrazov a konfrontáciou. K dnešnej premiére druhého dielu, sme pre Vás pripravili produkty s Mackom Tedom, ktoré Vás rozhodne pobavia. Vybrať si môžete hrnček alebo plagát s motívom Médi Teda.

Zobrazit pokračovanie

Týždeň s Mimoňmi

Týždeň s Mimoni na Posters.sk je v plnom prúde. Zajtra sa všetci tešíme na premiéru prvého samostatného filmu s Mimoňi, ktorý nám povie, ako to vlastne celé začalo. Film zatiaľ žne pozitívne recenzie a my v Posters.sk mu želáme, aby bol ešte o piaď úspešnejšie ako filmy Ja, zloduch. Než sa však na film dostanete, môžete si zatiaľ Kevina, Stuarta a Boba užívať na našom e-shope. Vyberajte z našej kolekcie produktov s Mimoni.

Zobrazit pokračovanie

Posters.sk na Facebooku

Pripravili sme pre Vás úplne nový facebookový profil Posters.sk, kde sa pravidelne dozviete o všetkých novinkách a ponukách, ktoré pre Vás pripravujeme. Sledujte náš profil, staňte sa fanúšikom profilu a môžete vyhrať v jednej z našich súťaží, ktoré pre Vás pravidelne usporadúvame. Viac informácií sa dozviete na https://www.facebook.com/sk.posters alebo tu v aktualitách. Team Posters.sk

Zobrazit pokračovanie

Mimoriadný týždeň fimových a seriálových plagátov!

S koncom mája sme pre Vás pripravili úplne mimoriadnu akciu! Začal týždeň fimových a seriálových plagátov, kde sme vybrané plagáty zlacnili až o 70%. Vážime si Vás našich zákazníkov a vieme, že sa rovnako ako my radi pozeráte na filmy a seriály. Tak neváhajte a poďte oslavovať filmovú a televíznu tvorbu s nami. Kompletnú ponuku nájdete v sekcii Filmové plagáty. A súťaživé typy si môžu zahrať o skvelý canvas z kolekcie Mimoň v súťaži, ktorú Poster.sk organizuje v spolupráci CSFD.cz, Mekkou filmu na Slovensku.

Zobrazit pokračovanie

Osobný odber v Bratislave

Pre našich Bratislavskych zákazníkov sme teraz pridali možnosť vyzdvihnúť si objednaný tovar osobne! Prostredníctvom výdajného miesta Ulozenka.sk máte možnosť osobného odberu plagátov. Cena za osobný odber je 2 EUR pri platbe v hotovosti a 1 EUR pri platbe prevodom,kartou on line nebo paypalom. Prevádzkový čas je každý všedný deň od 11:00 do 19:00.

Zobrazit pokračovanie

Sme overený obchod

Obchod Posters.cz získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Ověřeno zákazníky. Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci – tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie se dá urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Ďakujeme vám za vaše hodnotenie a spätnú väzbu, ktorú týmto od vás získavame.

Zobrazit pokračovanie

Vernostný program

Vážime si Vás, našich zákazníkov, a preto sme pre Vás pripravili špeciálny vernostný program.Smyslem vernostného programu je zbieranie poustříků, ktoré pri objednávkach môžete uplatniť ako zľavu na Vašu objednávku. Za každú vašu objednávku získate toľko vernostných bodov, koľko je súčet bodov, ktoré sú uvedené v detaile každého plagátu.. Pre našich verných zákazníkov máme bonus 500 poustříků pri ich pátej objednávke! Zbierajte body a ušetríte! Viac sa dozviete na stránke o vernostnom programe

Zobrazit pokračovanie

Odkazy od zákazníkov

Ak ste s našimi plagáty, plackami, kalendáru a iné produkty, ktoré máme v ponuke spokojní, neváhajte a dajte nám to vedieť! Spätnú väzbu veľmi oceníme! Jesli nám chcete oznámiť aj nejaké negatíva, sem s nimi – budeme sa ich snažiť napraviť. Svoje postrehy, nápady, pochvaly alebo sťažnosti píšte na email info@posters.sk. Radi vaše názory zverejníme na stránke ODKAZY.

Zobrazit pokračovanie

Posielajte e-pohľadnice a priania ZADARMO!

Urobte radosť svojim priateľom, blízkym, či známym originálnou elektronickou pohľadnicou z našej ponuky. Vyberať môžete z obrovského množstva motívov – humor, motivačný obrázky, životný štýl, fantasy, erotika a ďalšie v sekcii e-pohľadnice!

Zobrazit pokračovanie

Rámovánie pre firmy

Plánujete výzdobu Vašich interiérov a hľadáte širokú ponuku motívov a spoľahlivú realizáciu? Potom Vám ponúkame zaujímavé množstevné zľavy na naše rámovacie služby av prípade potreby Vám poradíme s výberom najvhodnejšej varianty rámov a motívov práve pre váš interiér. Pre kalkuláciu cenovej ponuky (množstevné zľavy) nás prosím kontaktujte. Veríme, že s našou ponukou budete spokojní.

Zobrazit pokračovanie

Posters sa predstavujú

Vitajte v našom e-shope Posters.sk. Ponúkame Vám obrazy, 3D plagáty, reprodukcie, exkluzívne fotografie (foto exclusive), odznakye-pohľadnice. Všetky produkty sú rozdelené do prehľadných sekcií, takže jednotlivé obrazy, plagáty, odznaky (placky) či iné produkty, nájdete u nás veľmi rýchlo. Ak si plánujete kúpiť obrazy, ako doplnkovú službu Vám ponúkame rámovanie obrazov za výhodné ceny. V ponuke Posters.sk nájdete i odznaky (placky) rozdelené do dvoch sekcií: placky (odznaky) veľkosť 25mm a placky (odznaky) 38mm. Ak hľadáte niečo pre zariadenie interiéru, ponúkame Vám kvalitné reprodukcie obrazov alebo exkluzívne umelecké fotografie (foto exclusive). Ak hľadáte jednoduchšie fotografie za výhodné ceny, prezrite si našu ponuku v sekcii Fotografie. U nás nájdete i moderné obrazy a obrazy na aktuálne témy, filmy a to v sekcii Novinky. Ako bonus sme pre Vás pripravili e-pohľadnice zdarma. Využite odoslanie e-pohľadnice zdarma a potešte svojich známych.

Zobrazit pokračovaniePOSTERS.SK je od roku 2004 jednotkou na slovenskom a českom trhu. Ponúka najrozsiahlejší a najkomplexnejší výber tovaru a služieb v oblasti predaja plagátov, posterov, a fotografií. Okrem predajak plagátov a fotografií ponúka Posters.sk aj služby v podobe zákazkového rámovania a tlače personalizovaných fotiek.


Vyberáme pre Vás najkrajšie obrázky, obrazy, fotografie a obrazové reprodukcie z celého sveta.

Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím ×

KÚPTE 3+1 ZADARMO

Objednajte si ktorékoľvek 4 plagáty na našom webe a zaplatťe len za 3!

Táto špeciálna ponuka sa vám zobrazí automaticky vo vašom nákupnom košíku, kde sa cena jedného z vami vybraných plagátov odpočíta z celkovej ceny všetkých štyroch plagátov - najlacnejší plagát bude odpočítaný z celkovej sumy. Špeciálna ponuka KÚPTE 3+1 ZADARMO platí rovnako, keď si kúpite 8 alebo 12 produktov. Dostanete 6+2 alebo 12+4 plagáty zadarmo.

 

Ponuka KÚPTE 3+1 ZADARMO sa vzťahuje na:

Poznámka: Ponuka KÚPTE 3+1 ZADARMO platí na vyššie uvedené produkty aj keď sú v zľave.

Táto ponuka sa nevzťahuje na:

Odznaky, obaly na karty, plechové cedule, hrnčeky, slnečné okuliare, kalendáre, kľúčenky, jibbitz ozdoby, nálepky, potítka, magnetky, tetovačky, obaly na mobil, hodiny, teplomery, písacie potreby, umelecké obrazy (sklenené, drevené, moderné) a obrazy z vlastných fotiek.

Ak sa vám táto ponuka nezobrazí automaticky v nákupnom košíku, prosím kontaktujte nás e-mailom na info@posters.sk alebo volajte na tel. číslo: +420 777 33 44 55.


Rámovanie Zákazkové rámovanie v tej najlepšej kvalite
100% garancia spokojnosti Vrátenie peňazí garantujeme 365 dní.
Všetko na sklade Tovar odosielame do 24 hodín
3 + 1 zadarmo Každý štvrtý plagát máte zadarmo
Vernostný program Zľavy pre registrovaných zákazníkov